بازنشسته DGCA رسمی هشدار داده بود هوایی هند مدیریت خطر تصادف

هوایی هند نیاز به تغییر نگرش خود را نسبت به ایمنی و یا دیگری را به یک فاجعه بازنشسته اداره کل حمل و نقل هوایی عمران رسمی هشدار داده بود مدیریت شرکت هواپیمایی در ماه اوت گذشته.

A K Chopra, که در خدمت به عنوان مشترک مدیر کل در DGCA منصوب شد به عنوان ایمنی مشاور هوایی هند رئیس در نوامبر سال 2018 است. او در سمت چپ پست در ماه اوت گذشته پس از شرکت هواپیمایی فسخ قرارداد خود را.

چوپرا تا به حال پرچم نگرانی هایی در مورد مهندسی ایمنی پرواز عملیات و آموزش استاندارد در خطوط هوایی و شرکت های تابعه آن هشدار شرکت مدیریت قبر ایمنی خطر است.

“ما خوش شانس بوده و در سالهای اخیر اما ایمنی نمی تواند از چپ به پراویدنس/موفق باشید. دفعه شانس ممکن است در کنار ما است. هوایی هند نیاز به تغییر نگرش خود را نسبت به ایمنی” چوپرا نوشت: در 20 آگوست ایمیل به هواپیمایی رئیس Ashwani Lohani و آن مدیریت ارشد.

در این نامه آمده است به ویژه در پی هوایی هند اکسپرس تصادف در کالیکوت جمعه گذشته است. هجده نفر از جمله دو خلبان کشته شدند پس از بوئینگ 737 هواپیما overshot جدول بالا باند.

همچنین بخوانید: سقوط هواپیما: هوایی هند اکسپرس استخدام های ما بر اساس شرکت برای بازیابی چمدان

در ایمیل خود چوپرا با اشاره به این که ایمنی پرواز دانشکده هواپیمایی مشغول به کار بود در انزوا بود و در مواجهه با تمام بخش های دیگر. تحقیقات حادثه شد که با تاخیر و توصیه شد مغرضانه او گفت: فراخوانی برای ممیزی مستقل از ایمنی پرواز دانشکده هواپیمایی و جایگزینی آن رئیس ایمنی پرواز که آیا دیدار با الزامات قانونی برای این پست.

مهندسی و آموزش مسائل نیز تحت اسکنر. با کمبود بودجه هوایی هند شده است به درستی برنامه ریزی به صورت عمده و نگهداری و اورهال هواپیما ane موتورهای. “مدیریت بحران در تعمیر و نگهداری سازمان باید متوقف شود” چوپرا گفت.

“آموزش بخش هوایی هند اکسپرس/اتحاد هوا نیاز به تقویت شود و آموزش برنامه بود standarised. نظارت بر آموزش گروه بود افزایش یافته است” چوپرا گفت: در ایمیل خود.

در ایمیل پاسخ هوایی هند سخنگو گفت: هوایی هند اکسپرس جداگانه هواپیمایی اپراتورها مجوز و رئیس آن از ایمنی پرواز است کاپیتان Ashish Gangurde. “Mr K چوپرا قرارداد متوقف شد در ماه اوت سال 2019 ، آن را بلافاصله در پاسخ به دیگر نکات مطرح شده توسط بازنشسته DGCA رسمی.

حمل و نقل هوایی داخلی وزارت هم بلافاصله پاسخ در مورد این مسئله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>