RIL نزدیک به دستیابی به آینده خرده فروشی finalises طرح با وام دهندگان

قیمت سهم از اتکای صنایع و آینده خرده فروشی شات با 7.1 درصد و 4.39 درصد در روز سه شنبه به عنوان تکیه صنایع نهایی برنامه های خود را با وام دهندگان برای به دست آوردن بدهی-آمار شرکت.

این وام دهندگان که تعهد بیش از اکثریت آینده پروموتر Kishore Biyani سهام 41.73 درصد در FRL را نهایی یک برنامه که تحت آن بانک ها تبدیل خواهد شد بخشی از Biyani وام به حقوق صاحبان سهام و دریافت سهام در تکیه خرده فروشی با مسئولیت محدود منابع می گویند. به عنوان هر یک بانکدار معامله به ارزش 27,000 تومان کرور روپیه (از جمله بدهی) را شامل آینده تدارکات و شرکت های تولید پوشاک ،

روز دوشنبه IIFL اوراق بهادار گفته بود آن است ارزش نهادن به R-خرده فروشی در 35 بار از FY22 Ebitda در ارزش سرمایه گذاری عظیم $57 میلیارد دلار است. متعدد مطرح شده از 25 بار به حساب اعتماد خرده فروشی عملکرد قوی در بخش مواد غذایی. در مورد پایه IIFL ارزش RIL در بازار کلاه $184 میلیارد دلار است که بر اساس روغن شیمیایی را ارزیابی $63 میلیارد; Jio در $73 میلیارد و R-خرده فروشی در EV از $57 میلیارد دلار است. این RIL سهام بسته شده در Rs 2,151 یک سهم.

منابع صنعت وجود دارد گفت: زیاد فشار Biyani به ثبت نام در یک معامله پس از آینده خرده فروشی قصور در پرداخت سود از 100 تومان کرور روپیه در ماه ژوئیه 22. به طور پیش فرض منجر به S&P رتبه جهانی هشدار داد که این امر جمع و جور کردن خرده فروشی شرکت به طور پیش فرض دسته پس از 30 روز به دلیل شرکت رو فشار نقدینگی, افسرده, جریان نقدی عملیاتی و تاخیر در پرداخت.

“حتی اگر در آینده خرده فروشی باعث می شود این کوپن پرداخت در مهلت آن ضعیف نقدینگی باقی خواهد ماند فراگیر ریسک اعتباری ،

مروج آینده وعده داده بود خود را به فروش سهام در دو بیمه سرمایه گذاری و یا ادغام آن با SBI کلی به طوری که آن را می توانید پرداخت خود را وام دهندگان. مروج بود و بدهی به ارزش 12,000 تومان کرور روپیه در کتاب خود و در وجود از فروش دارایی ها در چند سال گذشته موفق به ملاقات با خود تعهدات مالی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>