سیستم Rostering به راهنمای NSW مدارس بازگشت در مدت دو


NSW برتر Gladys Berejiklian می گوید یک سیستم rostering ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به تلو تلو خوردن بازگشت به کلاس درس تحصیل در ترم دو به جای تشویق همه دانش آموزان به بازگشت در یک بار.

Ms Berejiklian به دنبال روشن شدن بیشتر سردرگمی در اطراف مدرسه بازگشت در روز جمعه پس از اعلام پنج شنبه ها که چهره به چهره آموزش خواهد, رزومه, on May 11, هفته سوم از ترم دو.

“من می خواهم به استرس این معنا نیست که همه دانش آموزان در حال رفتن به عقب. این به این معنا نیست تمام کلاس های درس را کامل خواهد شد,” خانم Berejiklian گفت.

NSW Premier Gladys Berejiklian said the government was considering a roster system to guide students' return to school in week three of term two.

NSW برتر Gladys Berejiklian گفت: دولت با توجه به فهرستی سیستم برای هدایت دانش آموزان به مدرسه بازگشت در هفته سه ترم دو.اعتبار:نه

در عوض برتر گفت: دولت با توجه به اجرای فهرستی سیستم “به ارائه حداقل برخی از جنبه های چهره به چهره برای هر دانش آموز”.

تبلیغات

او گفت: سیستم rostering شد هنوز مشخص نشده است اما می تواند به معنای برخی از دانش آموزان در مدرسه در روزهای خاص.

“دانش آموزان نخواهد بود و در مدرسه تمام وقت دانش آموزان را در کلاس درس با تمام همکلاسی های خود را. از آن خواهد شد یک تعداد محدودی از دانش آموزان روزمره” Ms Berejiklian گفت.

“من گمان می کنم اکثر زمان هنوز هم می شود صفحه اصلی یادگیری است.”

Ms Berejiklian گفت که بدون برنامه به تلو تلو خوردن به بازگشت به مدرسه, دانش آموزان صورت می تواند تا یک سال یا بیشتر در خانه است.

مدارس و معلمان و پدر و مادر را حدود سه هفته برای آماده شدن برای سیستم جدید. NSW دانش آموزان در حال حاضر در تعطیلات با ترم دو شروع در 27 آوریل. هفته سوم آغاز می شود در آوریل 11.

مدارس باقی مانده اند باز در طول coronavirus بحران در درجه اول به تهیه کردن به کودکان ضروری کارگران اما NSW دولت خواست پدر و مادر به نگه داشتن کودکان در خانه, مگر اینکه آنها تا به حال هیچ گزینه ای دیگر است.

Ms Berejiklian گفت: حدود 95 درصد از دانش آموزان شده بود تکمیل تحصیل خود را از خانه.

بیشتر به آمده

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر