ساعت شلوغی و سخت تر از پرسش های پیش رو برای هر دو نعناع روستای خیرود و بانک

“ما باید همیشه به یاد داشته باشید که دوران سخت گذشته هرگز تنها مردم سخت و دشوار موسسات انجام” گفت: بانک مرکزی هند (RBI) فرماندار Shaktikanta دس زمانی که او اعلام کرد یک قایق از اقدامات برای مقابله با خرید اینترنتی از coronavirus (Covid-19) در اقتصاد است. این یک سیگنال روزهای آینده خواهد کشش هر دو بانک ها و نعناع جاده; بنابراین آماده می شود. ما چگونه است ؟

کیفیت دارایی بانک ها و خواسته های خود را در پایتخت و موقعیت با توجه به وخامت بیشتر باید رتبه در میان نگرانی های بالا. بانک مرکزی منتقل شده است در این دو برای قرار دادن در محل سه ماه مهلت قانونی برای نگهداری از مدت وام. اما شده است وجود دارد هیچ relook در شناخت درآمد و دارایی طبقه بندی هنجارهای وضعیت اضافی تأمین تحت بانک مرکزی ژوئن 7 دایره و جاده پیش رو تحت عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد (IBC) در این مواقع استرس.

می گوید Divyanshu Pandey شریک در J ساغر همکاران “وجود دارد دلیل خوب را به سه ماه استراحت برای جدول زمانی زیر 7 ژوئن دایره. یک ایده مطرح شده است که IBC فرایند به خودی خود ممکن است به حالت تعلیق به مدت شش ماه. مانند روند تفکر ممکن است خوب برای 7 ژوئن دایره به عنوان به خوبی.”

ادغام چهار مجموعه از بانک دولتی موثر مارس 1, منجر به تنظیم مجدد از یک چهارم از سیستم بانکی و دارایی های, و هیچ چیز وجود دارد نشان می دهد که این اشخاص را نمی خواهد نیاز به سرمایه پایین خط – و ما یک دسته تنها خود را قبل از Covid کیفیت دارایی ها در تاریخ. این صادق است برای بانک های خصوصی نیز هست و ممکن است برای یک تجدید نظر خود را زمان ساختار سرمایه.

Chart

یادداشت Nikhil شاه, مدیر عامل, Alvarez & Marsal (هند): “بودجه ارائه نشده سرمایه برای بانک دولتی با توجه به این مهم recapitalisation از بیش از 30 میلیارد دلار ارائه شده بین FY17 و FY19. اکثر کسب و کار شده اند به شدت تحت تاثیر عملیاتی و مالی و کسانی که overleveraged یا به نقدینگی محدود قبل از بحران خواهد شد که سخت ترین زمان است.”

“بزرگترین نگرانی این است که این اقدامات اعلام کرد تا کنون ستوده به عنوان آنها (از قرض نقطه نظر) آمده با سهم خود را از مشکلات عملیاتی می گوید:” یک بانکدار. وام دهنده دیگر کمتر خیریه است از این دیدگاه که “آن شده اند که بهتر است اگر RBI به نام به حال برای یک ویدئو کنفرانس از بانک ها مدیران ارشد به طوری که برخی از سطح زمین مسائل عملیاتی شده است می تواند به کار گرفته شود بهتر است.”

شما باید بیش از حد بسیاری از قطعات متحرک.

آجیل و پیچ و مهره

از آن شده است جمع آوری شده در مقام خوب است که آن را به حال شده است منتقل به بانک مرکزی است که اصرار که سه ماه استراحت “باید مشروط به موسسات وام رضایت بخش خود را که همان لازم است در حساب اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19,” نمی خواهد پرواز. وام گیرندگان به خصوص هالتر کوچک و متوسط شرکت (MSMEs) خدمات بهره بخش فقط در زمان قبل از 90 روز دارایی غیر نمایشی (NPA) هنجار در ضربات. آن است که در ماهیت کسب و کار به عنوان پرداخت چرخه ناصاف برای شروع با. این مورد حتی برای کوتاه مدت-وام ساخت یافته به عنوان برابر اقساط ماهانه در زمان گسترش امکانات. بسیاری از وام گیرندگان که تا به حال واقعا در نظر گرفته شده به میدان محدودیت های خود را با بانک ها با نزدیک FY20 به سادگی در یک موقعیت برای انجام این کار به دلیل اختلال در طول ماه.

