SAG-AFTRA جمهور گابریل اطلاعات اتحادیه Coronavirus پاسخ

SAG-AFTRA جمهور گابریل Carteris صادر کرده است یک ویدئو جزئیات این اتحادیه پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

“اشتباه نکنید: ما در این با هم,” او گفت:. “من می خواهم شما بدانید که ما SAG-AFTRA, هستند در پاسخ به این اقدام را در زمان واقعی و من به این معنی نیست که صبح و شب و به ساعت اندکی.”

این ویدئو نوشته شده بود در SAG-AFTRA سایت شنبه و ارسال از طریق ایمیل به 160000 نفر از اعضا و نوازندگان اتحادیه. SAG-AFTRA اعلام کرده بود پنج شنبه شب که آن بسته ستاد ملی در لس آنجلس برای به حداقل رساندن خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus.

“من می خواهم شما بدانید که ما باید تهاجمی مراحل به ادامه آهسته انتقال COVID-19,” Carteris گفت. “من تشخیص می دهم که یکی از چالش برانگیز ترین نگرانی های رو به اعضای ما در طول این ملی اضطراری است که از دست دادن کار. که باعث بی حد و حصر اقتصادی درد و سختی.”

Carteris خواست اعضا برای رسیدن به قانونگذاران و اشاره کرد که SAG-AFTRA بخشی از یک پاسخ مشترک از صنعت سرگرمی اتحادیه های کارگری خواستار خزانه داری وزیر استیون Mnuchin و کنگره به تصویب امداد اورژانس قانون که در گسترش دولت مزایای بیکاری می فرستد و نقد نهفته کارگران آنها را نمایندگی کند.

او همچنین خواست اعضای خاصی که آنها در حال اهدای بودجه تنها به سازمان های قانونی از جمله به تازگی راه اندازی COVID-19 امداد رسانی صندوق ایجاد شده توسط SAG-AFTRA بنیاد و SAG-AFTRA, حرکت, عکس بازیکنان صندوق رفاه. این صندوق تحت پوشش اعضای که در شرایط اضطراری و بحران مالی مرتبط با کروناویروس برای پوشش هزینه های اساسی مانند اجاره مسکن و آب و برق صورتحساب های پزشکی و دیگر نیازهای ضروری.

“اگر شما نیاز به کمک دارید, بپرسید,” Carteris گفت. “اگر شما می تواند کمک کند لطفا. با هم ما می توانیم هر چیزی را انجام دهید. ایمن خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>