به عنوان گسترده تر اندازه گیری ضمنی ارز نوسانات باقی می ماند و در نزدیکی تمام وقت پایین جیب تلاطم در حال ظهور در پتانسیل یک سیگنال که خارجی-بازار ارز می تواند کمتر پایدار در سال 2020 است.

نگاهی به یوان. پس از افزایش بیش از 1.5 درصد در ماه قبل از ژانویه 15 امضای آمریکا و چین توافقنامه تجارت پول واگذار دستاوردهای آن نگرانی است که نرخ رشد اقتصادی چین می تواند تلو تلو خوردن به عنوان coronavirus گسترش می یابد. سنگاپور یک کلید مالی توپی شاهد تاریخی نوسانات قیمت با توجه به احساس وحشت و نگرانی در اطراف شیوع.

The Australian dollar against the Japanese yen is seen as a "risk blow-up pair" and can be used as proxies for capturing potential volatility in Asia.

دلار استرالیا در برابر ین ژاپن نیز دیده می شود به عنوان یک “خطر blow-up جفت” است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان پروکسی برای گرفتن پتانسیل نوسانات در آسیا است.اعتبار:AFR

این عدم قطعیت به کمک آسانسور, آسیایی, نوسانات ارز به بالاترین سطح خود در شش ماه و دلار در دو ماه اخیر توسعه است که می تواند برگرداند تلاش های دولت آمریکا برای “صحبت کردن” دلار.

در علاوه بر این به اضطراب در مورد رشد یوان نیز ممکن است نوسان آزادانه تر با توجه به بند در فاز یک معامله تجاری است که مجددا تعهدات خودداری از کاهش ارزش رقابتی گفت: Alan رسکین دویچه ارشد بانک بین المللی استراتژیست.

تبلیغات

چین “زمان سخت تر در کل حاوی نوسانات اگر ما این است که در lookout برای مداخله و یا جانشین مداخله” رسکین گفت: از طریق تلفن.

هر دو دلار استرالیا-ین و دلار نیوزیلند-ین هستند “خطر blow-up pairs” و می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان پروکسی برای گرفتن پتانسیل نوسانات در آسیا رسکین گفت. یک سال بی ثباتی در هر دو جفت نسبتا ارزان در مقایسه با دیگر گروه-از-10 همسالان او گفت:.

Asian currency volatility is at its highest level in six months and the greenback to a two-month high.

آسیایی, نوسانات ارز است که در بالاترین سطح خود در شش ماه و دلار به دو ماه اخیر.اعتبار:AP

رکورد کم نوسانات ضمنی در اروپا یورو در برابر دلار آمریکا ممکن است یک outsized تاثیر افسرده گسترده تر اندازه گیری نوسانات قیمت. اما این به آن معنا نیست یورو نیست موضوع به choppiness در جای دیگر. نوسانات ضمنی در یورو-فرانک سوئیس یک بارومتر خطر جهانی اشتها صعود به حق به یورو-دلار در نوسان باشد. در کمترین میزان در بیش از دو سال در بازار یورو-فرانک است teetering در نزدیکی یک کلید ویژگی های سطح یک نقض است که می تواند جرقه های تیز حرکت پایین تر از نرخ ارز رایج است.

در ضمن شرقی ارزهای اروپایی نیز دیده می شود نوسانات قیمت به عنوان سیاست بانک مرکزی نرخ انشعاب. در روز پنج شنبه چک بانک مرکزی به طور غیر منتظره افزایش نرخ 25 واحد به 2.25 درصد به اهلی تورم فشار.

آیا این جیب تلاطم به بازار گسترده تر می تواند به عوامل متعددی بستگی دارد. برای مطمئن شود, نوسانات ممکن است بازگشت به سطح دیده می شود از یک دهه پیش باید بانک مرکزی در ادامه به طور فعال با استفاده از ترازنامه خود را برای مدیریت نقدینگی مسائل و یا موانع قانونی برای سرمایه جنبش بوجود می آیند.

هنوز اثر ماندگار مرکزی بانک مسکن در حال حاضر مورد سوال توسط سیاست گذاران از جمله رئیس بانک مرکزی اروپا کریستین لاگارد. آن را ممکن است بیشتر ستیز موضوع باید تورم و افزایش فعالیت های کسب و کار انتخاب کنید تا.

در همین حال آمریکا با هدف قرار دادن از پول ممکن است بی درنگ جهانی مقامات به سرعت مداخله. جغرافیای سیاسی رویدادهایی مانند انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده اضافه کردن یک عنصر از عدم قطعیت است.

سقوط یورو در نوسان است نه مانع متوجه نوسانات به عنوان اندازه گیری توسط دویچه بانک CVIX شاخص از صعود بالاتر از آن ضمنی همتای ساخت شرایط جذاب تر برای گزینه-خریداران. برای بودجه ارزها مانند یورو و ین به حرکت از یک کم نوسان رژیم کوتاه مدت متوجه نوسانات نیاز به نشان می دهد که این قدرت ماندن یک بیماری است که به احتمال زیاد نیاز به یک افزایش در دراز مدت نوسانات ضمنی و وجین کردن از معنی-بازگشت استراتژی های معاملاتی.

بازار ممکن است به بند در اوایل این هفته زمانی که رئیس فدرال جروم پاول می دهد خود را نیمه سالانه کنگره شهادت.

بلومبرگ

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de