Ricciardo هنوز یکی از سریعترین در فرمول یک: Verstappen


بارسلونا: حداکثر Verstappen معتقد است Daniel Ricciardo باقی مانده است یکی از سریع ترین رانندگان فرمول یک با وجود استرالیا شکست به پایان بر روی سکو در سال گذشته در فصل اول خود را در رنو.

Verstappen, 22 و 30 ساله Ricciardo شد زوج در ردبول برای سه فصل قبل از Ricciardo انتخاب را به حرکت به رنو در دو سال معامله از 2019 یک تصمیم است که نقل مکان کرد ردبول تیم اصلی کریستین هورنر برای توصیف Ricciardo را ارتداد به عنوان “در حال اجرا از یک مبارزه” با دو هم تیمی.

Daniel Ricciardo and Max Verstappen were teammates at Red Bull before Ricciardo's move to Renault last year.

Daniel Ricciardo و حداکثر Verstappen هم تیمی بودند در ردبول قبل از Ricciardo حرکت به رنو سال گذشته است.اعتبار:PA

Ricciardo و Verstappen شد به طور مساوی همسان برای بسیاری از وقت خود را با هم و لذت می برد کار دوستانه ارتباط با وجود گاه به گاه flashpoints ترین دراماتیک در آینده 2018 آذربایجان جایزه بزرگ هنگامی که این دو برخورد در سرعت بالا مصرف یکی دیگر از نژاد.

خواسته با این سن اگر فرمول یک بود فقیر برای Ricciardo نمی شامل در پایان تیز از میدان فصل گذشته پس از Red Bull مرسدس و فراری درایور ضمیمه 60 از 63 در دسترس تریبون مکان Verstappen بود سریع به مرجع استرالیا را با سرعت.

تبلیغات

“این واقعا مهم نیست اگر ورزش می تواند در یک محل بهتر اما دانیل خواهد بود در یک جای بهتر اگر او مبارزه در جبهه” Verstappen گفت.

“دانیل خندان زیادی است و او بسیار خوشحال اما من فکر می کنم او خواهد بود لبخند زدن حتی اگر او برنده مسابقه و بر روی سکو. من می دانم که دانیل و من می دانم که دانیل بسیار سریع است, بنابراین من می توانید تصور کنید در سال گذشته بود که ساده ترین برای او.

“آن را بسیار سخت برای مقایسه در برابر کسی مثل [قهرمان جهان] لوئیس [همیلتون] چرا که هیچ واقعی وجود دارد, مقایسه. اما دانیل شد سریع تر از Seb [Sebastian Vettel] در آن سال آنها شتافت و با هم [در ردبول در سال 2014] و من حسابی در کنار او به اندازه کافی بلند به می دانم که او بسیار سریع بود.”

Verstappen گفت: تلاش برای مطابقت با Ricciardo سرعت سریع دنبال توسعه خود را به عنوان یک راننده است.

“هنگامی که من برای اولین بار پیوست Red Bull [2016] من خیلی بی تجربه و در طول این سالها من قوی تر شد و بیشتر متصل در تیم بود اما او یک هم تیمی چون ما هل دادن هر یک از دیگر بسیار سخت است,” او گفت:.

“است که بسیار خوب بود برای این تیم به خاطر ما در تلاش بودند به مبارزه با یکدیگر برای پیدا کردن که نهایی دهم [دوم] و کل تیم برداشته است که به دلیل.

“او خوب بود و من دوست داشتم که زمان است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>