هنرمند روسی منتشر شد که پاکسازی متحد, جنسی نوار کاست دستگیر

صادر شده در: بروز رسانی:

یک بحث برانگیز روسیه عملکرد هنرمند که مسئولیت ساخت عمومی انجمن که در پایین آورده نامزد شهردار پاریس بازداشت شده بود توسط پلیس روز شنبه به دادستانی گفت.

تبلیغات

پیوتر Pavlensky سوال شد در یک ایستگاه پلیس در پاریس’ در سمت چپ بانک مورد جداگانه مورد مربوط به “خشونت با سلاح” در شب سال نو دفتر دادستان پاریس گفت. ماهیت این حادثه نبود ،

Pavlensky که فرار کرد روسیه و پناهندگی در فرانسه تا به حال مشکل با قانون قبل از. او به اعدام محکوم شده در ژانویه 2019 تنظیم آتش به بانک مرکزی فرانسه شعبه و آسیب رساندن به نمای آن در سال 2017.

او محکوم به یک سال زندان به علاوه دو سال حکم تعلیقی. قاضی مجاز Pavlensky به پیاده روی رایگان چرا که او در حال حاضر صرف 11 ماه در بازداشت پیش از محاکمه.

ظاهر این ویدئو در یک سایت اینترنتی ایجاد شده توسط Pavlensky تحت فشار قرار دادند شهرداری نامزد به نمایندگی از رئیس جمهور امانوئل پاکسازی را میانه رو حزب برای خروج از مسابقه جمعه یک ماه قبل از انتخابات.

Pavlensky ایجاد یک سایت خاص برای ارسال مواد به اعتقاد استخراج شده از تلفن همراه مبادلات.

نامزد بنیامین Griveaux نه به طور مستقیم اذعان اتصال به صریح ، اما او عقب نشینی ارسال امواج شوک از طریق سیاسی یک کشور است که دارای یک سنت نگه داشتن زندگی خصوصی خدمتگزاران مردم را از مشاهده.

Pavlensky چپ روسیه در سال 2017 پس از گفت تجاوز به عنف اتهامات علیه او. در حالی که در روسیه او را به آتش کشیدند در مقابل فدرال روسیه در سازمان امنیت و میخ خود را از بیضه به میدان سرخ مسکو در آنچه که او گفت: یک استعاره برای بی تفاوتی سیاسی.

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>