هنرمندان روسی ضد سایش-تشخیص صورت آرایش… و دستگیر


به عنوان نظارت تصویری تکنولوژی می شود هر دو به طور فزاینده ای شایع در سراسر جهان و پیچیده تر برخی از مردم در حال پیدا کردن راه هایی برای مقابله با آن است. فعالان که می خواهید برای محافظت از حریم خصوصی خود را با استفاده از آرایش و لباس و لوازم جانبی را برای مات کردن صورت-تکنولوژی تشخیص. در روسیه یک فعال سیاسی و هنرمند است که دارای تخصص در ضد استقرار, هنر, اجرای برنامه ایجاد یک جامعه آنلاین در اطراف این تکنیک است. سپس او دستگیر شد.

ضخیم سیاه و سفید و خطوط قرمز criss-متقابل, چهره جوان مردان و زنان در تعدادی از عکس های منتشر شده در Facebook و تلگرام. آنها به پیوست ‘Sledui’ کمپین روسی برای ‘دنبال’. هنرمند و فعال اکاترینا Nenasheva راه اندازی این کمپین در ماه فوریه است. او هیچ غریبه ای به تکان دهنده اجرای برنامه های هنری و آشکار انتقاد از دولت روسیه.

“ما نمی خواهید به گرفتار در لنزهای دوربین های نظارت تصویری بدون ما رضایت. ما نمی خواهیم این فن آوری های جدید به سر می برد. ما با استفاده از آرایش برای محافظت از خودمان را از نظارت و تشخیص صورت برای چند دقیقه تبدیل این را به نماد نافرمانی” Nenasheva توضیح می دهد که در Facebook صفحه.

جمعی منتشر کرده است عکس های از انواع مختلف را در آن تلگرام کانال است که به دنبال بیش از 850 نفر است. این جنبش نیز آن را chatbot – گفتگو simulator – که به خارج راهنمای چگونه بینندگان می توانید خود را به عنوان به خوبی به عنوان تعاریف مختلف ممکن است الگوهای: کسانی که در واقع می تواند اشتباه تشخیص چهره تکنولوژی و کسانی که کار نمی کند در تمام.

یک کولاژ از عکس های به اشتراک گذاشته شده در تلگرام کانال.

این جنبش برای اولین بار در نوع خود است. در پایان ماه ژانویه به انگلیسی, حرکت خیره باشگاه سازمان یافته سکوت, طراحی, پیاده روی در لندن در اطراف موضوع نظارت شهری است. شرکت کنندگان عینک الگو را شبیه به کار با Sledui.

“شما در حال تلاش برای پنهان کردن این طبیعی برجسته و سایه بر روی صورت خود. دوربین را کاهش می دهد شما را به پیکسل است. آنها تا پل بینی خود پیشانی و استخوان های گونه خود را خود را و دهان و چانه. بنابراین شما مجبور به پهن کردن صورت خود را و مبهم آن را توضیح داد: “جورجینا Rowlands یکی از بنیانگذاران جنبش به معاون.

انگلیسی گروه نشان می دهد نقاشی خطوط ضخیم که تغییر چهره هندسه تقسیم آن به منظور آن را دشوار برای صورت-تکنولوژی تشخیص به از نو خلق کردن مشخصات خود را.

بازداشت
 

در حالی که انگلیسی ها است که قادر به پاسخگویی به هر آخر هفته در گرینویچ لندن, روسی فعالان کمتر خوش شانس.

در فوریه 9, Ekaterina Nenasheva منتشر شده یک سری جدید از عکس های خودش پوشیدن تحریف make-up – اما این بار او را در پشت یک ماشین پلیس.


“آنها دستگیر ما دیروز برای پوشیدن این را تا و در حال حاضر آنها ما را متهم گرفته شده در بخش های غیر مجاز رویداد – فقط برای پوشیدن آن” هنرمند نوشت: در Facebook صفحه.

مقامات اجازه دهید او و دو نفر دیگر با پوشیدن را پس از بازداشت برای چند ساعت در مسکو ایستگاه پلیس.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>