روسی, عکس گرفتن صفحه نمایش زمان

اگر شما در نظر بگیرید در حال اجرا در زمان تنهایی, روسی محتوا پر می کند یک تکه قابل توجهی از فضای رسمی بخش از 2020 برلین.

این در درجه اول به دلیل ایلیا Khrzhanovsky ذهن ترا درهم میشکنند در مقیاس بزرگ شبیه سازی توتالیتر شوروی سیستم “DAU” پروژه که شامل 14 ویژگی ها — دو unspooling در برلین حسابداری برای بیش از هشت ساعت از زمان روی صفحه نمایش. “DAU. ناتاشا” clocking دو ساعت و 19 دقیقه برای اولین بار در رقابت است.

شرح داده شده توسط DAU سایت به عنوان “یک داستان از خشونت است که به عنوان رادیکال آن را به عنوان تحریک آمیز” آن را زیر دو پیشخدمت در یک سری شوروی علمی موسسه که اعتصاب محتاط دوستی که یکی اغوا شده توسط یک بازدید کننده خارجی تا زمانی که وزارت امنیت کشور دخالت.

در ضمن برلیناله ویژه عنوان “DAU. Degeneratsia” یک زمان در حال اجرا از بیش از شش ساعت است. داستان گستراند در همان موسسه نشان داده شده در “ناتاشا” که در آن علمی و نهفته آزمایش با هدف ایجاد یک ایده آل انسانی در حال وقوع است. این تحقیق شامل تمام کارکنان: ممتاز فیزیکدانان کوانتومی KGB افسران کارکنان آشپزخانه کارگران و سیاسی رادیکال ، برلین و پاریس بر اساس تولید است و دست زدن به فروش در هر دو عکس.

در مقابل برلین ویژه عنوان “فارسی درس” یک تولید مشترک بین روسیه اعتیاد به مواد مخدره فیلم (“دانشجو” “لتو”) آلمان یکی دو فیلم و LM رسانه ها و Belarusfilm ارائه می دهد سنتی arthouse روایت است. مجموعه ای در یک اردوگاه کار اجباری آن را می گوید داستان از یک بلژیکی یهودی که وانمود می کند که یک فارسی می یابد و خود را به فارسی درس به یکی از آلمانی اسیرکنندگان. شرکت فرانسوی یادگاری اتحاد فروش در سراسر جهان.

محبوب ترین ها در انواع

“بنیاد گودال” از آندره Gryazev جهان-برای اولین بار در, پانوراما, مستند. وارد شده از فیلم های یوتیوب که در آن مردم روسیه را مستقیم درخواست تجدید نظر به رئیس جمهور روسیه پوتین آن را فراهم می کند یک لوله شکل نما از خلق و خوی در این کشور — از تسلیم درخواست به خشم خالص در مورد بی عدالتی و فساد.

“در خواب عمیق” از ویژگی های پاریس ماریا Ignatenko برای اولین بار در فروم. آن را با تمرکز بر احساس از دست دادن احساس با ملوان که به طور ناگهانی می میرد. مسکو بر اساس پادزهر است دست زدن به فروش.

انیمیشن همیشه یک کت و شلوار قوی. “من کهکشانی دوقلو Galaction” یک مخلوط-رسانه قطعه ای از خود آموخته انیماتور ساشا Svirsky, رقابت در برلین ،

در ضمن در برلیناله سری بازار “آلت” از زن و شوهر نویسندگان مایکل و لیلی Idov (“Deutschland 89”) و Metrafilms بنیانگذار و تهیه کننده آرتم Vassiliev خواهد بود بخشی از منحصر به فرد زمین رویداد. آن را یکی از 10 بین المللی, سری مفاهیم انتخاب شده برای ارائه به فروش می رسد-از خانه و از پتانسیل شرکت-تولید و سرمایه داران.

