92 سالانه جوایز اسکار به سرعت از دست داده و طرح خود را در میان یک میلیون حواس او را پرت حسن نیت ارائه میدهد از ABC اتشی اغلب گیج کننده تولید تصمیم گیری. اما پس از آن از طریق محض لذت بردن از پیشگامانه برندگان “انگل” شکستن از طریق رود, روایت, به, پیروزی, نشان دادن شد چیزی که بسیار قشنگ و پر هرج و مرج تر نشان می دهد تولید کنندگان می تواند برای امید.

برای حدود نیمی از پخش اسکار احساس مانند یک قطار است که رو سرش می دویم. کردن آهنگ های خود را. با بسیاری از برندگان به ظاهر در سنگ ABC بسته بندی شده شب با ارایه و اجرای برنامه برای منحرف کردن اذهان از آنچه نگاه به قابل پیش بینی شب که تنها اقدامات احساس شلوغ تر از همیشه. (در انصاف: یکی از جنبه های خارج ABC کنترل این واقعیت است که این سال را به آهنگ اصلی نامزد بودند به خصوص uninspiring که استادانه درست شده stagings از هر شماره به عنوان به خوبی به عنوان جایزه اجرای برنامه از هنرمندان مانند Janelle Monae و Billie Eilish آیا بهترین خود را به ماسک.)

رفتن میزبان کمتر برای سال دوم در حال اجرا ظاهرا قرار می دهد و فشار بیشتری در ارایه برخی از آنها به ناچار شانس بهتر از دیگران است. اما نشان می دهد تاکید بر نه فقط مجریان اما (جوان) مجریان برای این (بیشتر تاسیس) مجریان به طور جدی تحت فشار قرار دادند محدودیت از آنچه به منزله یک ارزش بالا cameo. من همیشه می خواستم به می دانم که از شبکه فکر می کنم آنها برگشتاندن به جوایز نشان می دهد پخش به لطف برخی از ستاره قدرت خواندن دسته بندی و این دور است به خصوص عجیب و غریب تلاش تایید می کنند که جوایز نشان می دهد که به ویژه مستعد ابتلا به “بیشتر و بیشتر است” رویکرد صرف نظر از منطق است.

فقط وجود دارد هیچ دلیلی برای مثال که “Booksmart” ستاره عرقچین Feldstein نباید ارائه شده در کنار Mindy Kaling به جای هشدار به مخاطبان به Kaling حضور. “1917” برک آوت جورج مک کی واقعا نیاز به پرتاب کرده اند به Olivia Colman از tippy بالای دالبی تئاتر است. از همه مهمتر و شاید در کامل ترین خلاصه چقدر عجیب و غریب شب رو با علامت نیمه راه که بر روی زمین پیشنهاد کرد که آنتونی راموس معرفی Lin-مانوئل میراندا بنابراین Lin-مانوئل میراندا می تواند با معرفی یک مونتاژ از محبوب ترین ها فیلم ها و آهنگ آنها معروف ساخته شده که به نوبه خود معرفی هیچ یک دیگر از Eminem انجام تمامیت خود را در سال 2002 برنده جایزه اسکار آهنگ “8 مایل” بدون هیچ دلیل دیگر از او نمی توانید شانس خود را قبل از و است که یک آلبوم جدید برای ترویج? زمان Utkarsh Ambudkar شد رپ در مورد آنچه در حال حاضر اتفاق افتاده است در این مراسم تا کنون در یک ولرم راه اندازی مجدد از نیل پاتریک هریس’ رفتن به بسته شدن بیت برای Tonys آن را مانند به نظر می رسید نشان می دهد به طور کامل موضوع را از دست داد.

اما در اواخر شب دو whammy از تعجب برنده تغییر جزر و مد شب و ABC را مجبور ایده سرگرم کننده سر در گم می شود. پس از برداشتن اسکار برای فیلمنامه اصلی و بین المللی از ویژگی های (و به دو مجزا خنده دار و تند و تلخ سخنرانی) یک مشخصه شوکه بونگ جون هو در زمان بهترین کارگردان — و سپس “انگل” برنده بهترین تصویر اول شدن بین المللی از ویژگی های که تا به حال انجام این کار است. با عجله از شادی همراه با هر پیروزی بونگ باز شوک اتاق لذت در یک ظاهرا مجموعه فصل جوایز روایت سقوط از هم جدا در مقابل چشمان خود را تمام ترکیب برای ایجاد این نوع از لحظات هیجان است که تنها می تواند رخ دهد در تلویزیون زندگی می کنند زمانی که همه بهترین برنامه گذاشته شده بلند کنار جاده چپ.

وجود دارد شاید بهتر استعاره برای زمانی که ABC بدون شک عرق کردن گلوله به عنوان نشان می دهد با نزدیک شدن به آن سه و نیم ساعت علامت سعی کردم به رفتن تاریکی در پیچ در پیچ نهایی سخنرانی از “انگل” تیم تنها به مخاطبان (به رهبری ردیف جلو متعصب چارلیز ترون و تام هنکس) فوران در یک شعار از “بالا! تا!” تا زمانی که کنترل ضعیف غرفه کوتاه آمد و قرار دادن چراغ های خانه پشت در اجازه دهید به برندگان پایان افکار خود را. بر خلاف James Corden و Rebel Wilson, درهم و برهم “گربه ها” گفتگوی بورسی این تیز چپ به نوبه خود از این انتظار می رود دوره از وقایع نیست دقیقا در ABC قصد دارد, اما آن را واقعا نمی خواسته اند برای یک آخر بهتر از آن را به طور تصادفی. هیچ چیز در پیشبرد نوشته شده می تواند ضرب و شتم نزد مستحق برندگان basking در پیروزی خود را در حالی که به اشتراک گذاری اشاره کرد بینش شخصی در چرا برنده این معنی بسیار است.

قرار دادن یکی دیگر از راه: اواخر شکستن “انگل” اجرای آورده و نوعی شوک به سیستم و طراوت ذوق که تنها یک رویداد زنده مانند اسکار می تواند — و پس از تقریبا سه ساعت از کوره در رفته vamping یک کاملا امداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im