ریحانا پنجه نرم می کند برای برابری در NAACP Image Awards: ‘به دوستان خود بگویید به جلو’

ریحانا بود, دریافت NAACP رئیس جمهور جایزه. افتخار اعطا شده است در یک سرگرم کننده که تعهد به انسان دوستی بی نظیر است. ریحانا که انتخاب موسسات خیریه شامل کلارا لیونل پایه بالا بردن مالاوی و یونیسف و مفتخر به کسب عنوان دانشگاه هاروارد انسانی از سال 2017 شد در حضور و غیاب برای NAACP Image Awards نشان می دهد که زنده پخش شد در شرط بندی و معرفی به مرحله توسط جرثقیل جانسون رئیس جمهور و مدیر عامل سازمان تاسیس در سال 1909.

جزئیات ریحانا نظرات کامل در زیر:

با تشکر از شما. و با تشکر از شما به هیات مدیره و جامعه از NAACP از جمله همه شما بچه ها اینجا در این اتاق و هر کس در خانه به تماشای که زندگی خود را اختصاص داده و تلاش در جهت حمایت از مردم از رنگ.

من قصد دارم به سعی کنید به نگه داشتن این ساده چون امشب واقعا در مورد من چون هدف این است که بزرگتر از من درست است ؟ آن را بزرگتر از ما هم آن را بزرگتر از من چون من بخش است که یک بخش بسیار کوچک از کار است که در حال انجام این کار است که هنوز باید انجام شود.

من خوش شانس هستم, من قادر به شروع کلارا لیونل بنیاد در سال 2012. و اگر وجود دارد هر چیزی که من آموخته ام این است که ما تنها می تواند به رفع این جهان با هم. ما نمی تواند انجام دهد آن تقسیم شده است. من نمی توانم تاکید کنم که به اندازه کافی. ما نمی توانیم اجازه د-حساسیت نفوذ در. این “اگر این مشکل شما و سپس آن را به من نیست; آن را به یک زن مشکل این مردم سیاه و سفید مشکل این مردم فقیر مشکل است.”

منظورم این است که چگونه بسیاری از ما در این اتاق باید همکاران و همکاران و دوستان از دیگر نژادها جنس ادیان? از دست نشان می دهد.

آنها می خواهند برای شکستن نان با شما مناسب است ؟ آنها مانند شما ؟ پس این مشکل خود را بیش از حد.

بنابراین زمانی که ما در حال راهپیمایی و اعتراض و ارسال در مورد مایکل براون juniors و Atatiana Jeffersons جهان دوستان خود را به بالا بکشد.

با تشکر از شما به NAACP به صورت تمام تلاش خود را برای اطمینان از برابری برای جوامع ما است.

با تشکر از شما برای جشن ما قدرت و سرسختی است. ما رد شده است فرصت ها از آغاز زمان. هنوز هم ما پیروز شویم. بنابراین من افتخار دارم. تصور کنید آنچه که ما می توانید با هم انجام دهید. با تشکر از شما برای این افتخار است.

سازمان دیده بان Lizzo را پشت صحنه سخنرانی در NAACP Image Awards:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>