رامنی برای شکستن صفوف با جمهوری خواهان و رای به محکوم کردن تهمت

صادر شده در: بروز رسانی:

برجسته سناتور جمهوری خواه میت رامنی شکست را با حزب خود در روز چهارشنبه و اعلام کرد او می خواهد رای به محکوم کردن آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح دادگاه تنها چند ساعت قبل از سنا آماده شد به تبرئه رئیس جمهوری جمهوریخواه.

تبلیغات

رامنی در سال 2012 ” نامزد گفت که او معتقد است تهمت بود به جرم “هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی” زمانی که او تحت فشار رهبران اوکراین برای بررسی سیاسی دشمن جو بایدن.

یوتا سناتور اشاره کرد که به عنوان یک “عمیقا مذهبی” شخص او محدود سوگند سناتوران در زمان به اداره بی طرفانه عدالت است. “من ایمان است که در قلب من چه کسی هستم” او گفت:.

رامنی اعلام کرد تصمیم خود را در طول هشت دقیقه سخنرانی در مجلس سنا طبقه به عنوان رامنی شد اولین سناتور به پیچ آنچه تا کنون بوده است سخت در پارتی-خط تقسیم بر اینکه به سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن. این دو نفر تا به حال پر سر و صدا رابطه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را آغاز کرد موفق انتخابات ریاست جمهوری است.

“آنچه که او انجام نمی شد ‘کامل'” رامنی گفت: در طبقه سنا به عنوان تهمت توصیف کرده است تماس خود را با رئیس جمهور اوکراین است که در قلب است ، “آن را آشکار حمله به ما انتخابات حقوق ملی ما و امنیت ما ارزش های اساسی. فساد در انتخابات برای حفظ خود در دفتر شاید بیشتر توهین آمیز و مخرب تخلف از سوگند یاد کرد که من می توانید تصور کنید.”

جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا شد برنامه ریزی برای برگزاری انتخابات در 4 بعد از ظهر به وقت EST (2100 به وقت تهران) در مورد اینکه آیا به محکوم کردن تهمت به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره ناشی از معاملات خود را با اوکراین تنها در سوم ریاست جمهوری استیضاح محاکمه در تاریخ ایالات متحده آمریکا.

حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان تایید اتهامات در تاریخ 18 دسامبر 2019.

رامنی متوسط و سالمند سیاستمدار در حزب خود است و تنها سناتور جمهوری خواه اعلام کرد که او قصد دارد برای رای دادن به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

استیضاح درام است که مصرف واشنگتن از ماه سپتامبر به پایان خواهد آمد با چهار رای اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به محوری به سمت مبارزات انتخاباتی برای انتخابات ماه نوامبر.

در حالی که این رای تاریخی است نتیجه تبرئه به نظر می رسد مطمئن باشید. دو سوم رای اکثریت خواهد بود لازم به خلاص شدن از او. خواهان برگزاری 53 از 100 کرسی سنا و هیچ یک از آنها به نام اعتقاد. مغلوب ساختن پیشی جستن در امریکا 45 رئیس جمهور را به نوبه خود به معاون رئیس جمهور مایک پنس اگر محکوم در هر دو اتهام است.

پس از رو به تاریک ترین فصل از ریاست جمهوری خود مغلوب ساختن پیشی جستن 73 به دنبال یک دوم مدت چهار سال در نوامبر 3 انتخابات.

‘کشور ما سزاوار بهتر از این

به عنوان آنها در روز سه شنبه سناتور پیش از رای گیری ساخته شده یک سری از سخنرانی ها در توضیح تصمیم خود را در دادگاه. آن باقی مانده است دیده شود که آیا هر یک سناتور دموکرات شکستن صفوف از حزب خود را به دست مغلوب ساختن پیشی جستن یک دو حزبی تبرئه.

سناتور دموکرات داگ جونز رو به سختی حضور در انتخابات مجدد در این سال در حزب جمهوری خواه و سلطه آلاباما گفت که رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو اتهام و ابراز زنگ در استدلال رئیس جمهور وکلا به نفع تقریبا بدون کنترل قدرت ریاست جمهوری.

جونز نیز صادر شده درخواست تجدید نظر برای وحدت در یک زمان از اختلافات حزبی در واشنگتن و در سراسر کشور.

“کشور ما سزاوار بهتر از این. آنها سزاوار بهتر از رئیس جمهور. آنها سزاوار بهتر از این کنگره است. ما باید در پیدا کردن یک راه به گرد هم می آیند به کنار حزبی تفاوت و به تمرکز بر روی آنچه که ما در مشترک به عنوان آمریکایی” جونز گفت.

استیضاح اتهامات ناروا محور در درخواست خود را که اوکراین بررسی رقیب سیاسی بایدن و پسرش هانتر بایدن و رئیس جمهور پس از آن اقدامات برای جلوگیری از شهادت و اسناد به دنبال خانه در آن استیضاح بررسی است.

دموکرات ها را متهم به تهمت و سوء استفاده از قدرت خود را با خودداری $391 میلیون در امنیت کمک های تصویب شده توسط کنگره برای کمک به اوکراین در مبارزه با روسیه و حمایت از جدایی طلبان به عنوان اهرمی برای فشار کیف برای کمک به او اسمیر بایدن که به دنبال آن نامزدی را به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد تخلف و اکثر جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان و سنا بسیج در اطراف او. طی چند روز گذشته برخی از سناتور جمهوریخواه را مورد انتقاد قرار تهمت رفتار کرد و آن را حکم خود را فردی گری.

“من امیدوارم که ما دموکراتیک همکاران در نهایت قبول نتایج حاصل از این آزمایش فقط به عنوان آنها پذیرفته اند
نتایج انتخابات 2016 گفت:” سناتور جمهوری خواه John Cornyn گفت که او امیدوار است که آنها راه اندازی نشده و دوم استیضاح پرس و جو. “این زمان را برای کشور ما به گرد هم می آیند برای التیام زخم ها که ما را تقسیم.”

 ‘دو سیستم دادگستری’

سناتور دموکرات کامالا هریس گفت: این دادگاه تأکید کرد که “در امریکا وجود دارد دو سیستم دادگستری: یکی برای قدرتمند و دیگری برای هر کس دیگری.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می داند که همه این را بهتر از هر کسی” هریس گفت.

“پس از رای مجلس سنا امروز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد مردم آمریکا به احساس بدبینانه. او می خواهد ما را به مراقبت. او می خواهد ما را به فکر می کنم او همه قدرتمند است و ما هیچ قدرت. ما در حال رفتن به اجازه دهید او را دور با آن” هریس اضافه شده است.

خانه راه اندازی استیضاح تحقیق در سپتامبر. سنا محاکمه آغاز شد در ژانویه. 16. جمهوری خواهان مجلس سنا رای دادند را یک دموکرات پیشنهاد به تماس شاهدان مانند سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و ارائه شواهد جدید در دادگاه.

قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler به خبرنگاران گفت که دموکرات ها به احتمال زیاد خواهد احضاریه بولتون که در یک کتاب منتشر نشده نسخه خطی شرح داده شده مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ایفای نقش مرکزی در اعمال فشار و اوکراین به عنوان آنها همچنان به بررسی رئيس جمهور.

تهمت سوم رئیس جمهور به استیضاح شده است. دو نفر دیگر بیل کلینتون در سال 1999 و اندرو جانسون در سال 1868 در سمت چپ بود در قدرت توسط سنا.

(FRANCE 24 با AFP آسوشیتدپرس و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر