راکت پایه مسکن ایالات متحده و نیروهای ائتلاف در شمال بغداد

صادر شده در: Modified:

رگباری از راکت ها به یک پایه مسکن ایالات متحده و دیگر نیروهای ائتلاف در شمال بغداد عراق مقامات امنیتی گفت: تنها چند روز پس از یک حمله مشابه کشته شدن سه نفر از جمله دو آمریکایی است.

تبلیغات

حداقل دو سرباز عراقی زخمی شدند در این حمله در اردوگاه تاجی به گفته مقامات عراقی که صحبت خواست نامش فاش نشود در خط با مقررات.

به گفته مقامات بیش از ده فروند از راکت ها در داخل پایه. برخی رخ داد که در آن منطقه نیروهای ائتلاف بر اساس هستند در حالی که دیگران سقوط در باند مورد استفاده توسط نیروهای عراقی است.

این بود که هیچ اظهار نظر فوری از ائتلاف مورد روز شنبه در حمله.

حمله غیر عادی بود چرا که در آن رخ داده است در طول روز. قبلی ضرب و جرح در پایگاه های نظامی مسکن نیروهای ایالات متحده به طور معمول رخ داده است در شب.

قبلی حمله موشکی در برابر اردوگاه تاجی در روز چهارشنبه نیز به کشته شدن یک سرویسکار. این باعث شد حملات هوایی آمریکا روز شنبه در برابر آنچه مقامات ایالات متحده گفت: به طور عمده سلاح ها و امکانات متعلق به Kataib حزب الله مورد حمایت ایران گروه شبه نظامی اعتقاد به عهده دارد.

اما نظامی عراق گفت: کسانی که در حملات هوایی به کشته شدن پنج نیروی امنیتی و اعضای یک غیر نظامی در حالی که زخمی شدن پنج مبارزان از نیروهای مردمی یک چتر سازمان از جمله آرایه ای از شبه نظامیان از جمله برخی از ایران مورد حمایت قرار گرفتند.

شیعه مورد حمایت ایران گروههای شبه نظامی که به انتقام دقیق برای روز جمعه ایالات متحده حملات سیگنالینگ چرخه دیگری از tit-for-tat خشونت بین واشنگتن و تهران است که می تواند بازی را در داخل عراق است.

امریکا در کشتار نیروهای امنیتی عراق همچنین ممکن است به ایران-حمایت گروههای شبه نظامی بیشتر به دلیل صحنه ضد حمله علیه نیروهای ایالات متحده در عراق تسلیت گفت.

“ما نمی توانیم فراموش کنیم که PMF به رسمیت شناخته شده نهاد در درون نیروهای امنیتی عراق; آنها نیست جدا شده از نیروهای امنیتی و اغلب شرکت واقع در همان پایگاه و یا با استفاده از همان امکانات” گفت: Sajad Jiyad یک محقق و سابق مدیر عامل Bayan مرکز بغداد-بر اساس فکر می کنم تانک.

“در حال حاضر (هاشمی) گروه های که پشتیبانی اولیه اعتصاب در تاجی بودند که بیشترین صریح احساس موظف و مجاز شاید حتی قانونی برای پاسخ ظاهرا برای حفاظت از حاکمیت عراق, اما واقعا برای حفظ فشار بر آمریکایی,” او اضافه شده است.

“وجود دارد هیچ خطوط قرمز دیگر” Jiyad گفت.

حمله روز چهارشنبه در اردوگاه تاجی بود مرگبارترین به هدف قرار دادن نیروهای ایالات متحده در عراق از اواخر دسامبر موشک حمله به عراق پایه که به کشته شدن یک آمریکایی پیمانکار است. که حمله به مجموعه ای در حرکت یک سری از حملات آورده است که عراق را در آستانه جنگ است.

پس از پیمانکار کشته شد آمریکا حملات هوایی را هدف قرار Kataib حزب الله که به نوبه خود منجر به تظاهرات در سفارت آمریکا در بغداد.

هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی در حمله به بغداد و سپس کشته شدن ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی یک فرمانده مسئول اعزامی عملیات در سراسر خاورمیانه گسترده تر. ایران عقب زده و با یک موشک بالستیک حمله به نیروهای آمریکایی در عراق جمهوری اسلامی را مستقیم ترین حمله به آمریکا پس از سال 1979 از تصرف سفارت آمریکا در تهران.

آمریکا پا را از حملات بیشتر پس از سلیمانی حادثه است. یک مقام ارشد ایالات متحده گفت: در اواخر ژانویه زمانی که آمریکا و ایران تنش سرد بود که کشتن آمریکایی ها در تشکیل یک خط قرمز است که می تواند جرقه خشونت بیشتر ،

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>