غرش جفت باز کردن حساب به پایین Wanderers


بریزبن: بریزبن دو اسکات مک دونالد و جی اوشی هم باز حساب خود را برای لیگ باشگاه چشمگیر 3-1 پیروزی وسترن سیدنی واندررز.

مک دونالد بریده, نیمه اول در حالی که دو هافبک ایرلندی اوشی در نیمه دوم پنالتی امن بسیار مهم سه امتیاز برای سر و صدا در Suncorp ورزشگاه در روز جمعه.

The win lifts Brisbane above Adelaide into fifth on the ladder.

پیروزی آسانسور بریزبن بالاتر از آدلاید به پنجم در نردبان.اعتبار:

پیروزی آسانسور بریزبن بالاتر از آدلاید به پنجم در نردبان جلوتر از لیورپول’ برخورد با غرب متحد در روز شنبه.

از همه مهمتر این معنی رابی فاولر تیم در حال حاضر پنج نقطه روشن از ایالات و Wanderers در مسابقه نهایی.

تبلیغات

وسترن سیدنی که به بازی به دنبال leapfrog سر و صدا به بالا و شش به طور شگفت انگیزی در زیر پر خود را زیر دربی برنده آخر هفته گذشته بیش از سیدنی FC.

جدا از کاپیتان میچ دوک تلاش فردی در نیمه دوم که به طور خلاصه به موجب امید احیای بازدید کنندگان مجزا دوم بهترین مرطوب در کوئینزلند سرمایه است.

بریزبن خاموش کردم برای شروع عالی با مک دونالد باز کردن حساب خود را برای باشگاه در دقیقه سوم است.

سابق Socceroo همراه صفحه اصلی تلاش از محدوده نزدیک پس از بولتون موفق به پاک کردن یک ضربه آزاد.

تنبل Wanderers خوش شانس بودند واگذار بیشتر قبل از مک دونالد دوم آمد و در دقیقه 38.

Event Gillesphey صلیب در زمان لمس کردن تیت راسل و مک دونالد شنود گذاشته از محدوده نزدیک با هدف در نهایت تعلق می گیرد پس از یک ور بررسی لغو یک آفساید تماس در برابر سر و صدا رو به جلو است.

اول 45 بود که شاید سر و صدا بهترین نیمه اول فصل با دوک اهلی شات در 36 دقیقه تنها شات در هدف قرار دادن بازدید کنندگان می تواند جمع اوری.

بریزبن شد بخت برگشته را به سه گل به خوب بود اما اوشی ضربه آزاد در آستانه halftime smacked به پست با دانیل Lopar رشته در Wanderers هدف است.

از هیچ چیز, the Wanderers برش حاشیه بازگشت به یک هدف زمانی که دوک ادامه داد: خود را خوب اجرا از گلزن فرم در حال اجرا پاک کردن پایین سمت چپ قبل از برش های گذشته سر و صدا کاپیتان تام Aldred و شلیک یک پست نزدیک پایان گذشته جیمی جوان در 54 دقیقه است.

غرش دو هدف منجر ترمیم شد که براد Inman pounced در دیلن McGowan خطا در 70 دقیقه قبل از قطع بودن توسط Matthew Jurman داخل جعبه.

Jurman رزرو شده بود با بشيكتاش به دنبال جذب خونسردی سلتنج صفحه اصلی مجازات برای او اولین هدف در سر و صدا رنگ.

Jurman زرد یکی از هفت گود توسط داور کریس Beath از جمله دوم از فصل برای غرش مربی فاولر و اواخر احتیاط برای پاتریک زیگلر که حکومت آلمان از Wanderers’ سفر به ملبورن شهر شنبه است.

AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>