گروه RTL درآمد می رسد تمام زمان بالا رانده شده توسط Fremantle و دیجیتال

تلویزیون های غول پیکر RTL گروه روز جمعه گزارش داد افزایش 10 ٪ در سال 2019 سود به عنوان درآمد به یک رکورد €6.65 میلیارد دلار ($7.44 میلیارد دلار) رانده شده به طور عمده با فروش بالاتر از محتوای جهانی واحد Fremantle و آن کسب و کار دیجیتال.

با فروش تا 3.2%, 2019 مشخص پنجمین سال متوالی است که RTL درآمد رسیده سطوح.

این گروه درآمد رشد 10.1% به رقم 864 میلیون ($966.3 میلیون) سال در سال به دلیل افزایش سرمایه از اختیار توزیع فیلم واحد Universum فیلم که خریداری شد توسط ایالات متحده سرمایه گذاری شرکت KKR در سال گذشته و ادغام مونیخ-بر اساس studio شیری که همچنین شامل سابق دارایی های تله München ، کاهش اختلالات نیز به RTL سود افزایش می دهد.

با توجه به کروناویروس بحران RTL مدیر عامل توماس Rabe گفت که در حال حاضر خیلی زود به کمیت تاثیر آن بر گروه RTL نتایج. این گروه در حال حاضر دیده می شود اول لغو تبلیغات رزرو و اثرات بر تولیدات Rabe اضافه شده اما تاکید کرد که او با این وجود انتظار می رود سه ماهه اول به صورت پایدار و همسو با انتظارات است.

Rabe که همچنین به عنوان مدیر عامل RTL گروه پدر و مادر Bertelsmann گفت: این گروه تقویت جریان آن خدمات و محتوای جهانی کسب و کار. “رانده شده توسط قوی اجراهای ما سه تا از بزرگترین واحدهای کسب و کار, RTL, گروه زمانی تمام اهداف مالی در 2019.”

RTL استراتژی های ایجاد شده بر سه اولویت: تقویت هسته کسب و کار از جمله تحکیم در سراسر آن پخش ردپای; تقویت جریان آن خدمات و محتوای بخش Fremantle; و تقویت اتحاد و همکاری در اروپا, رسانه ها, صنعت, Rabe گفت.

“در این چارچوب ما قرار داده و تمرکز خاص در حال تبدیل شدن به ملی پخش آنلاين قهرمانان در کشورهای که در آن RTL گروه پیشرو در خانواده ها از کانال ها و در ساختمان باز اروپایی با تکنولوژی پلت فرم برای جریان خدمات” مدیر عامل شرکت اضافه شده است.

بیش از پنج سال آینده RTL هدف رشد تعداد مشترکان پرداخت برای خدمات جریان تلویزیون در حال حاضر در آلمان و Videoland در هلند به بین 5 و 7 میلیون با جریان درآمد انتظار می رود برای رسیدن به حداقل €500 میلیون (560 میلیون دلار) و شکستن حتی توسط 2025, Rabe اضافه شده است.

تلویزیون در حال حاضر و Videoland را پرداخت مشترکین رشد 37 درصد به 1.44 میلیون سال گذشته در حالی که خود را به جریان درآمد رشد 46.7% به رقم 135 میلیون ($151 میلیون دلار) در سال 2019. به طور کلی RTL گروه دیجیتال افزایش درآمد 8.9% به €1.07 میلیارد دلار ($1.20 میلیارد دلار) حسابداری برای 16.1% مجموع درآمد.

Fremantle درآمد بود تا 12.6 درصد به حدود 1.8 میلیون €(2 میلیارد دلار) به عنوان درام آن کسب و کار به رشد خود ادامه داد و با فصل دوم از “خدایان آمریکایی” اولین کمیسیون نروژ با “خروج” و فصل دوم از “پاپ جدید” و “من درخشان را دوست: داستان یک نام جدید است.” به عنوان یک نتیجه Fremantle را به نمايش درآمد افزایش یافته است 36.2% به €414 میلیون دلار ($463.4 میلیون).

در فرانسه Groupe M6 و فن آوری آن واحد سنگ بستر در حال ساخت SVOD جریان خدمات سالتو که آن هم با حمایت Groupe TF1 و France Télévisions و برای راه اندازی بعد از این سال.

این شرکت آلمانی و فرانسوی بخش Mediengruppe RTL Deutschland و Groupe M6 دیدم بالاتر مخاطبان و تبلیغات تلویزیونی بازار سهام در حالی که Fremantle گزارش درآمد رشد 12.6%.

Mediengruppe RTL Deutschland کانال های کمی افزایش ترکیب خود را با مخاطبان به اشتراک گذاری در کلید 14 تا 59 نسخه ی نمایشی به 28.1% عمدتا به عملکرد مثبت از شاخص کانال RTL تلویزیون افزایش یافته است که مخاطبان آن سهم برای اولین بار پس از سال 2011 است.

Mediengruppe RTL Deutschland نیز عملکرد بهتری نسبت به آلمان خالص تبلیغات تلویزیونی بازار. این شرکت در سال گذشته راه اندازی آخرین free-to-air, آلمانی, کانال های بورسی که سهام آن تبلیغات می شکند با سهامداران بورسی در حالی که پخش برنامه های مختلف و ارائه بیشتر خالص برای رسیدن به تبلیغ.

Groupe M6 تکمیل شده کسب Gulli فرانسه پیشرو free-to-air کانال های دیجیتال برای کودکان و پنج pay-TV, کانال های از Lagardère منجر به بیشتر مخاطبان و تلویزیون در بازار سهام برای واحد.

گروه RTL درآمد باقی مانده نیز متنوع با 44.2% تولید شده از تلویزیون, تبلیغات 21.6% از محتوای 16.1% از فعالیت های دیجیتال 5.5% از پلت فرم درآمد 4.1% از تبلیغات رادیو و 8.5 درصد از دیگر درآمد.

به دنبال به جلو RTL گروه انتظار دارد تا سال 2020 درآمد به رشد ارگانیک در 2 تا 3 درصد با تبلیغات تلویزیونی درآمد کمی پایین و Fremantle درآمد تا بین 4 و 6٪.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>