“به می گویند که شما باید قادر به پین نقطه استرس به Covid-19 عملی نیست. RBI می تواند به سادگی گفت: این حساب باید استاندارد ‘ – آن است که یک NPA به جای اصرار دارند آن را باید شده اند ‘به طور منظم در همه زمان ها نشان می دهد یک بانکدار.

بانک ها در بخش خود هستند هولناک که توسط انواع درخواست ها و روشن شدن از وام گیرندگان بزرگ و کوچک است. می توان آن را خلاقانه تضمین است که آنها نه به عنوان ورزشها حساب های تحریم تازه محدود ؟ ؟ ؟ برخی از نمایش داده شد در تحمل به مراتب بیش از حد پیچیده برای آنها را به پاسخ.

بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi) اجازه داده است آژانس های رتبه بندی اعتباری (CRAs) برای استراحت موقت هنجارهای خود را برای به رسمیت شناختن به طور پیش فرض دارای ابزار. این است که قابل استفاده برای تمام تاریخ, ابزار, از جمله مدت و سرمایه در گردش وام اوراق قرضه ثابت سپرده و تجاری مقالات (CPs). می گوید Subodh Rai, مدیر ارشد در CRISIL رتبه بندی: “این حرکت توسط Sebi و RBI را به سهولت عملیاتی چالش های مواجه شده توسط وام گیرندگان در این مدت فوری. CRISIL را عامل توقف اگر هر موضوع مربوط به سیاست های بانک و سرمایه گذار تمایل به اجازه توقف.”

اما در اینجا مشکل NPA طبقه بندی و آن را تا به چیزی برای انجام با صرف عدم شناخت از پیش فرض های CRAs. اگر وجود دارد به طور پیش فرض در سرویس بهره اوراق قرضه و یا پول در بازار ابزار به معنی آن است که مدت وام از وام گیرنده به دریافت یک توقف ؟ نگاهی به وضعیت جایی که به طور پیش فرض بر روی این ابزار از یک وام گیرنده در حال حاضر اتفاق افتاده است می گویند در ماه فوریه. اگر وام های بلند مدت هستند به یک مهلت قانونی پس از همه, اگر وام گیرنده بودند برای منحرف کردن وجوه برای خدمات بهره اوراق قرضه یا CPs? این مفاهیم برای صندوق های متقابل و همچنین غیر بانکی شرکت های مالی است که به شدت وابسته به بانک خطوط برای بودجه خود را.

“سهم قرضه پرداخت سود هستند و نه به مانند وام های بلند مدت زمانی که می آید به نگهداری آن. آن را به ارمغان می آورد سهم خود را از چالش ها” یادداشت Pandey. این جنبه ها نیاز به وضوح بیشتر از مقامات و تماس برای هماهنگی نزدیک میان بانک مرکزی Sebi و صندوق بازنشستگی نظارتی و سازمان توسعه.

در حال حاضر پیوستن به نقطه: این پیام است که می آید در سراسر است “ما شروع خوبی است اما می توانست بهتر شده است”. شما به سادگی نمی تواند بیشتر از همان.

که گفت: Covid-19 خواهد بود قوی تر به لابی برای تمام رفتار و تحمل و گناهان گذشته را به خوبی ممکن است فراموش شود. بانک مرکزی در آن ثبات مالی گزارش از ژوئن 2013 به نقل از ادوارد جی کین به درایو صفحه اصلی یک نقطه: “بانکداران درک مالی خالص ایمنی به عنوان یک سیاسی اجرا ضمنی قرارداد که آنها را به مذاکره با دولت های ملی”. و “لابی ایجاد یک مالیات دهندگان “قرار” با ایجاد بیش از حد ترس در ذهن تنظیم کننده برای اجازه دادن به بانک ها حسابداری تصمیم گیری و یا بهداشت و درمان بود به سوال نامیده می شود.” فراموش mull بیش از آن; آن را به ارزش خرد کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>