سان فرانسیسکو: وجود دارد بسیاری از افرادی که باعث خرابی ایالات متحده در حال حاضر با توجه به Michael Savage. نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز. لیبرال شهرداران در شهرهای بزرگ مانند سان فرانسیسکو. مهاجران مستند نشده. افراد بی خانمان.

Michael Savage was one of the first talk radio hosts to endorse Donald Trump.

Michael Savage یکی از اولین صحبت با رادیو میزبان به تایید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اعتبار:نیویورک تایمز

اما برای دو ماه گذشته شنوندگان به سوگ محافظه کار نشان می دهد رادیو شنیده ام او را howl دارد با تحقیر در مورد یکی دیگر از تهدید: “این جانب پااندازها” در جناح راست رسانه ها “که به شما بگویم آنچه شما می خواهید به شنیدن.”

آنها “فکری کوتوله” و “علم بزرگسالان بی سواد,” او می گوید که صرف هفته کم اهمیت جلوه دادن تهدید از coronavirus اپیدمی و متهم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان اغراق آن را به او صدمه دیده است سیاسی.

در وحشی را پخش کرده است که یکی از بزرگترین مخاطبان در رادیو گفتگو با 7.5 میلیون شنونده در هر هفته این ویروس هرگز جعل و یا یک مورد بد از sniffles. او در سخنرانی طرفداران خود را بر روی تحقیق در جزئیات: چگونه آن منتقل می شود که درمان های اثبات موثر و تفاوت بین مرگ و مير و نرخ.

تبلیغات

با هیچ مقدار کمی از خود رضایت وحشی به یاد مردم از اعتبار خود را — (Ph. D.) و آموزش در اپیدمیولوژی — و این واقعیت است که او یکی از معدود صداهای در رسانه های محافظه کار که تا به حال به آنها هشدار داد در تمام طول.

بسیاری از زمان, وحشی هنوز هم برای تلفن های موبایل مانند هر دیگر جناح راست شوک سوار کار ماهر — سرگرم کننده از نانسی پلوسی و شک اعتبار #MeToo جنبش است. اما در مورد این موضوع از coronavirus وحشی تبدیل شده است یکی از بلندترین صدای مخالفت در سمت راست.

خود نمایش قابل توجه خروج از پذیرش نسخه از وقایع در میان مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداران در رسانه ها ساخته اند که در یک تلاش هماهنگ برای انکار است که آنها به عنوان اپیدمی و کمک کرده اند سوخت برای حمایت از تظاهرات در برابر stay-at-home سفارشات در ایالات میشیگان. وحشی با حمله به اعتبار رسانه های محافظه کار را متهم کرد که خود بزرگترین ستاره بودن بیش از حد صدای موج و unthinking در دفاع از رئیس جمهور و خواستار آن شدند که آنها باید پاسخگو برای گمراه کردن میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

“ما در حال زندگی در زمان وحشتناک در امریکا که در حقیقت مرده است” وحشی بود که یکی از اولین رسانه های محافظه کار ستاره به اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به اجرا برای رئيس جمهور گفت: مخاطبان خود را. “این دیوانه است,” او اضافه کرد: با اشاره به راه رئیس جمهور مدافعان همیشه متهم به چپ كردن “خبر جعلی.”

“چگونه می تواند به ما اجازه نمی دهد کنار ما بود به نام فرش را زمانی که آنها به دروغ به مردم؟”

که در فوریه 24.

در زمان شیوع کروناویروس شد تا حد زیادی محدود به یک تعداد انگشت شماری از کشورها مانند چین و کره جنوبی و ایتالیا. تنها چند ده نفر گزارش شده بود در ایالات متحده است. همان روز Rush Limbaugh تشبیه coronavirus به سرماخوردگی در برنامه های رادیو.

اما گسترش آن به شدت در امریکا فقط به عنوان Savage هشدار داده بود آن را به یک پیش بینی است که او را به دست آورده خشم مردم که او را به نام یک هیجان شدید یا هیستری و sellout.

خود را تحقیر برای میزبان مانند Limbaugh و Sean Hannity که دارای امتیاز بالا نشان می دهد رادیو قرعه کشی بیش از 30 میلیون شنونده در هر هفته است به خصوص سوزاننده. او مسخره آنها را به عنوان “دکتر Hannity” و “راش Limbaugh, M. D., Ph. D.,” belittles عدم خود را از آموزش و پرورش در مقایسه با خود و berates افرادی که در زمان ادعای خود را به طور جدی.

در طول یک برنامه در اوایل مارس برای مثال Savage پرسید که چرا هر کسی که همچنان به این باور است که این ویروس بود که به کرات توسط رئیس جمهور زمانی که دشمنان خود را مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفتن مراحل تهاجمی به سرعت گسترش آن. با اشاره به رئیس جمهور Savage fumed است: “از آنجا که او نمی داند تا آنجا که Sean Hannity می کند ؟ به این دلیل است که او نمی مطالعه در همان دانشکده پزشکی به عنوان دکتر Limbaugh?”

“آیا شما را در درک خطر شما با گوش دادن به این افراد و فقط زیر آنها را کورکورانه بیش از یک صخره” او التماس مخاطبان خود را.

