Ryan Hurst, Kristen Schaal در میان هشت بازیگران در Hulu را “مرموز بندیکت جامعه’ سری

Hulu آینده سری اقتباس از “مرموز بندیکت جامعه” است آن بازیگران اصلی.

Ryan Hurst, کریستن اسکال MaameYaa Boafo, Gia Sandhu, عارف Inscho, امی Cap, Seth Carr و مارتا Timofeeva همه پیوست نشان می دهد در سری منظم نقش. آنها پیوست قبلا اعلام بازیگران عضو Tony Hale که آقای بندیکت و برادر دوقلوی آقای پرده.

بر اساس این رمان توسط ترنتون لی استوارت “مرموز بندیکت جامعه” است و داستان چهار استعداد کودکان یتیم (Inscho, Cap, Carr Timofeeva) که به استخدام غیر عادی نیکوکار (Hale) برای رفتن در یک ماموریت سری. قرار داده شده و مخفی در یک مدرسه شبانه روزی شناخته شده به عنوان موسسه آنها باید فویل یک طرح نابکار با جهانی انشعابات در حالی که ایجاد یک نوع جدید از خانواده در طول راه.

Schaal شده است بازیگران به عنوان شماره دو. شماره دو توضیح داده شده است به عنوان داشتن pointedness و دقت خوبی مداد تیز. با غیر عادی اورا به او تیز و مستقیم او یکی آقای پاپ بندیکت شانزدهم را وفادار lieutenants. صدا شناخته شده است برای ابراز لوئیس در “باب برگر” و اقدام زنده نقش را در نشان می دهد مانند “آخرین مرد روی زمین” و “پرواز Conchords.” او repped توسط UTA و موریس Yorn.

هرست بازی خواهد کرد میلیگان. یک deadpan proctor با مرموز بندیکت جامعه که با وجود قوی قد و قامت بسیار ترسناک که او غمگین است دور شکل. هرست در حال حاضر ستاره در “The Walking Dead” است و شناخته شده برای نقش خود را در نشان می دهد مانند “Sons of Anarchy” و در فیلم هایی مانند “به یاد داشته باشید تیتان” و “ما همه سرباز بودیم.” او repped توسط UTA و پیپر Kaniecki مدیریت.

Boafo شده است بازیگران به عنوان Rhonda آقای بندیکت دیگر اعتماد ستوان. روندا جذاب و برونگرا های شاد جنگجو با نگرش می تواند انجام دهد. Boafo به تازگی ستاره دار در NBC حقوقی درام “بلوف شهر قانون” و قبلا ستاره دار در نشان می دهد مانند “از طریق 25” و “مردم شهر”. او repped توسط UTA اطلس هنرمندان و فرانکفورت Kurnit.

Inscho شده است بازیگران به عنوان Reynie Muldoon. به عنوان دلیر و خوب-دل Reynie یک پسر است با هوش استثنایی — اما او واقعا فروتن. وظیفه شناس مودب & تعیین می شود برای همیشه کار درست را انجام دهد او ظهور به عنوان یک آرام و منطقی رهبر. Inscho قبلا ستاره دار در “مدرسه راک” تور ملی. او repped توسط A3 هنرمندان آژانس

Cap شده است بازیگران به عنوان کیت Weatherall. کیت یک کاردان ورزشی بچه. یک متولد ابزار کاربر او عجیبی احساس برای چه چیز با هم. قابل ملاحظه ای هوشمند و بسیار متکی به خود و کیت می توان عاطفی محافظت می شوند. Cap قبلی شامل اعتبار تلویزیون “فلس دار” و “معلمان است.” او repped توسط ساحل به ساحل استعداد گروه Crackerjack, مدیریت و وکیل کارولین کنراد.

Carr شده است بازیگران به عنوان جورج “مهم” واشنگتن است.” کمی بچه که عمیقا وفادار و مهم است که کمی ترسو و آسیب پذیر رنج می برند از جدی اضطراب. مهم ترین ممکن ورزشی از این گروه حتی یک کمی دست و پا چلفتی اما او وسیع مخزن دانش. عجیب و غریب بیت از اطلاعات فقط “چوب” به مغز خود را. Carr به نظر می رسد به عنوان جوان Killmonger در “پلنگ سیاه” است و به نظر می رسد در تلویزیون نشان می دهد مانند “9-1-1,” “Brooklyn Nine-Nine” “بوش” و “شوالیه تیم ملی.” او repped توسط جرج بوش و LVL Up مدیریت.

Timofeeva بازی خواهد کرد کنستانس Contraire. کنستانس توضیح داده شده است به عنوان یک اصل درست – کوچک, دختر کوچک با یک تراشه بر روی شانه او. کنستانس است قابل ملاحظه ای کوتاه فیوز و یک چشمگیری گستاخ شیوه ای. یک دنیا شورشی در برابر قدرت و مدنیت رقص کردی یک contrarian یک قانون شکن و مبارز هوشمند ، Timofeeva قبلا در ظاهر نشان می دهد مانند “Psikhologini” و “خون است.”

Sandhu شده است به عنوان بازیگر خانم Perumal. Reynie معلم جوان در یتیم خانه خانم Perumal است مدبر تعیین و به شدت می خواهد Reynie به یک شات در یک زندگی بهتر است. Sandhu گذشته اعتبارات عبارتند از: فیلم “یک روش ساده به نفع” و “هند کارآگاه.” او repped توسط A3 هنرمندان آژانس و Rosenzweig ،

“مرموز بندیکت جامعه” اقتباس شده برای تلویزیون توسط Matt Manfredi و Phil Hay, که همچنین به عنوان تولید کننده اجرایی. دارن شناگر و تاد Slavkin خدمت خواهد کرد به عنوان showrunners و اجرایی تولید. جیمی Tarses و کارن Kehela شروود نیز اجرایی تولید کند. سونار, سرگرمی, طراحی و توسعه این پروژه و خدمت خواهد کرد به عنوان تولید کننده اجرایی. 20th Century Fox Television تولید خواهد شد.

“مرموز بندیکت جامعه” رمان شد برای اولین بار منتشر شده در سال 2007. دو دنباله شد متعاقبا منتشر شده در سال 2008 و 2009 با عنوان “مرموز بندیکت جامعه و سفر خطرناک” و “مرموز بندیکت جامعه و معضل زندانی” بود.

(تصویر: Kristen Schaal, left; Ryan Hurst راست)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>