نوسازی فرانسه Notre-Dame مجموعه به رزومه

صادر شده در: Modified:

کار بر روی بازسازی نوتردام کلیسای جامع در پاریس را به تدریج رزومه دوشنبه پس از coronavirus مستند مجبور به توقف تعمیر گوتیک نقطه عطفی تقریبا نابود شده توسط یک آتش سوزی یک سال پیش به طور کلی در سرفصل های این پروژه گفت: پنج شنبه.

تبلیغات

بازسازی متوقف شد در اواسط ماه مارس به فرانسه تحمیل سخت اقامت در خانه سفارشات و کسب و کار تعطیل به توقف گسترش جدید کروناویروس.

“من مطمئن ساخته شده است که اقدامات لازم و روش برای تضمین کند که اجتماعی فاصله و اقدامات حفاظتی را در محل” برای کارگران در, سایت کلی Jean-Louis Georgelin در بیانیه ای گفت.

13th قرن یادبود قربانی ویرانگر فروغ در 15 آوریل 2019 که به موجب آن سقف و برج کلیسا به سقوط و با وجود شدید پاکسازی و تثبیت کننده تلاش های شکننده ساختار همچنان در خطر است.

قبل از بازسازی به حالت تعلیق درآمد 60 تا 70 کارگران در این سایت آماده شده بود برای حذف بیشتر از سمی سرب ذرات رسوب به عنوان سقف ذوب آلوده شده که swathes از پایتخت فرانسه.

هنگامی که کار رزومه به صورت عادی در آنها نیز تلاش ظریف برای برداشتن یک وب سایت درهم از داربست فلزی لوله که ذوب شده را با هم در دوزخ که فوران در طول کار شده در سقف.

تا زمانی که آنها نمی تواند نصب یک با دوام تر موقت سقف برای محافظت از کلیسا بی بها آثار هنری از باران.

هفته گذشته کلیسا زنگ زد تنهاست بل از آن جنوبی برج به مناسبت سالگرد آتش سوزی همزمان با شبانه دور از کف زدن از ویندوز در سراسر کشور برای سلامتی کارگران در خطوط مقدم از COVID-19 بحران است.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی تصریح کرد هدف او بازگرداندن Notre-Dame به شکوه سابق خود را ظرف پنج سال خواستار تلاش “نماد استواری مردم ما است.”

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>