ریحانا کلارا لیونل بنیاد اهدا 5 میلیون دلار برای کمک به مبارزه با کروناویروس

ریحانا اتحاد پیوست لیست در حال رشد از افراد در تلاش برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

خواننده کلارا لیونل پایه (CLF) اهدا کرده است 5 میلیون دلار به سازمان های مختلف در سراسر جهان به خصوص در جوامع به حاشیه رانده شده در ایالات متحده کارائیب و آفریقا که در حال درمان بیمار و تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

CLF بودجه در حال توزیع به طور مستقیم کمک همکاران در سلامت, تغذیه, امریکا, بین المللی, کمیته نجات سازمان بهداشت جهانی را COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق و دیگران.

“هرگز آن را بیشتر مهم و یا فوری برای محافظت و آماده به حاشیه رانده شده و محروم جوامع — کسانی خواهد شد که سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر” CLF مدیر اجرایی جاستین لوکاس در بیانیه ای گفت.

بودجه حمایت غذایی محلی بانک ها خدمت در خطر جوامع و افراد مسن در ایالات متحده آزمایش و مراقبت در هائیتی و مالاوی توزیع تجهیزات پزشکی و واکسن و درمان تحقیق و توسعه و بهداشت و درمان آموزش.

“CLF معتقد است که یکی از قدرتمند ترین سلاح ما در برابر COVID-19 است, آمادگی” این گروه در بیانیه ای گفت:. “حفاظت از ما در خط مقدم سلامت کارگران و جوامع به حاشیه رانده شده در سراسر جهان نیاز به گرفتن پیش از آن و زمان عمل در حال حاضر است.”

ریحانا تاسیس CLF در سال 2012 به افتخار او پدربزرگ و مادربزرگ کلارا و لیونل Braithwaite با هدف همکاری با جامعه مبتنی بر رهبران و سازمان های حمایت از آموزش و پرورش و پاسخ اضطراری و آمادگی در سراسر کارائیب و کشورهای جنوب صحرای آفریقا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>