Ripndip را Ryan اوکانر قطره 8 میلیون دلار در مالیبو گسترده ای ساحل

هر چند آن آغاز فروتن ریشه در پنسیلوانیا اسکیت اردوگاه Ripndip ballooned است برای تبدیل شدن به یکی از L. A. داغ ترین مارک های پوشاک — و مسلما در حال حاضر یکی از کسانی که hypebeast برچسب که outsized محبوبیت با نفوذ اره به نظر می رسد به مخالف هر گونه ملاحظات منطقی. که موفقیت این است که تا حد زیادی به لطف Ripndip را طلسم خداوند Nermal خندان گربه که همیشه کوه در می رم از همه. Ripndip گل سرسبد فروشگاه sleekly ساختمان مدرن در L. A. در خیابان شهرستان اتفاق می افتد به نشستن در سمت راست درب بعدی به جیمز Jebbia عالی یکی از Ripndip نزدیک ترین رقبا. و به طور طبیعی Ripndip فروشگاه نما بود که قبلا آراسته با دیواری از خداوند Nermal خود را سلطنتی زن سبک و جلف حضرت وقیحانه دادن عالی پرنده.

که به نوعی احمقانه sassiness آمده است به تعریف Ripndip که تاسیس شد Ryan اوکانر در سال 2009. اوکانر یک تازه کار, اسکیت باز زمانی که او شروع به ساخت تی شرت های مزین با آشنا “RIPNDIP” لوگو برای دوستان خود شروع کسب و کار با قیمت 500 دلار از پدرش. این bootstrapped شرکت تلاش تا حدود پنج سال پیش هنگامی که یک پیراهن های قابل اعتماد خداوند Nermal ویروسی رفت و تقاضا برای Ripndip را streetwear به صورت تصاعدی رشد — پیراهن در حال حاضر حدود 80 t-پیراهن $30-ish. و کسب و کار همچنان ادامه دارد و به رونق. نام تجاری راه اندازی کرده سودآور پوشاک همکاری با امثال عروسکی, تازه, ضربه, لباس زاییده افکار از محبوب ترین ها در تاریکی h3h3 نام اتان و هیلا کلاین.

Ripndip موفقیت نیز تسهیل اوکانر اخیر $8.2 میلیون خرید یک snazzy oceanfront صفحه اصلی. اشتراکی در مالیبو را بیان-swarmed و fearsomely گران, گسترده, ساحل, ترکیب قبلا متعلق به پرکار هالیوود کارگردان/تهیه کننده والتر هیل (“48 ساعت” “زمان” “Southern Comfort,” “بیگانه” حق رای) و استعداد خود را عامل همسر Hildy Gottlieb.

متشکل از دو جداگانه معاصر غرفه قطع کننده تقریبا به طور کامل از بتن و شیشه و اموال بسته در مجموع پنج اتاق خواب و پنج حمام و سرویس بهداشتی. یک wideset جلوی خانه نهفته جلو دو-گاراژ ماشین و بزرگ متصل مهمانخانه; کویر الهام گرفته از خشکسالی متحمل حیاط منطقه منجر به از که برای اولین بار ساختار به خانه اصلی. در داخل وجود دارد سقف بلند و خوش رام دکور داخلی موتیف. زندگی و اتاق ناهار خوری منظمی تقسیم شومینه مجموعه به دلپذیری به ستون بتنی در حالی که کف به سقف و دیوارهای شیشه ای نشت کردن به یک oceanside عرشه با ساخته شده است در BBQ مرکز و یک وان آب داغ.

نیز وجود دارد یک براق پیچیده با اتمام پایان بالا و لوازم دو ensuite اتاق خواب مهمان در طبقه اصلی و یک سوم مهمان سوئیت طبقه بالا. سطح فوقانی استاد عقب نشینی است و کاملا رک و پوست کنده کاملا لذت بردن و پیشنهادات خود را در سالن با قرار دادی built-ins یک دفتر خصوصی/کتابخانه با کف به سقف قفسه و یک oceanfront بالکن با مسحور whitewater views. یک مسیر شنی آگهی بیش از یک تپه به گسترده ساحل را ساخته دست انسان راک revetment و یخی سرد اقیانوس آرام فراتر از آن.

اوکانر در حال حاضر در 30s اولیه همچنان به حفظ اصلی خود را L. A. اقامت — و نه زرق و برق دار, $2.2 میلیون ساده مدرن-سبک خانه در شرق هالیوود هیلز. و برخی از همسایگان جدید خود را در مالیبو گسترده ای ساحل عبارتند از: Ray Romano, پیرس برازنان “دوستان” خالق Marta Kauffman, “خانواده مدرن” خالق استیو Levitan و “دیدم” تولید کننده Oren Koules که اتفاق می افتد به زندگی راست درب بعدی.

کریس Cortazzo از قطب نما برگزار مثال; جیمی شیر از شیر گروه repped اوکانر.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>