Royals نمی تواند رد پیوند بین استرالیا شام و پرنس چارلز عفونت


لندن: کاخ مقامات می گویند آن است که غیر ممکن است بدانید که آیا پرنس چارلز قرارداد coronavirus در یک بسته بندی شده در لندن جمع آوری کمک برای استرالیا bushfire قربانیان به عنوان مقامات بهداشتی در دفاع از تصمیم خود برای تست همسر و وارث تاج و تخت حتی اگر او تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.

71-ساله شاهزاده ولز اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت به COVID-19 ساخت و او را از بسیاری از مشخصات بالا شکل متاثر از بدتر شدن جهانی و همه گیر.

سفر او به خانواده سلطنتی Balmoral و مستغلات در اسکاتلند بیش از آخر هفته و تست شده توسط خدمات ملی بهداشت کارکنان در Aberdeenshire پس از در حال توسعه آنفولانزای خفیف. همسرش, Camilla دوشس کورنوال نیز تست شده حتی اگر او تا به حال هیچ نشانه ای ندارند. آزمون او آمد منفی است.

کار در جریان است برای تعیین اینکه آیا افرادی که در تماس با پادشاه آینده طی هفته های اخیر در معرض خطر هستند اما Clarence House هشدار داد وجود دارد شانس کمی برای تعیین منبع عفونت است.

تبلیغات

“این ممکن است به معلوم از آنها شاهزاده گرفتار ویروس داشتن به تعداد بالا از درگیری او انجام در نقش طی هفته های اخیر” یک سخنگوی گفت.

آخرین عمده نامزدی بود که به عنوان مهمان افتخاری در شام خیریه در عمارت خانه برای قربانیان استرالیا bushfire فاجعه است. او برای 10 دقیقه ملاقات ده ها تن از مردم و شنبه آینده به استرالیا در کمیسیون عالی به انگلستان جورج برندیس.

Prince Charles talks with Australian musical theatre star Josh Piterman and Australian High Commissioner George Brandis at the bushfire fundraiser.

پرنس چارلز با ایران استرالیا موسیقی تئاتر ستاره جاش Piterman و استرالیا, کمیساریای عالی جورج برندیس در bushfire جمع آوری کمک. اعتبار:گتی

یک سخنگوی برندیس گفت: دادستان سابق کل کار از خانه در خط با دولت بریتانیا راهنمایی و تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.

“همه ما در استرالیا کمیسیون عالی آرزو می کنم او رویال حضرت بازیابی سریع,” برندیس گفت.

خدمات بهداشت ملی است تماس برگزارکنندگان از شام به دنبال یک لیست مهمان برای تماس با ردیابی.

جمع آوری کمک گرفت به هفته پیش در روز 12 مارس همان روز پرنس چارلز ملاقات ملکه برای آخرین بار قبل از او نقل مکان کرد و از کاخ باکینگهام به قلعه ویندسور به عنوان همه گیر بدتر شده است.

“علیاحضرت ملکه باقی مانده در سلامت خوب” یک سخنگوی کاخ باکینگهام گفت. “ملکه گذشته دیدم شاهزاده ولز به طور خلاصه در صبح روز 12 مارس و پس از تمام مشاوره مناسب با توجه به رفاه خود را.”

سازمان جهانی بهداشت می گوید: دوره کمون برای COVID-19 می تواند تا دو هفته.

روز قبل از استرالیا جمع آوری کمک پرنس چارلز با حضور در یک رویداد فرش قرمز در لندن پالادیوم. زمانی که او پا را از ماشین و بر روی فرش قرمز رفت و به لرزش دست مهمان قبل از تحقق آن مناسب نیست و به جای چنگ دست خود را با هم و ارائه یک namaste’ تبریک.

او با شاهزاده آلبرت موناکو که همچنین این ویروس را در مرکز لندن در مارس 10.

Prince Charles using the "namaste" greeting.

پرنس چارلز با استفاده از “ناماسته” تبریک.اعتبار:AP

شاهزاده صحبت کرده است به فرزندان خود شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری و “باقی می ماند و در سلامت خوب است و کار از خانه در طول چند روز گذشته به طور معمول”.

دولت بریتانیا مورد انتقاد قرار گرفته است برای عدم گسترده تست به عنوان coronavirus شیوع نوردد سراسر کشور است. بریتانیا انجام شده در مورد 97,000 آزمون در مقایسه با بیش از 160000 در استرالیا.

بیمه خدمات درمانی اسکاتلند سایت آمده است که مردم را “به طور کلی” فقط تست شده برای COVID-19 اگر آنها “باید بیماری جدی است که نیاز به ورود به بیمارستان”.

اما جدا NHS راهنمایی متحده یک فرد می تواند با معیار برای تست اگر آنها توسعه, جدید, مداوم سرفه و یا درجه حرارت بالا.

برخی از خط مقدم سلامت کارگران شکایت کرده بودن رد آزمون با وجود نشان دادن علائم. آنها باید به جای فرستاده شده به خانه خود جدا برای 14 روز.

اسکاتلند افسر ارشد پزشکی کاترین Calderwood گفت: او راضی شد این زوج سلطنتی شده بود آزمایش بالینی “دلایل”. Calderwood گفت: او تماس گرفته بودند تست تیم شخصا پس از یادگیری سلطنتی روبرو می شوند.

“از این اطلاعات به من داده شده روشن شد او در آزمایش بالینی دلایل” Calderwood گفت. اما او توضیح نمی دهد که چرا دوشس مورد آزمایش قرار گرفت.

حداقل یک نماینده از حزب ملی اسکاتلند را Joan McAlpine مطرح شک و تردید بیش از درمان است.

“با توجه به این که [چارلز] علائم گفته می شود خفیف مانند بسیاری از, من تعجب می کنم که چگونه او مورد آزمایش قرار گرفت که بسیاری از بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی کارگران نمی توانند تست شده,” او گفت:.

“برادرزاده من که جدی آسم و عفونت قفسه سینه اخیرا حاضر تست.”

برندیس در یکشنبه خواست استرالیایی که می خواستم به ترک انگلستان برای انجام این کار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“لطفا آیا تاخیر در ساخت ترتیبات خود را از آنجا که ما فقط نمی تواند مشخصی برای چه مدت وجود خواهد داشت دسترس بودن پرواز” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>