افزایش رپ ستاره پاپ دود کشته در حمله, در سن 20


پاپ دود و بروکلین, نیویورک مطرح رپ که گل رز به شهرت با آهنگ مثل دیور و خوش آمدید به حزبکشته شد اوایل روز چهارشنبه در لس آنجلس رکورد خود برچسب و گفت: در آنچه پلیس به عنوان حمله به خانه.

این خواننده رپ که نام واقعی است بشار جکسون تایید شد مرده توسط برچسب Republic Records. او 20.

Rapper Pop Smoke has been killed in a home invasion.

رپ پاپ دود کشته شده در حمله به خانه.اعتبار:Getty Images Europe

“ما در حال ویران غیر منتظره و غم انگیز از دست دادن پاپ دود” این شرکت در بیانیه ای گفت. “نماز ما و افکار بیرون رفتن خود را به خانواده, دوستان و طرفداران ما به عنوان سوگواری از دست دادن این با هم.”

اداره پلیس لس آنجلس گفت که ماموران به خانه رفت و در هالیوود هیلز در مدت کوتاهی قبل از ساعت 5 بعد از دریافت 911 تماس بگیرید که چند نفر تا به حال شکسته به خانه. حداقل یک تفنگ داشتند و حداقل یکی بود که با پوشیدن یک ماسک سروان. استیو لوری گفت. تماس قرار داده شده بود توسط کسی که “بازگشت به شرق” بود که از یک فرد در داخل خانه با توجه به Lurie.

تبلیغات

آن زمان ماموران وارد شش دقیقه پس از تماس یک نفر به ضرب گلوله کشته شده بود و مزاحمان فرار کرده بود, او گفت:. قربانی در نظر گرفته شد به Cedars-Sinai Medical Center, اما نمی تواند زنده کرد. وجود دارد هیچ دستگیری در صحنه و انگیزه آن هنوز مشخص نیست لوری گفت.

پاپ دود پدید آمده در سال گذشته به عنوان اولین ستاره برک آوت از بروکلین رشد مته صحنه با ضربه خود را به انجمن خوش آمدید حزبکه شد همه جا حاضر هیپ-هاپ آهنگ از تابستان است. شن ابراز رپ با barklike تحویل او به سرعت honed امضا رویکرد که به یاد می آورد ناهموار نیویورک رپ از 1990s شروع شد.

شهرت او رو به افزایش بود به سرعت. در ماه جولای او اولین آلبوم خود, دیدار, خواستگاریو در ماه های پس از او با همکاری Nicki Minaj Travis Scott Quavo و دیگران. آلبوم دوم او, دیدار با, خواستگاری, Vol. 2منتشر شد در این ماه باز در شماره 7 در بیلبورد 200 جدول و او برنامه ریزی شده بود برای رفتن بر روی تور در ماه مارس است. سفر او به لندن در اوایل این ماه برای یک سری از رادیو و مصاحبه های مجله.

Nicki Minaj که به نظر می رسد در یک ریمیکس خوش آمدید به حزبارسال شده یک عکس از رپر به Instagram با عنوان “کتاب مقدس به ما می گوید که حسادت به عنوان بی رحمانه به عنوان قبر ، باور نکردنی است. استراحت در صلح پاپ.”

او در یک طبقه به مساحت Canarsie بروکلین فرزند پاناما و جامائیکا پدر و مادر است. یک جریان از عزاداران شنبه پرداخت مراجعه به خانه و خانواده خود را یک نیمه از دو داستان آجر و جانبداری دوبلکس در شرق خیابان 105. در مصاحبه ای با وب سایت موسیقی نابغه در سال گذشته گفت: او خود را ایجاد نام مرحله از دوران کودکی لقب: پاپا به او داده می شود خود را در پاناما مادر بزرگ و دود بخشی از یک نام دوستان خود را به او داده بود.

او می خواهم تا به حال مشکلات قانونی: او دستگیر شد و در ماه گذشته به اتهام حمل و نقل به سرقت رفته $US375,000 رولز رویس از کالیفرنیا به نیویورک و قبلا به پوشیدن مچ پا نظارت به عنوان بخشی از یک دادگاه انحراف برنامه متصل به اتهام سلاح بود که در نهایت اخراج شد. “من به معنای واقعی کلمه wilding برای احترام گفت:” نیویورک تایمز سال گذشته است.

حتی به عنوان او در مسیر تبدیل شدن به بزرگترین نیویورک رپ داستان موفقیت در سال های اخیر, حافظه, اداره پلیس نیویورک او را مانع از انجام در نورد با صدای بلند در جشنواره ملکه در ماه اکتبر با استناد به نگرانی های ایمنی.

