سودای محافظه کار Rachida Dati مناقصه به تصرف پاریس دفتر شهردار

در حالی که امانوئل پاکسازی اردوگاه متزلزل شده است خود را نامزد استعفای محافظه کار Rachida Dati تحمیل کرده است خودش را به عنوان سوسیالیست وقت Anne Hidalgo, بزرگترین حریف در پاریس انتخابات شهرداری. تحلیلگران می گویند Dati جناح راست Républicains’ نامزد شده است به طور فزاینده ای قوی شانس آوردن فرانسه حق را از مرده در این شهر از چراغ.

تبلیغات

به عنوان مبارزه در راه برای مارس به پاریس انتخابات شهرداری در سال گذشته یک رنسانس برای Les Républicans در پایتخت نگاه غیر ممکن است. این Parti Socialiste برنده قاطع پیروزی در هر نبرد برای پاریس از سال 2001 – consigning به کتاب های تاریخ محافظهکاران تسلط شهرستان در طول ژاک شیراک رئیس جمهور سابق ماراتن تصدی عنوان شهردار از سال 1977 تا 1995. “هیچ کس به جز خودش انتظار دارد Dati به ضرب و شتم Hidalgo” مشاهده لوموند مقاله در اکتبر تجزیه و تحلیل فرانسوی حق را طولانی “شکست” در پاریس.

اگر هر حزب دیگر بودند برای شکستن سوسیالیست’ برگزاری در پایتخت فرانسه به نظر می رسید این امر می تواند رئیس جمهور را پاکسازی La République En Marche (LREM) – این میانه disrupters که برنده 17 پاریس کرسی در سال 2017 انتخابات مجلس در مقایسه با فقط سه برای Les Républicains.

اما در حال حاضر Dati سابق وزیر دادگستری تحت سابق رئیس جمهور نیکولا سارکوزی دوم نزدیک است در انتخابات برای شهرداری مسابقه. تازه ترین نظرسنجی انجام شده توسط شرکت های نظرسنجی Odoxa برای جناح راست روزانه لو فیگارو در اواخر ماه ژانویه قرار می دهد Dati در 20 درصد تا دو امتیاز از قبلی نظر سنجی و فقط سه امتیاز پشت سر هیدلگو بود که توسط یک درصد است.

‘Disgruntlement’ با هیدلگو

جناح چپ وقت با تقسیم پاریسی با گل سرسبد برنامه به رنگ سبز در شهرستان نور. جاده ها کنده شده اند به اتاق را برای مسیرهای دوچرخه سواری در سراسر پایتخت فرانسه در حالی که اتومبیل ممنوع شده است از امتداد بزرگراه در کنار رودخانه سن. هیدلگو می خواهد به این سیاست ها بیشتر به طور کامل pedestrianising مرکز شهر و تبدیل این منطقه در اطراف برج ایفل به یک پارک عمومی.

او زیست رویکرد به خوبی در میان بسیاری از پاریسی – به ویژه به دلیل سوزان تابستان 2019 زمانی که این شهر دماسنج رسید برای شکستن رکورد 42.6 درجه خانه آورده وحشتناک گالوانیزه واقعیت تغییر آب و هوا.

اما از آن ساخته شده است هیدلگو نوار دماغ بسیاری از رانندگان – یک گروه پر خطر به خشم در فرانسه به عنوان شاهد پاکسازی دولت بود و معروف را لرزاند توسط جلیقه های زرد, یک حرکت متولد خارج از خشم در خود 2018 قیمت بنزین را افزایش دهد. نیز وجود دارد که شک و تردید در مورد سیاست های’ اثر: تعداد روز زمانی که در پاریس با تجربه اوج ازون – یک نشانه بارز از کیفیت بد هوا – سه برابر در چهار سال اول هیدلگو تصدی.

در همان زمان بسیاری از ساکنان پایتخت فرانسه نگران هستند در مورد جرم و جنایت به ویژه پس از آخرین آمار رسمی منتشر شده در ماه اکتبر نشان داد که تعداد تخلفات بود تا بیش از 10 درصد در نه ماه اول سال 2019.

“یک برنامه مخرب می کند که هنوز به همراه داشت منافع روشن باز می شود هیدلگو به اتهام آزمایش با طرح های زیست محیطی در هزینه نفر از ساکنان شهر” گفت: جیم سپر استاد سیاست فرانسه در دانشگاه وارویک. “این یک استدلال قوی برای بسیاری از افراد و برگ بسیار disgruntlement برداشت می شود توسط یک Dati نامزدی امیدوار به بازگشت به پاریس به پاریسی از طریق یک برنامه متمرکز مسکن حمل و نقل عمومی و پاکیزگی و نظم و قانون.”

“Dati آورده تمرکز کمپین بازگشت به زندگی روزمره در پاریس” اضافه شده Christophe de Voogd یک استاد سیاست در دانشگاه پلیتکنیک. “او شده است هوشمندانه برای تمرکز بر این مسائل محلی که در آن هیدلگو شکست خورده است.”

