روپیه حل و فصل در 74.94 در برابر دلار آمریکا پس از RBI نگه می دارد نرخ نگه

این افت ارزش روپیه اولیه سود و حل و فصل برای روز روی یک تخت توجه داشته باشید در 74.94 در برابر دلار آمریکا پس از بانک مرکزی هند (RBI) در روز پنج شنبه مبنی بر نگهداری نرخ بهره.

در بهره بین بانکی بازار ارز داخلی واحد باز کرده بود قوی در 74.82 در برابر دلار آمریکا تقویت شد اما از دست زمین و در طول روز و در نهایت حل و فصل در 74.94 در برابر آمریکا ارز بدون تغییر از آن قبلی نزدیک است.

در طول جلسه آن تا به حال شاهد یک روز به داخل بالا از 74.77 و یک کم از 74.96 در برابر دلار آمریکا تقویت شد.

بانک مرکزی هند (RBI) در روز پنج شنبه مبنی بر نگهداری نرخ بهره برای کمک به اهلی تورم که در زمان های اخیر بود رسید گذشته 6 درصد خوانده شده را علامت و گفت که اقتصاد در یک بسیار ضعیف بیماری پس از بیماری همه گیر.

“با توجه به عدم قطعیت در اطراف چشم انداز تورم و بسیار ضعیف دولت از اقتصاد در میان یک شوک بی سابقه ای از جریان همه گیر کمیته سیاست پولی (MPC) تصمیم به نگه داشتن سیاست رای در برگزاری” RBI فرماندار Shaktikanta Das گفت.

ضمن اینکه شاخص دلار که ابزار اندازه گیری ارزش دلار آمریکا در برابر سبدی از شش ارز اصلی با کاهش 0.02 درصدی به 92.84.

در داخلی بازار سهام جبهه 30-به اشتراک گذاری BSE معیار Sensex معامله شد 329.89 امتیاز بالاتر در 37,993.22 و گسترده تر NSE بسیار خوب پیشرفته 92.10 امتیاز به 11,193.75.

سرمایه گذاران خارجی بودند خالص فروشندگان در بازار سرمایه به عنوان آنها offloaded: سهم به ارزش تومان 60.18 کرور در روز چهارشنبه با توجه به موقت تبادل اطلاعات.

قراردادهای آتی نفت خام برنت جهانی نفت معیار کاهش 0.27 درصد به دلار 45.05 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>