Sam Claflin, بازیگران شده است به عنوان مرد منجر مخالف Riley Keough در آینده آمازون سری “دیزی جونز و شش.”

بهترین پرفروش ترین رمان های تیلور جنکینز رید “دیزی جونز و شش” است که در 12 قسمت موزیکال درام شرح ظهور و سقوط ناگهانی از مشهور گروه راک در 1970s.

Claflin بازی خواهد کرد شخصیت بیلی دان این گروه کاریزماتیک خواننده گروه که به طور فزاینده ای پیچیده از احساسات bandmate و آهنگسازی شریک دیزی (Keough) تهدید به upend زندگی خود را. Keough گل افتاب گردان است که به عنوان متولد امتیاز اما نادیده گرفته شده توسط او خودخواه پدر و مادر است. او یک روحیه و مبهم خواننده/ترانه سرا که از سن می آید و می رود به سنگ سوپر استار شدن در برابر پس زمینه از L. A. صحنه موسیقی در 70s به.

ریس ویترسپون و لورن Neustadter از ویترسپون به سلام آفتاب را اجرایی تولید “دیزی جونز و شش” به همراه براد Mendelsohn به صورت دایره از سردرگمی و showrunner خواهد گراهام. Niki Caro است در هیئت مدیره به طور مستقیم چند قسمت همراه با اجرایی تولید است. Scott Neustadter و مایکل وبر ایجاد این مجموعه و همچنین به عنوان تولید کننده اجرایی با جنکینز رید به عنوان تهیه کننده است.

Claflin, ترین, قابل توجه اعتبارات عبارتند از: “من قبل از شما” و “بازی های گرسنگی” حق رای دادن. او پیوست بازیگران “Peaky Blinders” فصل گذشته است و به نظر می رسد در “Enola هلمز” pic مخالف Millie Bobby Brown و هنری Waters. در سال 2019 او ستاره دار در “فرشتگان چارلی” راه اندازی مجدد و به تازگی پیچیده تولید در indie در, هیجان انگیز “هر نفس شما را” که همچنین ویژگی های کیسی افلک و میشل موناگان.

او repped توسط کا مستقل استعداد و داگلاس سنگ.

خبرنگار هالیوود اولین گزارش اخبار.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de