‘مقاومت’: فیلم نقد و بررسی

در زمان مرگ او در سال 2007 مارسل مارسو شد معروف ترین در جهان mime. اما در سال 1938-’39 زمانی که جنگ جهانی دوم نجات درام “مقاومت” صورت می گیرد یهودی متولد مارسل Mangel بود فقط 15 سال (از دو دهه جوانتر از جسی آیزنبرگ بازیگر که نقش او را در اینجا) و تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به تصویب رسید خود را نام مرحله بسیار کمتر از مرحله. آن را به عنوان اتفاق می افتد, این امر می تواند هیجان انگیز ترین فصل از زندگی خود را — و یک مورد که کم حرف مجری به ندرت صحبت می کرد — برای ساخت یک تازه نقطه ورود به یک در غیر این صورت آشنا اگر تا کنون موضوع مربوطه.

برگرفته از تحقیقات و دست اول و مصاحبه با مارکو پسر عموی یهودی پیشاهنگی پسر رهبر ژرژ Loinger تاریخی هیجان انگیز می گوید از مارسو را قهرمانانه تلاش برای نجات صدها نفر از کودکان یتیم از هولوکاست. این یک پروژه بلند پروازانه برای “Secuestro بیان” کارگردان Jonathan Jakubowicz و رویکرد خود را احساس می کند بیشتر در خط با Roberto Benigni “زندگی زیبا” — که شخصیت لوده وار به دنبال منحرف کردن پسر خود را از جنایات نازی ها در حالی که هرگز کاهش دنیای واقعی تاثیر آن وقایع را به بینندگان — نسبت به سال گذشته بیشتر خرابکارانه “جوجو خرگوش” که با استفاده از طنز به عنوان یک ابزار برای مبارزه با یهودی ستیزی و نفرت.

اوایل در “مقاومت” مارسل توصیف خود را به عنوان “خوب نیست با کودکان” و هنوز معلوم می شود او را منحصر به فرد مناسب برای سرگرم کننده آنها را در حالی که خود را بداهه طبیعت ثابت می کند یک دارایی به عنوان به خوبی. بعد در حالی که با همراهی گروهی از کودکان به مرز با قطار, او می آید چهره به چهره با بدنام افسر اس اس کلاوس باربی (Matthias Schweighöfer). این یک صحنه تنش است که در آن سرد نازی تبه کار اشتباه مارسل رب-در چاپلین سبیل برای یک راه سرگرم کننده را از آدولف هیتلر. “من فکر می کنم این مهم است برای کمک به کودکان خنده در وسط این جنگ” توضیح می دهد که مارسل و وجود دارد یک نگاه اجمالی که فلسفه در عمل به عنوان بازیگر مشتاق شیوه های خنده دار عملکرد سبک است که می تواند تبدیل به امضای خود در زمان صلح.

اما “مقاومت” است که جدی تر از نه و از آنجا که یک بار معروف مارسو است فراموش شده و یا ناشناخته برای بسیاری از مخاطبان برای فیلم ساکن در پانتومیم شخصیت خواهد بود به از دست دادن خود را در پاورقی به یک پاورقی از تاریخ است. به جای Jakubowicz با استفاده از مارسو فقط به عنوان یک شخصیت در یک گسترده تر و قابل توجهی گریمر یادآوری از شر اروپا رو تحت آلمان نازی با تمرکز بر یکی از آن نادر است اما الهام بخش موارد که در آن زندگی می کند بخشوده شد. داستان نگرانی نجات کودکان, اما آن تصویر بی رحم خشونت و شکنجه باعث می شود آن را نامناسب برای مخاطبان جوان.

مطرح شده توسط یک یهودی قصاب (Karl Markovics قابل تشخیص از اردوگاه درام “جعل کنندگان”) جوان مارسل مخالف پدرش به دنبال در خانواده کسب و کار به صرف وقت آزاد خود را نقاشی و تمرین خود چاپلین معمول در محلی کاباره. خاورمیانه دوباره ایجاد شده در کشور جمهوری چک, این فیلم می گیرد در درجه اول در اشغال فرانسه که در آن شهروندان عادی مطلع با همسایگان خود در ازای ناچیز امتیازات و جایی که مارسل برادر آلن (فلیکس Moati) فعال بود در مقاومت فرانسه.

به بهانه برگزاری سراغ اردوگاه برای کودکان یهودی مارسل پسر عموی ژرژ (Géza Röhrig) و نجات کودکان بنیاد پرداخت ثروت برای منحرف کردن کودکان یتیم یهودی از اردوگاه به قلعه. در این نقطه است که مارسل درگیر می شود. آیزنبرگ به تصویر می کشد مارسل به عنوان دست و پا چلفتی و بی دست و پا در موقعیت های زندگی واقعی اما بصری و برازنده در هنگام بازی-بازیگری و او تقریبا بلافاصله متوجه می شود که هدایای خود را عملی نرم افزار هنگامی که در تلاش برای اینکه بچه ها احساس راحتی بیشتری در یک وضعیت تهدید آمیز.

