راپسودی در گرگ و میش را نشان می دهد آهنگ هنوز درخشش


ANZ Stadium, مارس 15 ★★★½

شما تقریبا می تواند شنیدن “ker-اعظم” از یک فرصت سودآور بودن گرفته شده که این راپسودی تور اعلام شد در ماه آوریل گذشته.

در آن زمان ناقص اما محرک Bohemian Rhapsody biopic برنده شده بود یک تعداد انگشت شماری از اسکار اما بیشتر رعایت حال ساخته شده است یک تن از پول در طول چند ماه تکرار کسب و کار نشان می دهد که تقاضا برای ’70s/’80s, انگلیسی-سنگ غول ملکه بود و در تمام زمان بالا.

Rock icons Queen, with Adam Lambert filling in for Freddie Mercury.

سنگ آیکون ملکه با Adam Lambert پر کردن در برای فردی مرکوری.اعتبار:جاستین Ma

اما فقط به این فیلم ادای احترام به خود را در اواخر سال فوق العاده ای خواننده گروه Freddie Mercury – و درخشید کمی نور بیشتر از لازم بود در گیتاریست برایان می و درامر راجر تیلور دو تا از اعضای موسس هنوز هم درگیر با ملکه – بنابراین این نشان می دهد.

تبلیغات

تور خود را به خواننده از هشت سال (و پاپ استار را در حق خود) Adam Lambert طول می کشد در کار بیهوده پر کردن در برای یکی-از-یک-نوع جیوه می کند و در مورد به عنوان سرگرم کننده کاریزماتیک و از همه ممنون که می توان امیدوار بود. اما ممکن است و تیلور تمبر قدرت خود را در رسیدگی به.

بیشتر از نه, آن را بسیار خوب است. چند زندگی نوازندگان می توانید ادعا می کنند به عنوان بسیاری از واقعا یاد ریف گیتار و تکنوازی به عنوان ممکن است از چکش به سقوط و Fat Bottomed Girls به don’t Stop Me Now and We Will Rock You, همه حال و همه هیجان انگیز است.

تیلور به طور مشابه می شود بسیاری از فرصت درخشش بیشتر روی درام کیت بلکه در خواننده. او و لمبرت آواز خواندن انجام همه حق هم خوش اما انفرادی خود من در عشق با ماشین منیک punchline در فیلم باقی مانده است زیاده روی در اینجا.

صحبت از indulgences در اواخر نشان می دهد ممکن است خاموش می رود در یک تکنوازی گیتار مماس به صورت غیر ضروری از 10 دقیقه که احساس می کند مانند 30.

همچنین متاسفانه – برای مردم اساسا خیلی مناسب و معقول که به کمک آنها زمان و استعداد به تیتر روز یکشنبه درگیری استرالیا کنسرت به نفع وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ اذعان ملکه آستین بازنشسته نوازنده باس جان شماس. حتی برای Another One Bites the Dust و تحت فشاراین تور موسیقیدان بازی شماس را قابل یاد خطوط باس (نیل Fairclough) در سمت چپ در سایه در حالی که دیگران دامان تا به محل موردتوجه وتماشای عموم.

در نهایت هر چند مانند فیلم, اگر شما جیوه خارج از تصویر ستاره ها آهنگ و نشانی از آن باقی می ماند شادی به شنیدن بسیاری از آنها انجام می شود, زندگی می کنند, و شاید برای آخرین بار.

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>