‘Rogue یک” مدیر Gareth Edwards مجموعه فیلم علمی تخیلی در نیو ریجنسی (منحصر به فرد)

مدیر Gareth Edwards خود را پیدا کرده است را دنبال کنید تا به “Rogue One: A Star Wars داستان”: یک untitled پروژه جدید بردارند.

نیو ریجنسی است به تولید و سرمایه گذاری جدید بدون عنوان فیلم علمی تخیلی نوشته و کارگردانی شده توسط ادواردز. Kiri هارت که همچنین تولید “Rogue یک” با ادواردز خدمت خواهد کرد به عنوان یک تهیه کننده در این فیلم است.

این پروژه یک ایده اصلی توسط ادواردز است در آینده نزدیک sci-fi, داستان یک نقطه شیرین برای مدیر. طرح جزئیات در حال حاضر نامعلومی هر چند منابع می گویند مصاحبه در جریان است و امید است شلیک توسط این تابستان.

ادواردز اولین شکست کارگردانی فیلم علمی-تخیلی “هیولاها” خدمت به عنوان کارگردان, نویسنده, فیلم بردار و طراح تولید. این فیلم تحسین با ادواردز دریافت ستایش بالا برای گرفتن بیشتر از بودجه کوچک است. به زودی پس از افسانه ای خواهد او شیر را به طور مستقیم 2014 را “گودزیلا.”

راه اندازی مجدد رفت ناخالص $524 میلیون نفر در سراسر جهان راهاندازی حق رای دادن برای افسانه ای که منتشر شده “گودزیلا: پادشاه هیولاها” در سال گذشته و اولین “Godzilla vs. کنگ” در پایان سال 2020 است. در حالی که ادواردز نقل از “گودزیلا” حق رای دادن او به زودی ها شنود گذاشته شده توسط لوکاس فیلم به طور مستقیم از “جنگ ستارگان” مستقل “Rogue یکی” که به ناخالص $1 میلیارد دلار در سراسر جهان از جمله بیش از 500 میلیون دلار در داخل کشور.

ادواردز شده و در حال توسعه چندین پروژه مایل به مطمئن شوید که پروژه بعدی خود را یکی از سمت راست بود قبل از ارتکاب. منابع می گویند New Regency شروع به پریدن کرد در این فرصت یک بار او راز و رمز پروژه به بازار است.

محبوب ترین ها در انواع

ادواردز است repped توسط WME.

جدید ریجنسی به تازگی شرکت تامین مالی در این سال جایزه اسکار نامزد دریافت جایزه “زنان کوچک” به کارگردانی Greta Gerwig و بازیگران, Saoirse Ronan, Emma Watson, فلورانس, Pugh, Meryl Streep, لورا درن و تیموتی Chalamet و همچنین رابرت اگرز’ “فانوس” با بازی رابرت پتینسون و ویلم دافو. این شرکت همچنین تولید جیمز گری “Ad Astra” با بازی براد پیت, Tommy Lee Jones and Ruth Negga.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر