مطبوعات روسیه هدف را در “Dau’ رقابت های انتخاب در جشنواره در سوزاننده نامه

یک گروه از روزنامه نگاران روسیه در برلین منتشر کرده اند نامه ای سرگشاده به جشنواره, رهبری, پرسش های خود را انتخاب بحث برانگیز روسی فیلم “Dau. ناتاشا” در یک “عصر مشخص شده توسط مبارزه با فرهنگ خشونت و سوء استفاده در صنعت فیلم.”

پست شنبه منتشر شده در روسیه فمینیستی فیلم سایت KKBBD.com و امضا شده توسط پنج معتبر روزنامه نگاران طول می کشد هدف در اتهام خشونت جسمی و روانی نسبت به اعضای بازیگران در ساخت روسیه حماسه بود که تا حد زیادی به ضرب گلوله در یک آلاینده اوکراین مجموعه ای بیش از چندین سال با بازیگران و خدمه به طور کامل غوطه ور در طول دوره.

کارگردانی شده توسط ایلیا Khrzhanovsky و Jekaterina Oertel “Dau. ناتاشا” است که یک قسط از یک سری برنامه ریزی شده از فیلم حذف شده از بیش از 700 ساعت فیلم. دوم فیلم “Dau. Degeneratsia,” اولین بار از رقابت در برلین ویژه انتخاب جمعه.

خطاب به برلین مدیر خلاق کارلو Chatrian و مدیر اجرایی Mariette Rissenbeek این نامه سرگشاده آمده است: “ما در حال نوشتن برای شما به ثبت نام ما نگرانی عمیق خود را در مورد اخلاق از جمله ‘Dau. ناتاشا’ در رقابت اصلی برلیناله. شرایط از این فیلم ایجاد شده است به طور گسترده پوشش داده شده در هر دو داخلی و رسانه های خارجی و واضح تر هنوز هم در دوران اخیر برلین استعدادهای Q&A با نویسندگان.

محبوب ترین ها در انواع

“پس از تماشا تنها بخشی از گسترده ‘Dau’ پروژه ما موظف به ذخیره قضاوت ما از این پروژه به عنوان یک کل — اما ما در حقوق ما به بحث در مورد ‘Dau. ناتاشا,’ است که رقابت به عنوان یک فرد عنوان شده است.”

روزنامه نگاران مطرح سه سوال اطراف فیلم گنجاندن در رقابت است.

اولا در زمانی که “Harvey Weinstein است که گناهکار از جنایات جنسی در دوره ای مشخص شده توسط مبارزه با فرهنگ خشونت و سوء استفاده در صنعت فیلم” پست سوال که آیا برلیناله درک هر گونه مسائل اخلاقی در غربالگری یک فیلم که “توسط خود نویسندگان استارک پذیرش, حاوی صحنه های واقعی جسمی و روانی خشونت علیه غیر حرفه ای بازیگران” همچنین گفته فیلم سکسی دخترای اصفهان سکس بین بازیگران به ظاهر تحت تاثیر الکل.

“در این جشنواره مدیران’ نظر خواهد مانند یک فیلم ممکن است به نمایشگاه اگر در آن ایجاد شد در به اصطلاح جهان اول — برای مثال آلمان و فرانسه و انگلستان و یا آمریکا و استفاده بر روی صفحه نمایش استعداد از این کشورها ؟ ” خوانده شده نامه.

“و در نهایت خود را از ورود این فیلم به بخش مسابقه اصلی به این معنی نیست که برلیناله پشتیبانی و تشویق بدرفتاری از استعداد به نام هنر ؟ چه هنری به اهداف در نظر شما بودند ملاقات با نویسندگان’ روش های است که نمی تواند در ملاقات با احترام و عدم سوء استفاده از محیط زیست؟”

نامه امضا شده توسط روزنامه نگاران روسیه تاتیانا Shorokhova مارینا Latysheva, Ksenia Reutova, تامارا Khodova و دیمیتری Barchenkov.

انتشار آن در روز افتتاحیه شصت و مراسم اعطای جوایز می تواند استراتژیک جلب توجه به یک فیلم است که بسیار واقعی به ضرب گلوله از کسب جایزه در این جشنواره است.

ساعت قبل از “Dau. ناتاشا” برتر در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه Khrzhanovsky سابقه سوال از روزنامه نگاران مورد آزار و اذیت ادعا و دشوار در مجموعه محیط زیست برای زنان گفت که چنین اتهاماتی بود “کمی مد روز” و محصول پروژه همهجانبه طبیعت است.

این “Dau” شلیک درگیر صدها نفر از هزاران نفر از غیر حرفه ای بازیگران از جمله زندگی واقعی نگهبانان زندان هنرمندان و دانشمندان که زندگی تمام وقت در سایت قطع ارتباط با دنیای خارج — حتی زمانی که دوربین نمی شد نورد.

گزارش در GQ از سال 2011 و لوموند از 2019 دقیق موارد Khrzhanovsky صحبت کردن و در مورد زنان در راه موهن, تماس خود, بازیگران روسپی و درخواست زنان بسیار شخصی و جنسی و سوالات در مصاحبه تلفنی است.

مدیر و سردبیر ایلیا Permyakov گفت: در یک پاسخ کتبی به لوموند مقاله ای که آنها “به طور رسمی رقابت حقیقت” از این مقاله ادعا می کند که “به وضوح محصول از سوء تفاهم و miscommunication.”

در چهار کنفرانس مطبوعاتی Khrzhanovsky دوباره خار آزار و اذیت ادعاهای گزارش شده در مطبوعات گفت: آنها آمدند از داستان های ناشناس گزارش شده در زبان روسی منابع که توسط رسانه های دیگر. “آنها هیچ نام; آن را بسیار شوروی عمل — اجازه دهید مردم ‘N’,” او گفت:.

برلیناله نیست پاسخ به درخواست برای اظهار نظر به باز کردن نامه توسط مطبوعات زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>