Roscoe متولد “جوان و بی قرار” و “یک زندگی به زندگی’ بازیگر می میرد در 69

Roscoe متولد اپرا صابون جانباز که در طول روز تلویزیون حرفه ای به طول انجامید و بیش از 30 سال در سری که شامل “جوان و بی قرار” “همه فرزندان من” “یک زندگی به زندگی” و “رایان امید” درگذشت. او 69.

اخبار دنیا را مرگ اعلام شد توسط دوستان خود و کسب و کار شریک Deanne Lynne on Facebook. هیچ علت مرگ داده شد.

“این است که با قلبی سنگین که من به اشتراک گذاشتن اخبار از Roscoe متولد عبور” لین نوشت. “او فوق العاده با استعداد بازیگر و ترانه سرا. بسیاری از کسانی که او را می دانستند می دانید که چگونه اختصاص داده شده او به اجتماعی و سیاسی باعث می شود. او خواهد شد از دست رفته برای همیشه لطفا برای.”

متولد شروع کار بازیگری خود را با مهمان لکه های سری مانند “جو فورستر “راکفرد فایل” و “هالک باور نکردنی.” در سال 1981 بازیگر کبوتر به دراز مدت از طول روز تلویزیون نقش بازی جو نواک, عشق علاقه Ryan قبیله Siobhan رایان در “رایان امید است.” دو سال پس از خروج از این سری در سال 1983 بازیگر ازدواج او شرکت ستاره Randall ادواردز, اما آنها طلاق در سال 1990.

او نقش دوگانه به عنوان دوقلوها رابرت Barr و کوین آرمیتاژ در نمایش “سانتا باربارا” به دست آورده متولد یک روز نامزد امی در سال 1990. از سال 2005 تا 2006 او را از سوء استفاده پدر تام فیشر در “جوان و بی قرار” و رفتن به ستاره به عنوان میچ لارنس در “یک زندگی به زندگی” از سال 2009 تا 2012.

دنیا دیگر soap opera اعتبارات شامل “همه فرزندان من” “به نوبت” “نور هدایت” و “شهر”.

او جان سالم به در دوست دختر, Alberta.

سابق شرکت ستاره Melissa Archer (“یک زندگی به زندگی”) و گرگ Rikaart (“جوان و بی قرار”) توییتی در مورد به دنیا آمد در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>