اجتماعی روسیه حساب افشانده انتخابات اختلاف در ما دوباره


چهار سال پس از روسیه وابسته به گروه دامن زده بخش در آمریکا انتخابات ریاست جمهوری در رسانه های اجتماعی سیستم عامل یک گزارش جدید نشان می دهد که مسکو کمپین نه اجازه دهید به بالا و تبدیل شدن به سخت تر برای تشخیص.

Collection of Instagram posts, which Facebook, the owner of Instagram, yanked off the site in October after concluding that they originated from Russia.

مجموعه ای از Instagram پست که Facebook صاحب Instagram, yanked کردن سایت در ماه اکتبر پس از انعقاد است که منشأ آنها از روسیه است.اعتبار:AP

گزارش از دانشگاه ویسکانسین-مدیسون استاد جوان Mie کیم یافت که روسیه مرتبط حساب های رسانه های اجتماعی مورد ارسال همان تفرقه مسائل – روابط تفنگ قوانین و مهاجرت – به عنوان آنها در سال 2016 زمانی که کرملین آلوده رای دهندگان آمریکایی’ تغذیه با پیام ها در مورد انتخابات ریاست جمهوری.

Facebook است پس از حذف حساب.

پس از آن اما روس ها شده اند بهتر است در تقلید ما مبارزات سیاسی و فن صفحات آنلاین گفت: کیم که مورد تجزیه و تحلیل هزاران نفر از پست.

تبلیغات

او مورد مطالعه بیش از 5 میلیون Facebook تبلیغات در طول سال 2016 انتخابات شناسایی روسیه اثر انگشت بر روی برخی از پیام های از طریق آگهی-نرم افزار ردیابی. او بررسی co-منتشر شده توسط برنان مرکز عدالت و قانون و سیاست های موسسه که در آن او یک محقق است.

روسیه بهبود آن را سخت تر برای رای دهندگان و سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای شناسایی دخالت خارجی کیم گفت.

“برای کاربران عادی از آن است که بیش از حد ظریف به تشخیص تفاوت” کیم گفت. “با تقلید داخلی بازیگران با شبیه آرم (و) نام مشابه آنها در حال تلاش برای جلوگیری از تایید.”

کیم گزارش می آید هفته پس از آژانس اطلاعاتی آمریکا در جریان قانونگذاران در تلاش برای به هم بزنید هرج و مرج در سیاست آمریکا و تضعیف اعتماد عمومی در این سال انتخابات است.

طبقه بندی شده جلسه مفصل تلاش های روسیه برای افزایش کاخ سفید مناقصه از هر دو حزب جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکرات سناتور برنی ساندرز.

ماه گذشته FBI مدیر کریستوفر Wray هشدار داد که روسیه هنوز به راه انداختن “جنگ اطلاعات” با ارتش داستانی رسانه های اجتماعی افراد و رباتها که گسترش دروغ.

در نادر بیانیه مشترک روز دوشنبه رهبران آمریکا سازمان های اطلاعاتی هشدار داد که بازیگران خارجی پخش می شد اطلاعات نادرست پیش از سه شنبه به “باعث سردرگمی و ایجاد شک و تردید در سیستم ما است.”

اما مقامات اطلاعاتی منتشر نشده هر گونه اطلاعات در مورد این نوع از دروغ و یا توضیح داد که چگونه آمریکایی ها باید محافظت از خود از آن.

روسیه بارها رد دخالت در انتخابات آمریکا و دوباره در روز پنج شنبه.

“شما فقط می خواهید به ما باز هم تکرار می کنم که ما هیچ ربطی به انتخابات آمریکا” روسیه وزارت امور خارجه سخنگوی ماریا Zakharova گفت.

روسیه تصفیه شده روش های خود را پس از سال 2016 و خارجی جدید بازیگران پیوست, بازی, ساخت آن را سخت تر برای شناسایی کرملین حمایت دروغ گفته توماس خلاص شدن از شر یک امنیت ملی متخصص است که نوشته است یک کتاب در مورد کرملین تاریخچه گسترش دروغ.

“من را انتخاب کنید تا برخی از پچ پچ که دید به عملیات است که به عنوان خوب به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد” شر گفت. “این بسیار دشوار است به نقطه دخالت روسیه امروز است.”

The building known as the "troll factory" in St Petersburg.

ساختمان شناخته شده به عنوان “ترول کارخانه” در سنت پترزبورگ.اعتبار:AP

هنوز معلوم نیست چه مقدار تاثیر – اگر هر – روسی دروغ تاکتیک نفر از رای دهندگان. برخی از روسیه رسانه های اجتماعی تبلیغات در سال 2016 آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری دیده شد تنها تعداد انگشت شماری از مردم و تاثیر آنها بوده است “بسیار اغراق آمیز” شر گفت.

اما کیم گزارش می کشد پشت پرده در برخی از تکنیک های روسیه در حال حاضر استفاده می شود در این سال انتخابات ریاست جمهوری از جمله هدف قرار دادن میدان نبرد متحده با آن تفرقه پیام.

او بررسی شناسایی هزاران پست در سال گذشته از بیش از 30 Instagram حساب که Facebook را از سایت حذف شده و در ماه اکتبر پس از انعقاد است که منشأ آنها از روسیه و لینک به اینترنت تحقیقات آژانس یک عملیات که هدف ما مخاطبان در سال 2016. Facebook صاحب Instagram.

تجزیه و تحلیل از Graphika یک دروغ شرکت امنیتی همچنین به این نتیجه رسیدند در این زمان است که حساب رفت و به “طول های بزرگ برای پنهان کردن ریشه های خود را.”

“ما را حفظ خواهد کرد در حال تحول ما دفاع و اعلام این تاثیر مبارزات همانطور که ما بیش از 50 بار در سال گذشته” Facebook گفت: در یک ایمیل.

پس از گرفتار کردن گارد با روسیه سال 2016 انتخابات دخالت تلاش, Facebook, Google, Twitter و دیگران قرار داده پادمان در محل برای جلوگیری از اتفاق می افتد دوباره.

این شامل به دست گرفتن پست های گروه ها و حساب های آن شرکت در “هماهنگ اصیل رفتار” و تقویت تایید روش برای تبلیغات سیاسی.

کیم تجزیه و تحلیل یافت این حساب به نظر می رسد به تقلید موجود سیاسی آنهایی که از جمله یکی به نام “برنی.2020” استفاده می شود که کمپین آرم به نظر می رسد مانند آن را متصل به ساندرز’ کمپین و یا یک صفحه فن برای طرفداران کیم گفت.

برخی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نیز مورد هدف قرار گرفتند به طور مستقیم.

یک حساب کاربری به نام متوقف شود.Trump2020 ارسال شده ضد مغلوب ساختن پیشی جستن محتوا. دیگر Instagram حساب تحت فشار قرار دادند و پیام های منفی در مورد دموکرات جو بایدن.

“برای مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 گفت:” یک الگوی رفتاری شامل یک عکس پرتره از مغلوب ساختن پیشی جستن و یک عکس از بایدن. “نادیده گرفتن بایدن برای سال 2020 است.”

آن نوشته شده بود توسط یک Instagram حساب به نام آیووا.Patriot یکی از چندین حساب است که هدف خاص جوامع در مهم نوسان متحده مانند میشیگان و اوهایو ” و “آیووا” با پیام.

حساب نیز به نظر می رسد برای سرمایه گذاری در دیگر تفرقه آمریکایی مسائل پدید آمده است که پس از انتخابات 2016.

برخی Instagram حساب وانمود به لیبرال فمینیستی گروه به عنوان fallout از (هش)MeToo جنبش که در معرض سوء رفتار جنسی اتهامات علیه بالا-مشخصات عمومی ، دیگران را هدف قرار محافظه کار زنان با پست که انتقاد سقط جنین.

“من لازم نیست فمینیسم به دلیل واقعی فمینیسم در مورد فرصت های برابر و احترام به زنان است. نه در مورد سقط جنین رایگان کنترل تولد ….” یک الگوی رفتاری در یک حساب به عنوان خوانده شده.

حساب های متنوع در اغلب آنها نوشته شده و اندازه خود را زیر و کشش پست دریافت کرده است. اما انجام آنها نشانه های از روسیه حمایت آنلاین کمپین دروغ کیم گفت.

“آنها به وضوح تطبیق با امور جاری” کیم گفت. “هدف قرار دادن هر دو طرف با پیام های بسیار منحصر به فرد است به روسیه است.”

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>