خصومت میان پررنگ شخصیت و غرور از صحبت با رادیو چیز جدیدی نیست. وحشی همواره misfit از رادیویی محافظه کار که لذت متلک خود را بالاتر-دارای رقبا.

اما خود را در زمینه علم و اخیر حمله قلبی است که کاهش می یابد و برنامه های خود را به سه روز در هفته به او داده اند یک چشم انداز منحصر به فرد.

هنوز هم هر کسی وسوسه به فکر می کنم که وحشی است و اساسا مهربان و خفیف تنها نیاز به گوش دادن به چند دقیقه از برنامه خود را.

“من فقط دیدم که در سان فرانسیسکو جمعیت بی خانمان ها داده شده, اتاق هتل, به طوری که آنها می توانید تلخه روی زمین و پرتاب ورق از پنجره به بیرون او گفت:” در سال های اخیر نشان می دهد در واکنش به این خبر که برخی از شهرستانها بودند در تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس در میان افرادی که خواب در خیابان.

در یک روز دیگر او سوال که آیا Harvey Weinstein خوار هالیوود تولید شده است باید محکوم کیفری تجاوز جنسی. با اشاره به زنانی که او را متهم کرد, Savage گفت: “همه آنها رفت و به آپارتمان خود را. چه رفتن آنها وجود دارد؟”

این نوع تحریکات آشنا خواهد بود به طرفداران و منتقدان وحشی بود که یک بار محروم شد از ورود به بریتانیا پس از ساخت التهابی نظرات در مورد اسلام از جمله تماس با قرآن “کتاب نفرت است.”

وحشی را coronavirus جنگهای صلیبی است که تا حدی بازتابی از آموزش خود را به عنوان یک دانشمند. او (Ph. D.) از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی در تغذیه ethnomedicine یک میدان است که به بررسی چگونه فرهنگ های مختلف و اقوام استفاده از محصولات طبیعی برای مقاصد بهداشتی. به عنوان بخشی از آموزش خود او مورد مطالعه اپیدمیولوژی. او یک germaphobe و مانده خط. یکی از خانه های او صاحب در شهرستان مارین خود مخزن.

اما او اصرار بر این موضوع نیز در واکنش به مرگ اخیر را بترساند. حمله قلبی او در دسامبر ساخته شده است که زندگی یا مرگ طبیعت از یک بیماری همه گیر شخصی است. “من می خواهم به این باور است که خدا نگه داشته است من در اینجا به این دلیل,” او گفت: تماس با این “تعریف لحظه از زندگی ما است.”

در یک نقطه او تبدیل به تولید کننده جیم وردی و پرسید: “زمانی که من این زخم؟”

“هرگز” وردی پاسخ داد.

وحشی همسر جانت وینر در مصاحبه ای گفت که او تا به حال متوجه شده بیشتر شفقت در او شوهر خود را پس از حمله قلبی. و او می بیند او را به گرفتن مسئولیت برای بیداری مردم تا به چه بخش هایی از آمریکا محافظهکاری به خصوص در رسانه ها تبدیل شده اند.

“این culty قهرمان پرستش بی سواد آن را بسیار افسرده,” او گفت:. “این باعث می شود من شرمنده به یک محافظه کار” او افزود: قبل از توقف ، “من نمی خواهم به شناسایی با محافظه کار جنبش کنه.”

وحشی انتقاد از رسانه های محافظه کار اجازه می دهد تا او را به گریز بزرگتر سوال در مورد تهمت رهبری است.

نیکول Hemmer, یک محقق در دانشگاه کلمبیا و نویسنده کتاب تاریخ سیاسی و رسانه “پيام حق” گفت که وحشی بود اجازه رئیس جمهور قلاب با این استدلال که مردم در حلقه درونی خود مانند Hannity هستند به او مشاوره بدی.

“در راه او inoculates مغلوب ساختن پیشی جستن از انتقاد با گفتن این لزوما مغلوب ساختن پیشی جستن است که بد غرایز — آن است که او اطلاعات غلط,” Hemmer گفت. او افزود که وحشی بود و هنوز هم بسیاری مانند دیگر میزبان در که “آنها همه در تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای محافظت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها فقط مخالف در مورد روش انجام این کار است.”

جدی تنها نقطه اختلاف بین تهمت و وحشی است که در درمان این ویروس با هیدروکسی کلروکین که رئیس جمهور است مورد ستایش قرار داد به عنوان یک معجزه بالقوه مواد مخدر است.

“تقریبا هر روز در حال حاضر” Savage گفت: در مصاحبه “من شده است با هشدار به مردم در مورد خطرات ناشی از این مواد مخدر است.”

در مواجهه با مرگ و میر خود و کم کردن از زندگی حرفه ای خود را Savage صدا احساساتی در زمان. در اوایل این ماه گفت که شنوندگان خود را, “زندگی حرفه ای من خواهد بود تعریف شده توسط چگونه من درمان شما مخاطبان من در طی این بیماری همه گیر.”

“ما در جنگ با نامرئی دشمن” او گفت:. “و ما قصد داریم برای پیروزی در این جنگ با حمله به هر یک از دیگر. ما قصد داریم برای پیروزی در این جنگ با دروغ گفتن به مردم است.”

نیویورک تایمز

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de