تحقیقات به نظر می رسد در چگونه به سرعت پیگیری COVID-19 موارد بعد از مستندات


به عنوان بحث در نوبت نسبت به بلند کردن اجسام ممکن است از جنبش محدودیت با توجه به کروناویروس یک گروه از محققان بوده است به دنبال جایگزین هایی برای بحث برانگیز برنامه ردیابی.

نرم افزار پیشنهاد شده توسط دولت فدرال را قادر می سازد بسیار سریع تماس با ردیابی اما نیز مطرح شده قابل درک نگرانی های حریم خصوصی.

Researchers say public transport card data could provide a rapid way of contact tracing once coronavirus restrictions are lifted.

محققان می گویند حمل و نقل عمومی اطلاعات کارت می تواند با ارائه یک راه سریع از تماس با ردیابی یک بار coronavirus محدودیت برداشته می شوند.اعتبار:لوئیس Ascui

اما قادر بودن به دقت ردیابی تماس جدید کروناویروس موارد یک بخش کلیدی از هر گونه احتمالی بلند کردن اجسام از جنبش محدودیت.

محققان از QUT, CSIRO دانشگاه نیو ساوت ولز و جان هاپکینز در آمریکا بررسی شده است دیگر از روش ردیابی افراد بدون یک برنامه اختصاص داده شده.

تبلیغات

استاد رجا Jurdak از QUT مرکز داده های علوم گفت: دولت باید دسترسی به مردم ابرداده اما آن را فراهم می کند نیست دقیق جزئیات به اندازه کافی به تماس مفید ردیابی اطلاعات.

در عوض محققان تبدیل شده به همه جا بخشی از زندگی شهری و همچنین به عنوان یک کلید بیماری vector – حمل و نقل عمومی.

“در مطالعه ما نگاه کنیم به ضربه بزنید و شیر کردن اطلاعات از حمل و نقل عمومی” استاد Jurdak گفت.

“از آنجا که زمانی که مردم به آن ضربه بزنید و یا شیر کردن که داده ها به ما می گوید که در اتوبوس و یا قطار در همان زمان.”

حمل و نقل عمومی داده ها را نیز می دهد نشانه ای روشن از اینکه فرد در معرض خطر COVID-19 مانند سالمندان و یا فرد معلول در اتوبوس در همان زمان به عنوان یک فعال مورد, چرا که آنها با تخفیف ویژه کارت.

این مطالعه با استفاده از یک ماه ارزش داده ها از سیدنی هوشمند کارت شبکه اگر چه استاد Jurdak گفت: این امر می تواند قابل استفاده برای اکثر شهر حمل و نقل عمومی کارت از جمله رفتن کارت در بریزبن و myki کارت در ملبورن.

دولت استرالیا را پیشنهاد برنامه های گوشی های هوشمند خواهد نیاز به حداقل 40 درصد تصویب رای دادن به موثر با دولت shying دور از ساخت آن الزامی است.

استاد Jurdak گفت: او را درک نگرانی های مردم در اطراف حریم خصوصی زمانی که آن را به یک برنامه است که به دنبال جنبش مردم با سطح جزئیات اما همچنین گفت: آن را به بهترین راه ممکن برای انجام سریع هدفمند تماس با ردیابی.

“من فکر می کنم, آن را قطعا موثرتر خواهد بود چرا که این امر می تواند هدف ساخته شده آن خواهد بود ضبط دقیقا اطلاعات مربوطه” او گفت:.

“بدیهی است که وجود دارد نگرانی های حریم خصوصی, اما وجود دارد برخی از طرح اولیه به عنوان مثال در خارج از ایالات متحده که در آن شما می توانید ردیابی داده ها بدون پایان دادن به داده ها به دولت که در آن برنامه به شما اطلاع اگر شما شده اند در تماس با یک مورد تایید شده.”

علاوه بر حمل و نقل عمومی داده او گفت: وجود دارد طیف وسیعی از دیگر نقاط داده ها در دسترس است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد اگر یک برنامه ثابت ناخوشایند است.

“چیزهایی وجود دارد مانند مکان نقاط دسترسی Wi-Fi و کنار چراغ بلوتوث که در حال حاضر در محل” او گفت:.

“پس وجود دارد بسیاری از انواع داده ها که می تواند به ما کمک کند ردیابی حرکت و هنگامی که در ترکیب در راه حق می تواند بسیاری از ارزش.

مجموعه داده مورد استفاده برای این تحقیق شامل بیش از 20 میلیون سفر در حمل و نقل عمومی گرفته شده و حدود دو میلیون نفر در سیدنی در مارس 2017.

تحقیقات پذیرفته شده توسط IEEE Computer Society پیش از آن سمپوزیوم بین المللی که به تعویق افتاده است تا 31 ماه اوت.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>