Robbie Robertson چگونه غریزه روده هدایت او به سمت راست مدیر برای یک بار شد برادران

Robbie Robertson به یاد می آورد او اولین موسیقی حافظه بودن در شش کشور هند رزرو در نیویورک و هر کس در اطراف او می تواند بازی ساز. “من فکر کردم من نیاز به این باشگاه” نوازنده می گوید.

رشد احاطه شده توسط موسیقی و شنیدن بزرگان رزرو داستان گیر کردن رابرتسون. “مادرم مرا به شنیدن یک داستان گفته شده توسط بزرگان. او داستان Hiawatha و مصلح” و رابرتسون می دانستم که او می خواست به داستان.

او انجام شده است که تا کنون پس از نوشتن و ساخت موسیقی و آهنگ است. او نوشت: کتاب خاطرات خود “شهادت” در سال 2016 است که الهام گرفته از تولید به رویکرد او در مورد مستند “یک بار شد برادران: Robbie Robertson and the Band” که آمار تئاتر این آخر هفته گذشته.

“آنها در آینده با افرادی که آنها می خواستند آن را مستقیم اما من احساس نمی کند هر یک از آن” رابرتسون می پذیرد. آن نیست تا زمانی که دانیل Roher آمد به عنوان امکان پذیر است مدیر است که علاقه خود را piqued است. در حالی که دیگران فکر Roher ممکن است بیش از حد جوان رابرتسون رفت و با غریزه روده خود را. “این مرد در یک ماموریت وجود دارد و یک شور و شوق برای آنچه که او می خواست به انجام,” او می گوید.

رفتن با دل و روده غریزه قمار بود و یکی که پرداخت می شود. Roher می دهد یک مرور کلی از رابرتسون زندگی و به دنبال آرشیوی از فیلم و عکس برای ردیابی زندگی اولیه خود را از طریق به دخالت خود را در گروه است. او در بر داشت چیزهایی که تا به حال مدت طولانی است که فراموش کرده در مورد. به رابرتسون آن را به او نشان داد فداکاری خود را.

مدت کوتاهی پس از تصور سرگرمی دیدم یک برش خشن و Ron Howard, Brian Grazer آمد در هیئت مدیره. مارتین اسکورسیزی در مورد آن شنیده و او بیش از حد دیدم یک برش خشن. آن را فقط در پشت صحنه که در آن بار مطرح شد. در مقابل دوربین, بروس اسپرینگستین, Peter Gabriel, Eric Clapton تمام داستان خود را به اشتراک گذاشته و احترام که با آنها نگه رابرتسون ، Roher بررسی چگونگی “موسیقی از بزرگ صورتی” آلبوم تحت تاثیر افرادی مانند کلاپتون که ترک کرم پس از گوش دادن به گروه در اولین.

“موسیقی صدای نسل” رابرتسون می گوید. او در می یابد معاصر موسیقی لذت بخش اما نه صدای نسل در همان راه آن بود در آن زمان. او توضیح: “من فکر می کنم همیشه عالی بودن موسیقی ساخته شده اما کار خود را امروزه فقط به سرد واقعا خوب و سرگرم کننده است.”

او همچنین همکاری با اسکورسیزی در “ایرلندی.” این یک همکاری است که قدمت آن به سال 1976 را “آخرین والس” که اسکورسیزی بود تیراندازی کنسرت فیلم در مورد گروه. این دو خود را آغاز کرد در پشت صحنه کار بر روی “گاو خشمگین” و هر فیلم جدید که “مانند شروع بیش از. آن را هرگز چیدن که در آن ما به سمت چپ خاموش” رابرتسون می گوید. “هر زمان یک چالش متفاوت است و یکی از چیزهای هیجان انگیز است.”

هنگامی که آن را به “The Irishman,” اسکورسیزی رفت و برای آرام رویکرد به این فیلم نه فقط در ویرایش اما در صدا و موسیقی خود را. “او نمی خواست آن را به صدا مانند فیلم و موسیقی” رابرتسون توضیح می دهد. که آموزش کاهش 99 ٪ از آنچه او می دانست که او تا به حال برای پیدا کردن چیزی است که نمی سقوط به “فیلم و موسیقی” کرک و چیزی که بیش از پنج دهه است. “این آزمون و خطا” رابرتسون می پذیرد. در پایان او برای حل و فصل فراموش نشدنی خلق و خوی.

در حالی که کار بر روی “The Irishman,” رابرتسون گذراند آهنگ “هنگامی که برادران برگزار شد.” آن چیزی است که تا به حال شده است skirting در اطراف پشت ذهن خود را. از آن آسان بود برای نوشتن: او با قرار دادن دست خود را بر روی پیانو و کلمات شروع به بیرون آمدن برای او. الهام بخش بود این مستند. “من از دست این بچه ها” او می گوید: سابق bandmates ریک Danko, Garth Hudson, Levon Helm و ریچارد مانوئل (همه آنها اما هادسون گذشت). او می افزاید: “آنها بازی باور نکردنی در داستان من و در سفر من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>