لندن: صندلی مستقل تحقیق چگونه برجسته بریتانیایی, سینه جراح قادر به انجام عملیات غیر ضروری برای سال به این نتیجه رسیدند که بیش از 1000 بیماران ممکن است تحت تاثیر یک “ناکارآمد” سیستم است که نمی نگه داشتن بیماران امن است.

در سال 2017 داوران در بر داشت rogue جراح ایان پاترسون گناه از 17 فقره زخمی به قصد باعث شدید بدن آسیب برساند و سه فقره غیرقانونی زخمی شدند. دادستان ها می گویند دکتر دروغ به بیماران و یا اغراق آمیز خود خطر ابتلا به سرطان برای متقاعد کردن آنها به عمل جراحی است.

More than 1,000 people may have been affected by Ian Paterson's malpractice.

بیش از 1000 نفر ممکن است مبتلا یان پاترسون را قصور.

اما پاترسون بیماران خواستار دقیق تر حساب برای جلوگیری از چنین موقعیت هایی از همیشه اتفاق می افتد دوباره.

بررسی پاترسون اقدامات به این نتیجه رسیدند که بیماران اجازه دهید برای سال های بسیاری از هر دو توسط بریتانیا خدمات درمانی و بیمه خصوصی پزشکی و کارگران است. کشیش جیمز گراهام این تحقیق صندلی گفت: فرصت هایی برای جلوگیری از, دکتر, رفتار بودند بارها و بارها از دست رفته توسط یک سیستم مشخص می شود توسط “عمدی”،”

تبلیغات

“هشت سال گذشت بین متخصصان پزشکی نگرانی در مورد ایان پاترسون پزشکی عمل و تعلیق خود را” جیمز گفت. “او داده شد به نفع شک در وقت و زمان دوباره undeservedly. و پیامدهای آن برای بیماران وحشتناک بوده است.”

پرسید که چگونه بسیاری از بیماران ممکن است تحت تاثیر پاترسون را قصور جیمز تایید آن می تواند “قطعا” بود بیش از 1000.

صدها نفر از پاترسون را بيمار به یاد می آورد در سال 2012 پس از نگرانی های غیر ضروری و یا ناقص عملیات. نه زن و یک مرد شهادت در مورد این روش در طول محاکمه اش که در برخورد با عمل جراحی بین سال های 1997 تا 2011.

در ابتدا محکوم به 15 سال زندان دادگاه تجدید نظر قضات بعد از افزایش حکم او به 20 سال است.

پاترسون متعلق به یک خانه لوکس در بیرمنگام در انگلستان به عنوان به خوبی به عنوان خواص در کاردیف منچستر و ایالات متحده, West Midlands police گفت.

قربانیان که او را متهم کرد از بازی خدا با جان خود شامل دبورا, Douglas, یک مادر از سه زن که تحت عمل کاملا غیر ضروری ماستکتومی که در سمت چپ او در “وحشتناک” درد. در خانه اش در بیرمنگام او را نگه می دارد یادبود کارت از مجالس ترحیم از برخی دیگر پاترسون بیماران.

“ما می خواهیم توصیه هایی است که تغییر سیستم است که اجازه پاترسون به دور با آن چون اساسا مردم درگذشت,” او گفت:. “او در سمت چپ بافت پستان و که منجر به بيماران مرگ و میر.”

در میان توصیه های جیمز خواست ایجاد یک “در دسترس و قابل فهم” تک مخزن داده های عملکرد – یک فروشگاه توقف برای بیماران.

پاترسون را قبول نمی کند این درخواست را ارائه دهید.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de