‘ریوردیل را’ Skeet Ulrich and Marisol Nichols به خروج پیش از فصل 5

عنوانی شهر CW را “ریوردیل” اخذ خواهد شد کمی کوچکتر: پس از جریان فصل چهارم به پایان می آید این مه, Skeet Ulrich and Marisol Nichols خواهد بود ترک Archie Comics-مجموعه مجموعه انواع تایید کرده است.

“بخشی از زندگی در ریوردیل’ — و بخشی از رشد کردن است — خداحافظی به مردم گفت:” خالق و showrunner Roberto Aguirre-Sacasa در بیانیه ای. “من سپاسگزار به تیراندازی و Marisol به صورت باور نکردنی خود را در کار نشان می دهد این چهار سال گذشته و ما همه آنها آرزوی خوبی در آینده خود تلاش. FP و هرمیون هرگز دور از دل ما. و البته آنها همیشه خوش آمدید در ریوردیل.”

اولریش است به تصویر کشیده FP جونز پدر به Jughead جونز (Cole Sprouse) و رهبر باند-تبدیل-کلانتر از آغاز سری اجرا در حالی که نیکولز است به تصویر کشیده هرمیون تسلیم بازرگان و ورونیکا (Camila مندس) ،

در حالی که FP شده است Jughead اولیه والدین شکل تبدیل شدن بیشتر درگیر پسرش زندگی پس از اولریش بالا برده بود تا سری به طور منظم وضعیت در فصل 2, تسلیم خانواده ایلخانی (با بازی علامت گذاری consuelos, بوده و کمی بیشتر از یک حضور مداوم خود را در روی صفحه دختر — و نشان می دهد زندگی.

در اوایل این فصل Aguirre-Sacasa و نویسندگان ” اتاق در “ریوردیل” تا به حال به نوشتن دیگری از روی پدر و مادر در Fred Andrews (Luke Perry) پس از پری گذشت نابهنگام در مارس 2019.

آن است که در حال حاضر ناشناخته چگونه Ulrich and Marisol نوشته خواهد شد را نشان می دهد اما با توجه به Aguirre-Sacasa بالای نظرات و کشتن آنها را خاموش نمی کند به نظر می رسد به احتمال زیاد.

“ریوردیل” تمدید شد برای پنجمین فصل CW در ماه ژانویه است. علاوه بر این Archieverse سری “سرد ماجراهای سابرینا” در حال حاضر در جریان Netflix بکشد در حالی که “کتی Keene,” مجموعه ای از چند سال به آینده از “ریوردیل” به تازگی راه اندازی آن برای اولین بار در فصل CW.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>