تعرفه حق بیمه خواص باقی خواهد ماند قوی: Amit دیوان از Hines هند

Hines یک سرمایه گذار املاک-تقدیر-توسعه با $133.3 میلیون دلار در املاک و مستغلات و دارایی های تحت مدیریت در 24 کشور امضا کرده است و بسیاری از توسعه و توسعه مدیریت معاملات در کشور است. Amit دیوانکشور سر و مدیر عامل Hines هند می گوید Raghavendra Kamath مسکن مقرون به صرفه پروژه های خوب توسعه دهندگان به خوبی انجام می دهند با وجود این همه گیر و مستند. ویرایش exerpts:

چگونه می توانم شما را در پست covid هندی در بازار املاک و مستغلات در شرایط تقاضا برای املاک مسکونی و تجاری?

در هند Hines می بیند عوامل متعددی در اینجا کار می کنند. برای خواص تقاضا را کاهش می دهد با توجه به از راه دور مشغول به کار است; اما با توجه به افزایش “د-densification” و “پرواز به کیفیت”. برای بازیکنان مثل ما عوامل مثبت را سنگین تر بودن.

برای املاک مسکونی و تقاضا تحت تاثیر قرار خواهد شد تا زمانی که اقتصاد بهبود; اما افزایش خواهد یافت با توجه به کنترل از راه دور کار (نیاز به اتاق اضافی) و ایمنی خالص از یک خانه متعلق به.

خواهد Hines نیشگون گرفتن و کشیدن استراتژی خود را از نظر اولویت به دارایی, مناطق, قیمت امتیاز ،

در سطح جهانی Hines است که با تمرکز بر چهار کلید محصول نوع: دفتر زندگی صنعتی و خرده فروشی. در هند ما در فرصت های سراسر همه بخش ها به جز مستقل خرده فروشی.

ما geographic اولویت ادامه خواهد داد برای کلید مترو مانند شورای ملی مقاومت و بمبئی و بنگلور و پونا.

ما ترجیح می دهند حق بیمه از مکان ها و پروژه های که در آن ما می تواند ارائه با کیفیت به مشتریان است.

آیا شما فکر می کنم فرصت برای شما در JVs, DMs مشترک تحولات?

ما انعطاف پذیر و باز به همه معامله انواع.

آیا دیدگاه های خود را در زمین و دارایی ارزیابی و اجاره در روزهای آینده?

در طول چند ماه آینده حجم ممکن پایین باقی می ماند بنابراین ما نمی خواهد که جرم بحرانی از معاملات برای تعیین تغییر در ارزیابی و یا اجاره.

در طول زمان ارزش زمین به عنوان درصدی از کل هزینه پروژه را کاهش می دهد.

تعرفه حق بیمه تحولات مانند ما خواهد ماند قوی. اشغالگران خواهد شد و تقاضا کیفیت و مایل به پرداخت هزینه مناسب برای آن است.

آیا به نظر شما فرصت های بیشتر برای Hines به سرمایه گذاری در دارایی های مضطرب و گرینفیلد پروژه ؟

بله جریان معامله برای ما است ادامه داد: افزایش بیش از چند سال گذشته.

آیا شما انتظار می رود خریداران صبر کنید قبل از آنها خرید املاک مسکونی و یا آنها را از دیدن ارزش در خواص و خرید آنها در حال حاضر ؟

مقرون به صرفه پروژه های مسکن از توسعه دهندگان انجام شده است حتی در سه ماهه گذشته است. حق بیمه مسکن را مخلوط عملکرد قوی حامیان مکان و محصولات به خوبی انجام خواهد داد; دیگران مبارزه خواهد کرد.

چگونه بسیاری از ملک هند شرکت شما امضا توسعه مدیریت قرارداد با شرکت تجاری در خواص ؟

ما دو موافقت نامه را امضا تا کنون و در برخی بیشتر و در اصطلاح ورق مرحله. ببخشید ما نمی قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن جزئیات بیشتر به ما محرمانه محدود.

شما کشف REIT مسیر در هند ؟

هنگامی که ما یک توده مهم از درآمد بازده خواص بله. ما هنوز وجود ندارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>