Reni Santoni, Poppie در “Seinfeld” و “هری کثیف’ بازیگر می میرد در 81

Reni Santoni که بازی Poppie در “Seinfeld” و به نظر می رسد در “هری کثیف” و فیلم های دیگر درگذشت on Aug. 1. او 81.

با توجه به Facebook پست های نوشته شده توسط دوستان خود و تلویزیون نویسنده-تهیه کننده Tracy Newman Santoni درگذشت در صبح روز شنبه. او تا به حال شده است “بیمار برای مدتی.”

“کسانی از شما که می دانست او را می دانم که چگونه خنده دار, او, چه, فوق العاده بازیگر improviser, بازیگر و….” در این پست بخوانید. “آنقدر درخشان است. من او را دوست داشتم بسیار و خواهد او را از دست وحشتناکی. یکی دیگر از بزرگ رفته است. من یک مقدار زیادی از تصاویر فوق العاده از او را و ارسال آنها را در طول هفته آینده. قلب من می رود به او نیک است که چنین راحت به رنی که بیش از پنج سال گذشته یا بیشتر.”

متولد در شهر نیویورک Santoni ساخته شده حرفه بازیگری خود را از خارج از برادوی تئاتر, بازیگران در “چتر” و “دیوانه نشان می دهد.” اولین فیلم قابل توجه نقش یک ناشناس ظاهر در سال 1964 فیلم “مرتهن” که در آن او با بازی یک جستوجوی تلاش برای فروش یک رادیو.

اولین نقش رهبری در “Enter خنده” (1967) که در آن او با بازی یک پسر تحویل در شهر نیویورک است. فیلم دیگر شامل اعتبار بازرس چیکو گنزالز در “هری کثیف” (1971), زندان رسمی رامون Herrera در “پسران بد” (1983) و کارآگاه تونی گونزالس در “کبرا” (1986).

یکی از Santoni قابل توجه ترین نقش در “Seinfeld” به عنوان Poppie یک unhygienic رستوران. او تا به حال یک تکرار نقش به عنوان یکی از آرتور هیل دستیاران در آخر فصل از ABC “اوون مارشال, مشاور در قانون” (1973) و با بازی دانیل در “28 روز” (2000) با بازی ساندرا بولاک.

Santoni جان سالم به در با همسر و مدیر صحنه, Lisa James و پسر نیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>