S. سعودی تا حدی شل مستند برای ماه رمضان, اما نگه می دارد تا 24 ساعت منع رفت و آمد در مکه

صادر شده در: ویرایش:

اقدام عربستان در ممانعت از صدور یک فرمان به بخشی از لغو مقررات منع رفت و آمد در تمام مناطق این کشور برای تبدیل شدن به از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر شروع یکشنبه از طریق چهار شنبه 13 مه در حالی که 24 ساعت منع رفت و آمد در مکه و در قبلا جدا شده محله دولت news agency (SPA) گفت: در اوایل روز یکشنبه.

تبلیغات

این منظور نیز اجازه باز کردن برخی از اقتصادی و فعالیت های تجاری که شامل عمده فروشی و خرده فروشی مغازه ها علاوه بر مراکز در این دوره از 6 تا 20 ماه مبارک رمضان است که از شنبه 29 آوریل تا یکشنبه ممکن است 13.

ماه رمضان آغاز شد و روز جمعه با اسلام مقدس ترین سایت در عربستان سعودی و جاهای دیگر تا حد زیادی خالی از نمازگزاران به عنوان coronavirus بحران مجبور مقامات به اعمال محدودیت های بی سابقه ای.

در ماه رمضان مسلمانان جهان بیش از پیوستن به خانواده خود را برای شکستن سریع در غروب آفتاب و رفتن به مساجد به دعا. اما همه گیر اتحادش را تغییر اولویت با محدودیت هایی در اجتماعات بزرگ برای نماز و iftars و یا وعده های غذایی برای شکستن سریع.

در یک اتفاق نادر در اسلام 1400 سال تاریخ مکه را از مسجد و مسجد پیامبر در مدینه – دین دو مقدسترین مکان خواهد بود بسته به طول دوره روزه.

نماز از داخل مسجد در مکه در اولین شب از ماه مبارک رمضان در روز پنج شنبه شد و محدود به روحانیون امنیت کارکنان و پاک کننده در یک مراسم, پخش زنده تلویزیون.

در نظرات به مناسبت شروع ماه رمضان شاه سلمان که متولی دو مسجد مقدس اظهار تاسف نیاز به اجتماعی فاصله طی ماه رمضان.

“این درد مرا به استقبال با شکوه ماه رمضان تحت شرایطی که ما منع از نماز در مساجد” او گفت:, با توجه به رسمی در حمله عربستان.

“آن را احساس نمی کند ویژه در این سال ما احساس نمی کند و هر ماه رمضان vibes گفت:” سارا یک مادر و دو در ریاض.

در نزدیکی خالی مسجد الاقصی در بیت المقدس, امام, به نام اولین نماز جمعه ماه مبارک رمضان در سراسر یک بر باد رفته فلات تقریبا عاری از نمازگزاران.

یک تعداد انگشت شماری از روحانیون در صورت ماسک زانو زد زیر منبر نگه داشتن چند پا از هم جدا مطابق با کروناویروس محدودیت.

“ما از خدا می خواهیم به ما رحم کنید و تمام بشریت و برای نجات ما از این کشنده بیماری همه گیر” امام گفت.

ماه مبارک رمضان به طور معمول به تساوی دهها هزار نفر از مسلمانان روزانه به مسجد و مجاور گنبد از سنگ است. نمازگزاران را به جای آن باید به تماشای نماز در تلویزیون.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>