‘Resident Evil’ تولید کننده Constantin Film بدست می آورد ‘کامل اعتیاد” (اختصاصی)

کنستانتین فیلم به دست آورد حقوق به آمار رمان “کامل اعتیاد” در مجموعه جهانی بوکس همکاری تا یک بار دیگر با تولید کننده جرمی بولت که با آنها کار می کرد در “رزیدنت ایول” فیلم پرفروش حق رای دادن, قاتل, فیلم اکشن “قطبی” بازیگران Mads میکلسن و ونسا و آینده بازی های ویدئویی سازگاری “هیولا شکارچی” با بازی میلا یوویچ.

این فیلم را ترکیب یک “راکی-esque underdog story و شهوت پرست عاشقانه زیبا و گیج بسته” با توجه به بیانیه ای از کنستانتین.

کلودیا قهوهای مایل به زرد کتاب دوم رمان بسیار محبوب انگلیسی زبان “کامل” سری منتشر شده در Wattpad پیشرو اجتماعی داستان سرایی پلت فرم. آن بیداد می کرد تا بیش از 81 میلیون بار خوانده شده در Wattpad و برنده مردم انتخاب شده توسط مخاطبان آرا – در 2015 Wattys.

استفانی Sanditz نوشت که “Infernal دستگاه” و “زیبا ارشد” برای Constantin تنظیم شده است برای نوشتن فیلمنامه. Sanditz به تازگی توسعه یافته اصلی سری “هرم” در FX و خلبان “زندگی” به صورت ABC امضا optioned است “رقص پارتی” یک فیلم با او همکاری و نوشت: به AGC Studios منتشر شده او مجموعه “چت. مانند عشق است.” برای دریم’ AwesomenessTV و برنده جشنواره فیلم ترایبکا جایزه برای صدای جدید در فیلمنامه برای فیلم “قلب خود را دریافت کنید،”

“کامل اعتیاد” مراکز موفق بوکس, مربی, Sienna لین که در می یابد که او دوست پسر Jax این قهرمان حاکم شده است تقلب در او را با خود او است. او مجموعه های خارج برای گرفتن انتقام با آموزش یک مرد قادر به اندیشه او: قوس کینه جویی Kayden. او تاریک و مودی و پر از اسرار داشتن افزایش یافته است از طریق زیرزمینی مبارزه با مدار است. استفاده می شود برای بودن در طرف مقابل از حلقه Sienna و Kayden نمی توانند به یکدیگر اعتماد اما “با Sienna به قابلیت های فنی و Kayden بی همتا بالقوه آنها نخواهد بود قادر به انکار خود را در رشته شیمی طولانی” با توجه به کنستانتین ، “مرزهای تاری به عنوان دشمنان سابق کشف کنند که آنها نمی تواند شامل این شدت در داخل حلقه و آنها نمی خواهند به.”

“کامل اعتیاد” تولید خواهد شد توسط پیچ در JB تصاویر و کنستانتین فیلم رابرت Kulzer بخشی از تیم در پشت آمار جهانی “رزیدنت ایول” فیلم حق رای دادن “قطبی” و “شکارچی هیولا.”

آرن Levitz از Wattpad استودیو را نیز تولید همراه با اجرایی تولید مارتین Moszkowicz از کنستانتین فیلم و اریک Lehrman و لیندزی Ramey از Wattpad Studios.

برخی از Wattpad Studios’ بازدید کنندگان شامل انتخاب مردم فیلم برنده جایزه “پس از” و Hulu امی نامزد دریافت جایزه “نور به عنوان یک پر.” Wattpad استودیو توسط UTA.

Sanditz توسط استفان کرافورد و هویج رودخانه ها در صنعت سرگرمی Arlook و وکیل جنیفر Grega.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>