زیر باران از اپرا وینفری مرتبط با جنجال و موفق جشنواره فیلم ساندنس اکران “در رکورد” امن داخلی توزیع در HBO حداکثر.

دلخراش نگاهی مبارزه زنان از رنگ در #MeToo جنبش به طور خاص کسانی که متهم هیپ هاپ مغول Russell Simmons از تجاوز و حمله جنسی فیلم بود به رول از طریق وینفری اپل تلویزیون به علاوه کلی معامله است. او Jan. 10 برداشت از پروژه مجبور به فیلم پرواز انفرادی در پارک شهر که در آن رفت و در جستجوی یک خریدار.

UTA فیلم مستقل گروه میانجیگری معامله به نمایندگی از فیلمسازان امی Zimmermandling و کربی دیک. . این علائم HBO Max اولین ساندنس کسب تا کنون (پس از ترشح معامله برای هیو جکمن “بد آموزش و پرورش” از تورنتو در سپتامبر گذشته).

“شدید تعیین جلب دیکسون و همه زنانی که شجاعانه تصمیم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را در بر ضبط’ نقل مکان کرد و ما عمیقا” گفت: سارا اوبری از محتوای اصلی در HBO حداکثر. “من تحت تاثیر قرار با امی و کربی کار در طول سال پوشش این مجتمع با موضوع و نگاه به جلو به این فیلم پیدا کردن وسیع ترین شکل ممکن مخاطب است.”

فیلمسازان رهبران در غیرداستانی فضا با تشکر از عناوین مانند “جنگ نامرئی” و “شکارگاه” گفت: آنها “به افتخار به teaming با HBO حداکثر به این فیلم برجسته پلت فرم آن را سزاوار و نمی توانید صبر کنید برای دیدن و شنیدن صدای این زنان شجاع.”

و Zimmermandling تولید شده از طریق خود Jane Doe فیلم. دن کگن (تاثیر همکاران) رجینا K اسکالی (آرتمیس افزایش), Ian عزیزم (کوسه جزیره) و ابیگیل دیزنی (سطح جلو) به عنوان تولید کننده اجرایی. تیم خلاق شامل تولید جیمی راجرز و امی Herdy.

“کربی دیک و امی Zimmermandling هستند گنجینه های ملی گفت:” کوگان و جنی راسکین تاثیر همکاران. “ما مفتخر است که HBO Max تصمیم گرفته است برای در آغوش این بسیار قابل پیش بینی فیلم به عنوان اولین جشنواره کسب و ما هیجان زده برای به اشتراک گذاری آنها را با مخاطبان است.”

ادامه فیلم خلاصه داستان رسمی:

بر ضبط’ ارائه داستان فراموش نشدنی از موسیقی اجرایی به خود جلب کرد دیکسون (تولید کننده آمار پرونده Method Man and Mary J. Blige, استله و Kanye West و ویتنی هوستون) او به عنوان چنگ زدن با او تصمیم به تبدیل شدن به یکی از اولین زنان از رنگ در پی #MeToo به جلو آمده و علنا متهم هیپ هاپ مغول Russell Simmons از سوء رفتار جنسی. فیلم تواریخ نه تنها دیکسون داستان اما از دیگر شاکیان — Sil لای آبرامز, Sheri Hines جنی Lumet, Alexia نورتون جونز – تعمق عمیق به روش زنان از رنگ صدای همه بیش از حد اغلب سکوت و نادیده گرفته شده زمانی که گزارش این جنایات; و همچنین به عنوان های مختلف فرهنگی نیروهایی که توطئه به آنها تمایلی به انجام این کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im