Rodolphe buet را از دست ندهید اتحاد پیوست Newen های TF1 گروه متعلق به تولید و توزیع شرکت به عنوان رئیس توزیع. Buet را از دست ندهید پیوستن به Newen از روی سرگرمی (“Playmobil”) که در آن او کار می کرد به عنوان رئیس این فیلم بخش برای دو سال. اجرایی که قبلا برگزار شد از 12 سال تصدی در Studiocanal به عنوان رئیس جمهور از بین المللی توزیع و بازاریابی برای فیلم های کتابخانه و مجموعه های تلویزیونی است.

انتصاب buet را از دست ندهید تأکید Newen بین المللی استراتژی رشد و توسعه کسب و کار خود را در اروپا است. این شرکت به دنبال توسعه یک تخته سنگ از محتوای حق بیمه اعم از درام به تلویزیون, سینما, سری انیمیشن و مستند ایجاد شده توسط شناخته شده اروپایی و آمریکای شمالی تولید کنندگان هر دو در داخل و خارج از گروه.

Buet را از دست ندهید خواهد بود مسئول نظارت بر فعالیت های Newen توزیع است که به رهبری ملکه Abdellaoui و TF1 استودیو که فروش بین المللی را بدست آورد توسط رهبری سابین district hall. Buet را از دست ندهید نیز همکاری با تیم در Newen متعلق به شرکت کانادایی حلقه یکی است که به رهبری تام بری و همچنین در حال توسعه توزیع فعالیت با شخص ثالث تولید.

این شرکت که درام اعتبارات شامل “ورسای” (تصویر) دارای تیم فروش از جمله 20 مدیران واقع در پاریس و لندن و مونترال و نیویورک و بوئنوس آیرس.

Newen حمایت Anton Capital, پخش عمده در تلویزیون و فیلم های, تامین مالی شرکت-تولید و توزیع.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im