“‘افزود:’ مجموعه در سال 1965; این داستان حداکثر یک جوان cripplingly خجالتی شوروی قهرمان شطرنج که می شود استخدام توسط کا گ ب برای کارهای کوچک (شطرنج بازیکنان قادر به سفر خارج از کشور) و در می یابد که مهارت های خود را طبیعی field agent — سوال این است که طرف?” مایکل Idov می گوید. آیا طنز در می آیند ؟ Idov یادداشت “آن را تقریبا به عنوان حواس پرت به عنوان بسیاری جاسوسی کمدی, اما آن را کمی افزایش ‘یازده اقیانوس’-esque رویکرد — این بیشتر از یک به روز رسانی مدرن رجعت به وزارت دفاع چیزهای مانند ‘The Ipcress File” و “تشییع جنازه در برلین” که به لیلی و من همیشه رنگها نقطه شیرین برای جاسوسی عمل (منهای مواج جنسیتی).” و چه نوع از شرکت-تولید همکاران را بیشتر حس برای این پروژه ؟ “پس از عمل می گیرد در برلین وین و مسکو ما تجسم این مجموعه به عنوان یک شرکت بین المللی تولید با قوی آلمانی و روسی با حضور” او می گوید.

“بنابراین ما در حال باز هم توزیع کنندگان بالقوه و بیشتر درگیر با همکاری تولید کنندگان و همکاران.” Metrafilms نیز باز به صحبت با خریداران بین المللی در مورد “آرمان” مایکل Idov دوم ویژگی به عنوان یک helmer-نویسنده پس “این طنز پرداز.” انگلیسی-زبان فیلم در حال حاضر در اسکریپت مرحله است که بسته بندی به عنوان یک تولید مشترک بین Metrafilms (روسیه) خشونت تولید (کانادا) گرداب تصاویر (کانادا) و دست نوشته تصاویر (آلمان).

در اروپا بازار فیلم ایجاد شده در مسکو با نام تجاری پشتیبانی شده توسط مسکو صادرات مرکز به ارمغان می آورد با هم 17 شرکت های تولید و توزیع با بیش از 50 پروژه. در میان آنها چند hyphenate Fedor Bondarchuk شرکت, هنر, تصاویر, استودیو ارائه می دهد یک EFM غربالگری درام عاشقانه “یخ 2” که revisits شخصیت 2018 ضربه درام “یخ” مشهور شکل اسکیت باز Nadya و برترین بازیکن هاکی ساشا. Zhora Kryzhovnikov هلمز. همچنین غربالگری فضا/supernatural ژانر مورد “اسپوتنیک,” گروگان Egor Abramenko و خانواده در فیلم “یک سگ به نام پالما” به کارگردانی الکساندر Domogarov.

همچنین بخشی از ایجاد در مسکو, مرکزی, مشارکت, فروش خانه, پیش نمایش گسترده آن فروشگاه با تبلیغی قرقره و همچنین غربالگری فوتبال biopic “Streltsov” به کارگردانی ایلیا Uchitel. در ضمن Planeta اطلاع رسانی گروه به ارمغان می آورد به بازار نشان می دهد از “AK-47” نوع آیتم “کما” و خانواده در فیلم “فونز” در مورد دوستی بین یک پسر و یک ربات.

دیگر روسی-تولید عناوین غربالگری در EFM شامل بحث صریح درام “وفاداری” گروگان Nigina Sayfullaeva فروخته شده توسط M-درخواست تجدید نظر; آلکسی Telnov فانتزی “زمان نگهبان” به فروش می رسد توسط Cinedoc; Pavel Lungin جنگ-actioner “خروج از افغانستان” به فروش می رسد توسط مجنون; آلکسی Kamynin را طنز کمدی “روسیه طحال” به فروش می رسد توسط حلقه مظنون; Kostas Marsaan ترسناک, هیجان انگیز “Ich-چی” فروخته شده توسط هنر Doydu; روم نسترنکو دوره درام “سوگند”فروخته شده توسط Igmar; و Vladlena Sandu را هیجان انگیز “شناسایی” به فروش می رسد توسط GPM ETV.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>