هنرمند روسی چهره قاضی بیش از, جنسی نوار کاست به پایان رسید که پاکسازی متحد پاریس شهرداری پیشنهاد

صادر شده در: Modified:

یک هنرمند روسی و دوست دختر خود را در یک قاضی روز شنبه به اتهام تجاوز به حریم خصوصی و انتشار تصاویر از طبیعت جنسی بدون رضایت پس از انتشار یک ویدئو که باعث بنیامین Griveaux به جلو و خارج از مسابقه به پاریس شهردار.

تبلیغات

هنرمند روسی پیوتر Pavlensky و دوست دخترش الکساندرا د Taddeo را به صورت یک قاضی روز سه شنبه بیش از یک فیلم-فیلم رسوایی که آسیب دیده و حرفه ای از یک متحد از رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی.

آنها را می توان در اتهام با تجاوز به حریم خصوصی و انتشار تصاویر از طبیعت جنسی بدون رضایت.

Pavlensky در حال حاضر بستری برای انتشار یک ویدیو نشان می دهد یک مرد خود ارضائی همراه با نشاط پیام های متنی ارسال به یک زن است.

این ویدئو باعث Griveaux یک ازدواج پدر سه به جلو و خارج از مسابقه به پاریس شهردار فقط یک ماه قبل از دور اول رای گیری.

Griveaux ثبت یک شکایت حقوقی به عنوان سیاستمداران از سراسر طیف آمد و به دفاع از او به تصویر کشیدن 42 ساله به عنوان قربانی یک تبر ،

> > , جنسی نوار کاست, باعث, فرانسوی, ‘زلزله سیاسی’ ترک پاریس شهرداری پیشنهاد در ژنده پوش

Pavlensky, 35, به خبرگزاری فرانسه گفت جمعه گذشته که او می خواست به افشای “نفاق” از Griveaux برای مبارزات انتخاباتی خود متعهد به رعایت ارزش های خانواده.

Taddeo, 29, بوده است و گیرنده از فیلم های ارسال شده در سال 2018 است.

Griveaux سقوط چپ را پاکسازی La République en Marche (LREM) حزب تقلا برای پیدا کردن یک جایگزین نامزد برای اجرا به شهردار پاریس.

وزیر بهداشت اگنس Buzyn تنظیم شده است به جای خود. Griveaux شد و در حال حاضر در حال اجرا در دور سوم قبل از رسوایی شکست.

Pavlensky که دارای یک سابقه طولانی از تحریک آمیز, اجرای, دریافت پناهندگی در فرانسه در سال 2017 پس از راه اندازی تظاهرات در روسیه است.

او در ابتدا بازداشت شده در روز شنبه در اتهامات او کشیده چاقو در یک نزاع و جدال در یک پارتی شب عید سال نو در پاریس قبل از محققان تمرکز خود را معطوف به بیرون درز ویدئو.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>