روپرت و ترجمه مرداک به چشم پوشیدن از حقوق با توجه به آمار از coronavirus


روباه رئیس روپرت مرداک و مدیر اجرایی Lachlan مرداک را چشم پوشیدن از حقوق خود را در پاسخ به کروناویروس بحران با توجه به داخلی یادداشت فرستاده شده به کارکنان.

دیگر مدیران از جمله مدیر عامل افسر جان Nallen رئیس امور حقوقی ویتنام دینه و رئیس امور مالی استیو Tomsic نیز چشم پوشی از حقوق خود را از طریق به 30 سپتامبر بلافاصله موثر این یادداشت گفت:, و اضافه کرد که کاهش پرداخت خواهد شد تاثیر حدود 700 فاکس کارکنان.

Rupert Murdoch, left, with son Lachlan in 2018.

روپرت مرداک چپ با پسر Lachlan در سال 2018 است.اعتبار:بلومبرگ

“بقیه مستقیم-گزارش تیم اجرایی را کاهش دهد و حقوق خود را با 50 درصد کاهش از طریق همان دوره است. و از مارس 1st طریق جولای 31st, 2020, ما مدیران در معاونت و سطح بالا را کاهش حقوق خود را با 15 درصد” Lachlan مرداک گفت: در این یادداشت ارسال شده در روز چهارشنبه در ایالات متحده است.

ترین اعضای ارشد این شرکت را کاهش دستمزد بنابراین فاکس قادر به محافظت از خود کارکنان تمام وقت با حقوق و مزایای ادامه در طول بحران, او گفت:.

تبلیغات

این شرکت نیز به حالت تعلیق در جبران افزایش طول, از جمله برای هیئت مدیره این یادداشت اضافه شده است.

ماه گذشته والت دیزنی همچنین اعلام کرد جبران تغییرات در پاسخ به همه گیر و گفت: اجرایی رئیس Bob Iger خواهد چشم پوشیدن از حقوق و دستمزد خود را و به تازگی نام ارشد اجرایی باب Chapek را 50 درصد کاهش پرداخت.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>