ریو سواری بالا نقطه کالا چرخه به یک سپر نتیجه


برای ریو تینتو و آن Pilbara همسالان در سال 2019 ترین چیزهایی است که می تواند حق را به حق اما آنها نیز سزاوار اعتبار برای بهره گیری از فرصت و پس از دوش گرفتن سهامداران با پاداش خود نظم و انضباط.

ریو نتیجه منعکس کننده آنچه که ممکن است به نوبه خود از این بسته در مورد چگونه به کروناویروس در نهایت اثرات معدن – برای کوتاه مدت نقطه بالا در چه بوده است بسیار مثبت چرخه یک تقویت شده با سخت تمرکز بر روی هزینه ها و بهره وری و تاکید بر ارزش بیش از حجم بزرگ معدن.

The driver of Rio Tinto's result was its Pilbara iron ore business.

راننده ریو تینتو نتیجه آن Pilbara سنگ آهن کسب و کار.اعتبار: عرضه شده است.

برای سال 2019 ریو تولید 18 درصد افزایش در زمینه درآمد به دلار US10.4 میلیارد دلار ($15.8 میلیارد دلار) را قادر می سازد آن را اعلام $US6.2 میلیارد دلار از سود سهام عادی در حالی که هنوز هم حفظ یک فوق العاده محافظه کار ترازنامه.

در چهار سال گذشته ریو بازگشت $US36 میلیارد از پول نقد به سهامداران تامین می شود از طریق ترکیبی از فروش دارایی ها و جریان های نقدی اما آن پدید آمده است با تنها $US3.65 میلیارد دلار از بدهی خالص.

تبلیغات

راننده از آخرین نتیجه, به طور معمول, سنگ آهن با کسب و کار کمک بیش از 80 درصد از اساسی درآمد از عامل تفرقه است.

قیمت سنگ آهن شد شناور در سال گذشته با کمک به از دست دادن برزیل پس از تولید ول کرده بود یکی دیگر از باطله سد سقوط و چین تحریکی تلاش برای جبران تاثیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت جنگ است.

ریو را تجربه برخی از تولید اشکالات, اما آنها به اندازه کافی نیست مواد به تعدیل تاثیر قیمت های بالاتر. در واقع به همان میزان که ریو را تولید کمتر از آن برنامه ریزی شده آنها کمک سفت طرف عرضه عرضه و تقاضا معادله و کمک به قیمت های بالاتر است.

ضعف دلار استرالیا نمی صدمه دیده و با توجه به این که بخش عمده ای از ریو هزینه پایه در استرالیا, اما بیشتر از آن درآمد به دلار را گرانتر.

آن کسانی که در قیمت های بالاتر – واقعا فقط قیمت سنگ آهن با توجه به قیمت مس و آلومینیوم بودند پایین تر و ضعیف تر دلار استرالیا که سوار این نتیجه و نشان داد که آن نظم و انضباط.

بین آنها و قیمت ارز اضافه شده تقریبا $US5 میلیارد به ریو اساسی درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و amortisation و دلار که US5 میلیارد دلار کاهش یافته است تقریبا دست نخورده از طریق به سنگ آهن کسب و کار’ خط پایین. ما شاهد به طور مشابه پاک نتیجه از BHP که در آن با ریو حجم تولید شد ،

شروع سال 2020 نیست اما به عنوان فرخنده برای ریو و آن Pilbara همسالان.

طوفان دامین در حال حاضر باعث ریو به قطع آن سنگ آهن تولید هدایت از بین 330 میلیون و 343 میلیون تن به طیف وسیعی از 324 میلیون و 334 میلیون تن است. ریو به نظر می رسد بیشتر شده است به شدت تحت تاثیر طوفان از BHP یا Fortescue.

به طور بالقوه بیشتر اهمیت است coronavirus و آنچه که ممکن است انجام به اقتصاد و تولید فولاد است. چین حدود 70 درصد از سنگ آهن جهانی تقاضا است.

اخیر تیز ساخت در چین جراحی موجودی نشان می دهد که تولید فولاد هنوز تا حد زیادی تحت تاثیر قرار – اما که مشتری تقاضا و خشک به عنوان تاثیر این ویروس در کارخانه های چینی و سرمایه گذاری در زیرساخت های تشدید کرده است.

تا کنون سنگ آهن قیمت در حالی که این نرم اتحاد برگزار شد. با اسلب های بزرگ از اقتصاد چین را فلج توسط ویروس و اثرات ریختن بیش به اقتصاد جهانی به عنوان جهانی زنجیره تامین خشک و رد پای این بیماری گسترش می یابد اما اثر نهایی در تقاضا برای مواد خام در این نقطه ناشناختنی.

اگر آن را تحت کنترل در آورد به سرعت می تواند وجود دارد افزایش تقاضا برای مواد خام و قیمت های خود را – به عنوان چین صنعت به دنبال را از دست داده و خروجی.

خطرات احتمالا بیشتر به حرکت نزولی در این نقطه, اما, حتی اگر چین در حال حاضر تلاش برای دوباره باز کردن آن کارخانه ها – دولت های محلی در حال اجاره هواپیما و اتوبوس برای بازگشت کارگران به کار و دولت مرکزی است نورد از هدف بررسي اقدامات برای به حداقل رساندن آسیب های اقتصادی.

این فقط سنگ آهن البته حتی اگر سنگ آهن می کند تسلط ریو درآمد. دیگر کالاها نیز سقوط, با مس در حال حاضر در معاملات بیش از 10 درصد زیر قیمت متوسط آن در سال گذشته و آلومینیوم در حدود 6 درصد زیر آن 2019 به طور متوسط. بلومبرگ است کالا شاخص پایین حدود 9 درصد از آن قبل از ویروس سطوح.

به تاریخ ریو به نظر نمی رسد به تجربه هر گونه قابل توجهی عوارض بیماری از ویروس های دیگر پایین تر مس و آلومینیوم و قیمت کمی پایین تر قیمت سنگ آهن اما واضح است که می تواند تغییر به عنوان مدت زمان و هزینه از اختلال در اقتصاد چین شفاف تر می شود.

اگر تاثیر بر تقاضا برای منابع کالاها بیشتر و طولانی تر از ریو BHP و Fortescue در حال حاضر پیش بینی, اما, ترازنامه خود را و هزینه پایگاه های بهبود یافته به طور چشمگیری از خود پست-منابع بوم بحران که آنها در مراتب قوی تر وضعیت آب و هوا تیز انقباض تقاضا از آنها می شده اند و حتی چند سال پیش.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>