Jakubowicz بیشتر طول می کشد سخاوتمندانه مجوز خلاق هنگامی که تصور چگونه بازیگر جوانه زدن دلقک مهارت ممکن است در مفید آمده است در نتیجه استادانه درست شده (اگر تا حدودی محتمل) مانور به بهار ژرژ از چنگال نازی ها در شلوغ شهر مربع است. در راه یک صحنه ممکن است بازی بهتر اگر قهرمان اکشن نیست کسی تاریخچه نمایش ها به عنوان پس likably خوش خیم.

عاشقانه subplot بین مارسل و همکار مقاومت جنگنده به نام اما (Clémence Poesy) که شجاعت پیشی خود را به طور مشابه ابرها به نظر ما مرد مارسو خواهد شد, در حالی که نشان می دهد برخی به جای تفکر متعارف در آنچه باعث می شود مخاطبان در مورد مراقبت از شخصیت های. تماشای مارسل انجام بیصدای معمول فقط برای اما اوج با شکوفا که او در آن تولید کاغذ گل به نفع خود را احساس می کند مانند چیزی است که یکی ممکن است انتظار می رود در دور tackier فیلم.

که به دلیل “مقاومت” می گوید یک داستان است که مقدار زیادی قوی خود را در آن شرایط اگر هر چیزی آن را یک جایزه که یکی از کلیدی شرکت کنندگان باید برای زنده ماندن برای تبدیل شدن به معروف. فراهم عمق و gravitas توسط Angelo ملی این رشته نمره این فیلم به سختی نیاز به فریم دستگاه که در آن اد هریس به نظر می رسد به عنوان ژنرال George S. Patton محبوب ، regaling نیروهای نظامی خود را با مارسو داستان قبل از دعوت او به روی صحنه برای اولین نشان می دهد.

به ظاهر ناراحت کننده در بدن خود را برای شروع با آیزنبرگ خرس شباهت غیر طبیعی به مشهور تقلید, و او به وضوح اختصاص داده شده خود را به آموزش چند پایه روال اما آنها احساس نمی آلی به مکان های که در آن شخصیت خود را با استفاده از آنها در فیلم است. اگر هر چیزی, مارسل می آید مانند یکی از کسانی که فوق العاده با دوستان نسبتا لنگ قدرت (می گویند Aquaman) که در آن نویسندگان باید تلاش فوق العاده سخت را به تدبیر و بهانه او را به استفاده از مهارت های بسیار تخصصی.

“مقاومت” ویژگی های یک صحنه خیلی پوچ آن می شود خنده دار است, اما نه در یک راه خوب. پس از باربی متوجه سربازان خود شده اند جای کسی را گرفتن توسط یک mime او دور تا نیم دوجین دلقک ها (در تمام صحنه و لباس) و خطوط آنها را در یک استخر شنا و آنها را اجرا کنید. یا نه لحظه ای استوار بود در واقع تاریکی مارسو باید دست و پنجه نرم با, پس از شاهد آنچه او در طول جنگ خرد کردن روح. اگر هر چیزی, آن ظرفیت خود را برای بهبود و گسترش شادی را به دیگران به جای اجازه دادن این حوادث به اسکار او برای زندگی که به نظر می رسد بیشتر قابل توجه دادن اضافه شده به معنی کلمه “مقاومت.”

محبوب ترین ها در انواع

‘مقاومت’: نقد و بررسی فیلم

بررسی آنلاین, Los Angeles, 4 مارس سال 2020 است. (در میامی جشنواره فیلم.) MPAA امتیاز: R. مدت زمان: 121 دقیقه.

تولید: (انگلیس-فرانسه-آلمان-آمریکا) یک IFC Films انتشار ارائه شده با Panteleon فیلم, موشک, علم, هوشمندانه, رسانه های عمودی رسانه Riverstone تصاویر در ارتباط با سعادت رسانه ها از یک Panteleon فیلم Epicentral Studios, علم موشک عمودی رسانه نپتون امکانات تولید در تولید مشترک با مقاومت در فیلم های برادران وارنر فیلم یادآوریست. آلمان. (Int’l فروش: علم موشک لندن.) تولید کننده: جاناتان Jakubowicz, Claudine Jakubowicz دن Maag کارلوس گارسیا د Paredes, پاتریک Zorer.

خدمه: مدیر نویسنده: Jonathan Jakubowicz. دوربین: میگوئل I. Littin-Menz. ویراستاران: الکساندر Berner, Jonathan Jakubowicz. موسیقی: آنجلو ملی.

با:
جسی آیزنبرگ, Ed Harris, Edgar Ramirez, Clémence Poésy, Matthias Schweighöfer, Félix Moati, Geza Rohrig, Karl Markovics, بلا رمزی. (به انگلیسی, آلمانی, گفت و گو)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>