رویال بانک اسکاتلند به, نام تجاری جدید تعریف بانک به عنوان NatWest گروه بعد از این سال

Royal Bank of Scotland Group ‘s رئیس جدید آلیسون گل رز است که رها کردن این بانک سه قرن نام و کاهش آن در بازار کسب و کار به عنوان تحت کنترل دولت وام دهنده مراحل به دور از پر سر و صدا آن گذشته است.

RBS خواهد بود تغییر نام داد NatWest گروه بعد از این سال اتخاذ نام تجاری انگلیسی شبکه شعب آن با استفاده از ادغام که به شکل انگلیسی, بانکی دو دهه پیش. رز نیز بریده شده سود اهداف و گام گذاشتن در بیشتر هزینه برش در اولین مجموعه از درآمد پس از جایگزینی راس مکیوون.

“عملکرد ما نیست و در عین حال بازی پتانسیل وجود دارد که در این بانک” رز گفت: در بیانیه ای در روز جمعه. “ما می توانیم بسیار بیشتر است.”

تحت مکیوون بانک رفت و از طریق چند میلیارد پوند بازسازی و بازگشت به سود پس از یک دهه از ضرر و زیان است. این بانک هنوز هم در تلاش برای رشد, اما, به عنوان وام مسکن و اعطای وام به کسب و کار کوچک در میان درهم Brexit روند در ادامه به ارائه بدون زرق و برق می گرداند.

این شرکت که هنوز دوره نقاهت بعد از یکی از بزرگترین کمک مالی از بحران مالی را متحمل هزینه های از آنجا که 1 میلیارد پوند (1.3 میلیارد دلار) آن را به عنوان کاهش هزینه ها در چهره “به چالش کشیدن شرایط بازار است.”

سهام سقوط کرد تا آنجا که 4.3 درصد در اوایل لندن معامله. Jefferies تحلیلگران بین المللی جوزف Dickerson و عقیل Taiyeb گفت: “سرمایه گذاران را نا امید خواهد بود با بازگشت سرمایه” برای سه ماهه پس از تقسيم سود ويژه و صحبت از buybacks در سال گذشته است.

RBS نرم چشم انداز خود را برای یک کلید اندازه گیری سودآوری هدف بازگشت از 9 درصد به 11 درصد “متوسط به مدت طولانی است.” آن را قبلا کاهش یافته است آن 12 درصد بازگشت ملموس عدالت هدف برای سال 2020 سرزنش رشد کم در حالی که مبارزه با تروریسم در اروپا روند بی قراری. برای سه ماهه چهارم RBS ضرب و شتم اجماع برآورد ارسال های عملیاتی سود قبل از مالیات 1.55 میلیارد پوند است.

بازار واحد

رز گفت: Natwest بازارهای بازسازی خواهد شد و تمرکز واحد مالی و مدیریت ریسک برای شرکت های بزرگ و سازمانی مشتریان. این به این معنی کاهش اندازه نرخ, کسب و کار, او گفت: در یک تماس.

NatWest بازارهای خطر وزن دارایی های تقریبا نیمی از اندازه به حدود 20 میلیارد پوند از این شرکت گفت. واحد حساب برای 4,500 این گروه 65,400 کارکنان با توجه به 2018 شرکت براده. این بانک گفت که انتظار دارد به کتاب حدود 600 میلیون پوند در این سال برای “خروج بازسازی و هزینه های دفع” در بخش.

در سه ماهه چهارم RBS ارسال شده بهتر از حد انتظار اختلالات از 160 میلیون پوند است. پس رز انتصاب اعلام شد در ماه سپتامبر چند مدیران ارشد باید رفتگان از جمله کریس علائم و ریچارد جایی که مدیر عامل و رئیس امور مالی به ترتیب از NatWest بازار. این بانک در روز جمعه گفت که علامت Bailie رئیس RBS دیجیتال دهنده بو را ترک خواهد کرد این بانک با اثر فوری.

RBS سهام کاهش یافته و 22 درصد در سال گذشته پس از بارها و بارها هشدار داد که مبارزه با تروریسم در اروپا بود و باعث کسب و کار به تاخیر استقراض خود را تصمیم گیری. “رشد اقتصادی بریتانیا باقی مانده است اندک در مقایسه با آن روند تاریخی و نرخ بهره به احتمال زیاد به پایین برای دیگر” رز گفت: در روز جمعه. “کسب و کار, اعتماد به نفس همچنان تحت تاثیر انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا است.”

دولت انگلیس هنوز صاحب اکثریت سهام در RBS و در گذشته به فروش سهام در اواسط سال 2018 زمانی که سهام معامله شده در حدود 270 پنس حدود 25 درصد بالاتر از سطح فعلی آن. دولت حق دارد به offload برخی از سهام خود در به اصطلاح کارگردانی buybacks.

“ما همچنان آماده برای شرکت در هر دولت فروش RBS سهام” رز گفت: در مصاحبه ای با رادیو بی بی سی 4 در روز جمعه. رئیس هوارد دیویس گفت: دولت متعهد به کاهش سهام خود.

در سال 2000 ملی سابق وست بانک پذیرش یک پیشنهاد از RBS به ارزش حدود 33 میلیارد دلار در آن زمان بود. که تصاحب بخشی از یک دهه روند ساختمان امپایر که به اوج خود رسید در اسکاتلند مبتنی بر بانک شکستن رکورد بد بخت 2007 تصاحب ABN Amro و RBS را پس از آن ملی در سال 2008.

“اگر شما در حال حاضر در این گروه 80% از مشتریان ما در مقابله با ما به عنوان NatWest,” دیویس گفت: هنگامی که درباره تغییر نام. “این واقعا باعث می شود هیچ حس برای ما همچنان به نام RBS بود که یک مفهوم طراحی شده برای یک گروه جهانی از بانک ها که دست ما نیست.”

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>