Ricciardo مثبت پس از ‘امیدوار کننده’ شروع در اتومبیل جدید رنو


بارسلونا: Daniel Ricciardo داد جدید-نگاه رنو آزمایشی thumbs-up به عنوان آغاز تست پیش از بلندی فرمول یک فصل است.

30 ساله استرالیایی با تجربه این تیم RS20 چلنجر ماشین برای اولین بار به عنوان او banked 56 دور چهار بعد از ظهر جلسه در مدار ده بارسلونا-کاتالونیا با بیشتر به آمده در روز پنج شنبه صبح (بارسلونا) است.

هم تیمی Esteban Ocon تا به حال تحت پوشش 62 دور در جلسه صبح قبل از Ricciardo ورزشی ویژه بنفش تست کلاه ایمنی در زمان بیش از تست وظایف و هفتم به پایان رسید سریعترین کلی با بهترین زمان دامان یک دقیقه 17.873 ثانیه است.

“این فوق العاده به رانندگی دوباره و من احساس کاملا راحت در ماشین از گرفتن بروید که سرد بود” Ricciardo گفت: رسمی رنو سایت.

تبلیغات

“استبان بدیهی است که گرم ماشین سادگی این صبح و احساس کردم بیشتر یا کمتر مستقیم به آن و در یک ریتم زمانی که نوبت من بود در بعد از ظهر.

“وجود دارد پیشرفت در ماشین و ما بدیهی است که تغییر آن بسیار بصری است که کاملا روشن است هنگامی که شما را در مقابل بینی.

Daniel Ricciardo in the new Renault at Barcelona testing.

Daniel Ricciardo در اتومبیل جدید رنو در بارسلونا تست.اعتبار:گتی ایماژ

“پیشرفت وجود دارد و در نهایت چیزی است که ما در حال هدف قرار دادن. خیلی زود به هر مقایسه اما ما قابلیت اطمینان بسیار قدرتمند بود و من می خواهم بگویم آن را امیدوار کننده است. شما نمی توانید برای درخواست بیش از حد و بیشتر از یک روز تا من خوشحال که هستم.”

شش-زمان F1 قهرمان جهان لوئیس همیلتون شوربا به عنوان سریع ترین مرسدس تحت سلطه روز اول اسپانیا در حالی که فراری سباستین Vettel به نام بیمار.

همیلتون هم 94 دور در نرم C2 ترکیب لاستیک در یک بعد از ظهر آفتابی جلسه در حال اجرا untroubled پس از هم تیمی Valtteri Bottas تکمیل 79 دور در صبح است.

این بریتن سریع ترین زمان 1:16.976 نسبت به بهترین 1:18.161 مجموعه توسط Vettel در اولین روز از تست های سال گذشته است.

همیلتون که امیدوار است برابر فراری بزرگ مایکل شوماخر رکورد هفت عنوان در این سال بود 0.337 از یک ثانیه سریعتر از Bottas.

مسابقه نقطه مکزیکی سرجیو پرز بهترین بود از بقیه با تیم جدید ماشین جلب توجه برای شباهت به سال گذشته مرسدس بنز.

ردبول حداکثر Verstappen چهارم بود و به ترین دور 168 با مکلارن Carlos Sainz انجام 161 در یک روز بدون هر گونه پرچم قرمز برای توقف اقدامات و 10 تیم در مقدار زیادی از مسافت پیموده شده.

این 2021 قوانین کمی تغییر از سال گذشته اما یک تفاوت بود, یک حکم جدید محرومیت تیم از پنهان کردن اتومبیل های خود را در پشت صفحه نمایش در گاراژ دادن طرفداران در غرفه نمایش بهتر است.

تست ادامه در روز پنج شنبه و جمعه و دوباره از فوریه 26-28 با فصل باز استرالیایی جایزه بزرگ پا زدن شروع فصل در ملبورن در روز 15 مارس.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>