یک سنتی جناح راست رویکرد’

Dati به دنبال سرمایه گذاری بر روی این سرخوردگی با Hidalgo, اعلام روز یکشنبه که “تغییر در قدرت در دست است”. این مهم است که او با استفاده از خاص کلمه فرانسوی برای تغییر سیاسی – “l’alternance” – که تاریخ غنی به عنوان یک فریاد حمایت طلبی برای کشور به چرخش به سمت مخالف چپ/راست طیف به خصوص در برابر دیرینه امتیازهای.

“صحبت کردن در مورد تجسم l’alternance صحبت می کند به تخیل: هیدلگو شده است وقت برای یک مدت زمان طولانی از جمله یک طلسم به عنوان معاون شهردار برای نزدیک به 14 سال قبل از مصرف فعلی و پاریس مشکلات همچنان ادامه داشت در حالی که Dati به نظر می رسد مانند کسی که بسیار متفاوت گفت:” اندرو اسمیت استاد سیاست فرانسه در دانشگاه چیچستر.

“همه Dati بحث در مورد بازگرداندن طراوت و چالاکی با pro-سیاست های کسب و کار به خوبی ایفا می کند عنوان می کند صحبت های زیادی در مورد این موضوع بسیار مهم مسکن و تجربه او به عنوان وزیر دادگستری سابق با سختی رویکرد جرم” اسمیت ادامه داد. “که سنتی جناح راست سبک رویکرد تجدید نظر به بسیاری از در یک شهری تنظیم.”

به عنوان نامزد انتخاب یک رئیس جمهور که مبارزات انتخاباتی به عنوان یک میانه رو است اما اداره در مرکز-راست LREM را بنیامین Griveaux سعی کردم به یک رویکرد مشابه رسیدن به infiniment بورژوازی غالب رای دهندگان در پاریس غربی منطقه که به طور سنتی تمایل به نفع Les Républicains. او اعلام کرد به لوموند در ماه اکتبر: “من نمی خواهم پاریس برای تبدیل شدن به یک شهر فقط برای غنی و فقیر گردشگران و می“–”غیرمتعارف-بورژوا”, شالوده هیدلگو حمایت خوشه ای در شرق محلات شهر است.

در عین حال حتی قبل از او کناره گیری کرد و انتشار جنسی تصویری در جمعه Griveaux تلاش برای به دست آوردن کشش با تازه ترین نظرسنجی ها نشان او انتهایی در مقام سوم در 16 درصد است.

پاکسازی عمل به سرعت به تلاش و نجات تلاش خود را برای پیروزی در پاریس – تهیه پیش نویس خود را در احترام وزیر بهداشت اگنس Buzyn به جای Griveaux در روز یکشنبه. اما “Dati هنوز رای برنده از نرم حق LREM” گفت: اسمیت. “Buzyn یک نامزد خوب میدانی اما او را حمل می کند با یک تحول جنبه.”

Villani, ‘بذله گو در بسته’

با نه Dati و نه هیدلگو احتمال زیاد به نفع اکثریت در دور اول در مارس 15, آنها را هر دو بود دنبال رای از حامیان دیگر کاندیداها در دور دوم دقیقا یک هفته بعد.

در این توزیع مجدد آرا “ما ممکن است انتظار هیدلگو برای بهره مندی بیشتر از سبز آرای EELV (محیط زیست رای گیری در جایگاه چهارم در 14.5 درصد) و Dati به انتخاب مرکز مناسب پشتیبانی از LREM” سپر مشاهده شده است. “این برگ های سابق LREM مخالف Villani به عنوان بذله گو در بسته است.”

برنده جایزه ریاضی با زرق و برق دار sartorial سبک Cédric Villani ستاره LREM نمایندگان مجلس منتخب در سال 2017. او سپس امواج در یک شیوه ای متفاوت در ماه سپتامبر اعلام کرد که او در حال اجرا بود به دستور شهردار پاریس را حتی اگر یک LREM کمیته برداشت کرده Griveaux دو ماه گذشته.

فراوان رسانه ها توجه به Villani گاهی اوقات belies خود متواضع رای گیری موقعیت در مکان پنجم در 10 درصد است. این تغییر مسیر از آرا در دور دوم می تواند بسیار مهم در تعیین چنین یک مسابقه نزدیک. با وجود Dati را در مسیر رو به بالا در نظر سنجی Villani رای دهندگان تهدید عمده ای برای پیشنهاد او برای پاریس: “ممکن است زمینه را برای دیدن Villani حمایت با آن مشخص شده tinges سبز شیب بیشتر به هیدلگو نسبت به Dati به خصوص پس از Villani آوازی بود حامی هیدلگو اصلی شهرداری پیشنهاد در سال 2014” سپر اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>