افزایش Coronavirus موارد فوری فرانسه به ممنوعیت تجمع بیش از 1000

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در فرانسه افزایش می یابد به 1,126 کشور وزیر بهداشت ممنوع اعلام کرده است گردهمایی بیش از 1000 نفر در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است که در حال حاضر ناشی از 19 مرگ و میر.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه, فرانسه, وزیر بهداشت Olivier Véran گفت: برخی از موارد استثنا به این ممنوعیت خواهد بود ساخته شده برای امتحانات حمل و نقل عمومی و تظاهرات در میان دیگران.

Véran قبلا حکم صادر شده در روز پنج شنبه برای داخل سالن اجتماعات بیش از 5000 نفر تا 31 مه — تاریخ بود که بعد از آن دوباره به 15 آوریل است.

هر چند وزیر را ارائه نمی دهد یک جدول زمانی جدید برای 1,000 شخص بان کی مون آن را نیز اعتقاد بر این بود معتبر تا 15 آوریل است که به نگرانی در مورد رویدادهای چند مانند سری شیدایی بین المللی سری جشنواره مجموعه به اجرا مارس 20-29 در لیل.

سریال شیدایی سازمان گفت: در اوایل این هفته است که آنها نگران این ممنوعیت به دلیل آنها نمی میزبان بیش از 5000 نفر در همان محل به طور همزمان. در واکنش به این حکم صورت حتی با صدور نامه ای به نمایندگان گفت: آنها انتظار داشتند که حدود 3000 شرکت کنندگان, که اجازه می دهد آنها را برای حفظ این جشنواره است.

در ضمن برگزارکنندگان جشنواره فیلم کن به زدن 12 مه باید گفت که آنها هنوز هم به دنبال انتخاب فیلم و خواهد بود رونمایی صف در آوریل 16. این رویداد گفت: تعداد ثبت نام کنندگان بود تا 9 درصد از جمعه.

به همراه ایتالیا و آلمان و فرانسه یکی از کشورهایی است که سخت ترین ضربه coronavirus در اروپا است. شیوع ویروس در فرانسه در حال حاضر باعث لغو MipTV های جشنواره کن-مجموعه بین المللی تلویزیون ویترین بود که به معنای اجرای 30 مارس-آوریل 2, در حالی که Canneseries سالانه, درام, جشنواره اجرا در همکاری با نی Midem شده است به تعویق افتاد اولین بار در کنار Mipcom در ماه اکتبر.

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق کشور 2,000 تئاتر باز هستند بسیاری از توزیع کنندگان در فرانسه — ویژه برادران وارنر است, Studiocanal و Le Pacte و Gaumont — به تعویق افتاد خود فیلم منتشر شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>