ریحانا دریافت خواهد کرد رئیس جمهور جایزه که به رسمیت می شناسد دستاورد ویژه و متمایز ارائه خدمات عمومی در 51 انجمن ملی برای پیشرفت مردم رنگی تصویر جوایز در فوریه. 22 در پاسادنا ،

“ریحانا نه تنها لذت می برد پیشگامانه حرفه ای به عنوان یک هنرمند و موسیقیدان نیز متمایز خودش را به عنوان ستاره ای بنده های عمومی” گفت: Christopher Johnson, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت NAACP. “از کسب و کار خود و دستاوردها از طریق [او, لوازم آرایشی, خط] Fenty به او رکورد فوق العاده ای به عنوان یک فعال و نیکوکار, ریحانا تجسم نوع شخصیت فضل و ارادت به عدالت است که ما به دنبال برجسته در ما رئیس جمهور جایزه.”

ریحانا یکی از موفق ترین هنرمندان موسیقی از 20 سال گذشته به فروش می رسد بیش از 250 میلیون رکورد در سراسر جهان به دست آورده و نه جوایز گرمی در طول زندگی حرفه ای خود را. او نیز راه اندازی شد Fenty, زیبایی, لوازم آرایشی, برند, وحشی X Fenty, یک, زیر خط و خط مد با LVMH Moët Hennessy, Louis Vuitton, بزرگترین لوکس ،

NAACP است که به افتخار او کار حرفه ای و همچنین تعهد خود را به فعالیت های اجتماعی و بشردوستانه. در سال 2012 او تاسیس کلارا لیونل بنیاد یک سازمان متعهد به کمک به جوامع محروم از طریق مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش.

گذشته دریافت کنندگان از رئیس جمهور جایزه عبارتند از: در سال گذشته honoree شاون “Jay-Z” کارتر و همچنین جسی جکسون, Lauryn Hill, Soledad o’brien, کالین پاول, Condoleezza Rice و محمد علی.

تصویر, جوایز, زنده پخش خواهد شد شرط بندی در شبکه های on Feb. 22. Beyoncé منجر زمینه با هشت نامزد در سراسر تمام دسته ها. Angela Bassett, بیلی پورتر Lizzo, Regina King و تایلر پری نامزد دریافت جایزه برای سرگرم کننده از سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im