This aerial photo taken from video provided by Fox11 News KTTV-TV shows the Hollywood Hills home where Pop Smoke was shot and killed.

این عکس هوایی گرفته شده از ویدئو ارائه شده توسط Fox11 اخبار KTTV-تلویزیون نشان می دهد که تپه های هالیوود خانه که در آن پاپ دود ضرب گلوله کشته شد.اعتبار:AP

پاپ دود یکی از چند قابل توجه خواننده های رپ به فوت در چند سال گذشته است. اتفاقی مواد مخدر مصرف بیش از حد ادعا کرده اند زندگی تاسیس خواننده های رپ از جمله مک میلر و بالاتر-و-comers مانند آب WRLD و Lil جوانه زدن. تیراندازی کشته اند Nipsey Hussle, XXXTentacion و یک میزبان از خواننده های رپ شناخته شده در صحنه های محلی.

در لس آنجلس او زندگی در یک چهار خوابه اجاره خانه در شیب جاده پیچ در پیچ با یک استخر حیاط خلوت است که نمایی از تپه. آن است که متعلق به Teddi Mellencamp یک ستاره در زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلزو همسرش, Edwin Arroyave. Mellencamp گفت: در Instagram که او دریافت کلمه در مورد جرم و جنایت از یک شخص ثالث شرکت مدیریت نظارت بر اجاره اموال.

“ما می خواهم به گسترش نماز ما و تسلیت به خانواده و عزیزان تحت تاثیر این دست رفتن غم انگیز از زندگی,” او نوشت.

جاش Adams, 35, زندگی می کند که چند بلوک دور آمد چهارشنبه به دنبال به عنوان پلیس مسدود شده جاده و هلیکوپتر دور سربار.

“جایی که او می آید از آنچه که او به نمایندگی از من می تواند به بسیاری از داستان های او در مورد مذاکرات در موسیقی او گفت:” آدامز یک ویرایشگر ویدئو که در جنوب لس آنجلس است.

اما پاپ دود شد و همچنین موسیقی منحصر به فرد است. “او فقط به حال این واقعی خفه عمیق صدای شما از نوع تقریبا تا پایان صحبت کردن مانند او پس از یک رکورد از شنیدن او.”

پاپ دود در شعر بودند unabashedly بی حرمتی اما اصلی, او گفت:. آدامز اشاره کرد که رپر معکوس معنای “تهت” یک موضوع موهن یک فعال جنسی زن با افتخار شناسایی به عنوان یک “تهت” خود را.

آدامز شروع به مناجات با قلاب از خوش آمدید به حزب.

“پرنیان راه او آواز آهنگ آن را یکی از کسانی که سوابق و یکی از هنرمندان و یکی از کسانی که برای تلفن های موبایل است که جهان می تواند با طنین” او گفت:.

فانی Jooste که در سراسر خیابان زندگی می کند گفت که او تا به حال هیچ ایده یک رپر معروف شده بود در آنجا زندگی می کنند و اضافه کرد که مردم در خانه بودند معمولا آرام است.

او گفت که او شگفت زده شد که کامیون های امنیتی که گشت محله در شب اتفاق افتاده بود پس از خدمه در عمل است.

بسیاری از خانه ها در جاده های متعدد دوربین های امنیتی اشاره در خیابان هر چند بسیاری از جمله یکی که در آن پاپ دود زندگی می کردند, نه دروازه. بسیاری از طرفداران آنلاین اشاره کرد که روز قبل از او به ضرب گلوله کشته شد رپ تا به حال ارسال شده عکس در Facebook نشان دادن یک پشته از پول نقد و یک کیف هدیه برچسب با لس آنجلس آدرس شاید ناخواسته ارائه طعمه به دزد.

ساکنان محله و طرفداران ادامه داد: پس از رسیدن چهار شنبه, ماندن, فقط به طور خلاصه هنگامی که آنها متوجه پلیس اجازه دادن به هر کسی که در نزدیکی خانه. از زمان به زمان یک ماشین خواهد بود رانندگی به, نوار, پاپ, دود, آهنگ thumping از سخنران و به نوبه خود در اطراف پس از آن مسافران جامعی چند عکس.

آدامز نمی خواهد اجازه دهید خود را 11 سال جوان می آیند اما.

او کشف کرده بود پاپ دود در Infinite. “که من دختر مورد علاقه رپ” آدامز گفت.

“او نه مصرف آن را خوب,” او گفت:. “اولین چیزی که او را مانند تمام خواننده های رپ در حال مرگ هستند.'”

نیویورک تایمز

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>