چند ساندنس عناوین این سال باید به ناچار خطاب مسائل کلیدی به #MeToo جنبش های بسیاری در sophisticatedly تحریک آمیز راه — به ویژه “امیدوار کننده است.” پس از آن وجود دارد “اجرا یار اجرا” که شروع می شود به عنوان یک خام تاریخ از جهنم هیجان انگیز و سپس veers به شعله ور فوقالعاده ترسناک. این آخرین از نویسنده و کارگردان Shana Feste (“کشور قوی” در “عشق بی پایان” بازسازی) یک نرم و صاف کردن, زرق و برق دار و بی ارزش نوع هش بیش از حد knuckleheaded به بسیار سرگرم کننده و حتی به عنوان یک لذت گناه.

Blumhouse قصد دارد اواخر بهار آزادی تئاتر اما در حالی که “اجرا یار اجرا” قطعا salable جنبه های آن نیاز به نوع کمتر-از-تبعیض آمیز بینندگان است که بیشتر احتمال دارد به توان از طریق جریان رسانه. جهانی است جهانی حقوق.

دبیر اجرایی که به فکر رفتن به مدرسه پرستاری لس Angelean چری (الا Balinska از اخیر “فرشتگان چارلی” راه اندازی مجدد) بالا بردن یک دختر شایان ستایش به تنهایی. او را دقیقا نمی مکرر شناگر در استخر قدمت پس از شکستن تا با دختر hot-tempered پدر (Aml امین) اما امشب به استخدام یک پرستار بچه برای شام با یک ادعا آقای حق به ثابت کردن با رئیس خود او را (کلارک گرگ). در واقع زمانی که برای اولین بار مواجه می شوند اتان (Pilou Ahbaek) به نظر می رسد مانند گرفتن: بسیار غنی و جذاب توجه بی تکلف است. چه در مورد یک مرد است که او را طول می کشد بسیار علاقه داشتن به شام و سپس به یک غلتک-دیسکو بازی که در آن او با خوشحالی pratfalls و بیش از ؟

متاسفانه چری کشف پاسخ به فرضی که همه بیش از حد به زودی, زمانی که او ساده لوحانه قبول دعوت خود را برای یک مشروب قبل از خواب قبل از رفتن به خانه. چه اتفاقی می افتد در پشت عمارت خود را درب سمت چپ به تصورات ما. اما پس از یک یا دو دقیقه یک خون آلود و هیستریک چری فرار پشت, فریاد برای کمک به. کیف پول و گوشی سمت چپ در پشت او می شود غریبه به پلیس تماس بگیرید — اما آنها او را برای یک مست و/یا روسپی پرتاب او در زندان است. بدتر زمانی که او bailed آن توسط اتان که به صراحت اعلام کرد او را “شکار” او تا صبح اگر او زنده می ماند که مدت طولانی است.

محبوب ترین ها در انواع

بسیاری دیگر او تبدیل می شود به کمک نیست — زنده ماندن است. ما اول ارعاب که اتان نیست فقط یک غنی خزش با گسترده وسیله منابع می آید زمانی که او به معنای واقعی کلمه گزش کردن سر یکی می شود امدادگر. آن را کاملا روشن کند که آیا او خود شیطان برخی کمتر شیطان یک خون آشام (او می تواند بوی خون او را در هر نقطه و از بخت بد او فقط شروع دوره) و یا چه. و نه ما می دانیم که چرا او به نظر می رسد ساخته شده است یک سرگرمی از وحشت و کشتار قومی-زنان اقلیت و یا فقط آنچه را که برای مقابله با swanning مالك از عرفانی زنان خانه امن (یک پرگوشت شهره آغداشلو). هیچ چیز در اینجا باعث می شود حس بسیار اما این عناصر به نظر می رسد به نتیجه از بدترین نوع glib “بیایید موضعی” تفکر را کاهش می دهد چیزهایی مانند سیاه و سفید زندگی می کند ماده و شکار برای lurid نوع علوفه.

چنین مسائلی در واقع می تواند به خوبی در خدمت ژانر وحشت. اما “اجرا یار اجرا” با استفاده از آنها به طوری tritely — و در کنار چنین تکراری گوری ضرب و جرح از Balinska شخصیت — که در نتیجه احساس crassly فرصت طلب. هیچ چیز ژل به عنوان فیلم careens از cartoonishness به خشونت خطر اقدام به طنز به احساسات و غیره همه از آن هذلولی و معدنی. یک “سوار” یک چیز است اما این شرکت به نظر می رسد از دست داده اند و کنترل وسیله نقلیه خود را steamroller اثر تاکید مکرر ارزان پرش می ترساند کامل با فوق العاده صدای دالبی با صدای بلند ضربت زدن.

همه این است که تنها ارائه آره بیشتر کسل کننده با بالا و براق بسته بندی از DP Chamarie Nalazek براق پهن عدسی به یک موسیقی متن فیلم پر از صدای بلند generic آهنگ های رقص. اجرای نقشه ای با Balinska صادقانه limning قربانی-به-قدرت-avenger مسیر در حالی که با استعداد Dane Asbaek (“ربودن”) نقش اهریمنی اتان به عنوان بیشتر از یک طنز-کتاب supervillain به نقطه به معنای واقعی کلمه پذیری در دوربین.

“اجرا یار اجرا” است که این نوع از فیلم dumb که یقین خود را از شوخ طبعی و براندازی تنها باعث می شود کل تهوع کوکتل آره بیشتر هضم. زنان شده اند ادعا ژانر وحشت را در شرایط خود را برای مدتی ادامه خواهد داد به انجام این کار. اما این ورزش باعث می شود حتی “jennifer’s Body” شبیه “The Babadook.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im